Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
1. kriterijski turnir U21 (za odlazak na EP u Rusiju)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mlađi seniori
Mlađe seniorke
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi seniori -58
Mlađi seniori -63
Mlađi seniori -68
Mlađi seniori -74
Mlađi seniori -80
Mlađi seniori -58
3014
16
10
LOVRO MAVRLJA (ELITE)
41
2
JAN MARIĆ CVIJETINOVIĆ (ELITE)
Osvajači medalja
1. LOVRO MAVRLJA, ELITE
2. JAN MARIĆ CVIJETINOVIĆ, ELITE
3. ----
3. ----
Mlađi seniori -63
3010
26
3
KARLO HERCEG (OSVI)
6
8
BRIAN ČEŠLJAR (FOX)
3011
40
1
MARKO GREGURIĆ (JASTREB)
25
0
JAN KOLIĆ (OSVI)
3021
6
3
BRIAN ČEŠLJAR (FOX)
40
10
MARKO GREGURIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. MARKO GREGURIĆ, Jastreb
2. BRIAN ČEŠLJAR, Fox
3. JAN KOLIĆ, Osvit
3. KARLO HERCEG, Osvit
Mlađi seniori -68
3002
30
3
IVAN HORVAT (TKD KAR)
37
16
ANTONIO ŠEGOTA (METALC)
3
DOMINIK SARIC (ZADAR)
3003
4
4
MARTIN PEDIĆ (ZADAR)
27
12
LUKA SKENDER (ZAPREŠI)
42
MARKO GOLUBIĆ (METALC)
3012
37
8
ANTONIO ŠEGOTA (METALC)
3
0
DOMINIK SARIC (ZADAR)
3013
27
13
LUKA SKENDER (ZAPREŠI)
42
4
MARKO GOLUBIĆ (METALC)
3022
37
5
ANTONIO ŠEGOTA (METALC)
27
2
LUKA SKENDER (ZAPREŠI)
Osvajači medalja
1. ANTONIO ŠEGOTA, METALAC
2. LUKA SKENDER, Zaprešić_
3. DOMINIK SARIC, PLOVANIJA-ZADAR
3. MARKO GOLUBIĆ, METALAC
Mlađi seniori -74
3004
38
1
MATE ŠARAVANJA (RUG)
28
14
IGOR KOZINA (TKD KAR)
3005
10
10
PATRIK NINCEVIC (ZADAR)
34
11
SVEN PETREKOVIĆ (FOX)
3017
28
4
IGOR KOZINA (TKD KAR)
34
0
SVEN PETREKOVIĆ (FOX)
Osvajači medalja
1. IGOR KOZINA, Karlovac
2. SVEN PETREKOVIĆ, Fox
3. MATE ŠARAVANJA, RUGVICA
3. PATRIK NINCEVIC, PLOVANIJA-ZADAR
Mlađi seniori -80
3006
23
14
IVAN ŠAPINA (RUG)
5
3
IVAN ZELIĆ (FOX)
3007
39
0
MARIO ZEKIĆ (RUG)
13
0
FRANJO GUCIĆ (TK ZD)
3018
23
9
IVAN ŠAPINA (RUG)
39
8
MARIO ZEKIĆ (RUG)
Osvajači medalja
1. IVAN ŠAPINA, RUGVICA
2. MARIO ZEKIĆ, RUGVICA
3. IVAN ZELIĆ, Fox
3. FRANJO GUCIĆ, TK Zadar