Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
10. Grobnik Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Limači 1
Limačice 1
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -51
Mlađe kadetkinje +51
Mlađe kadetkinje -27
B034
37
0
DORA ŽEŽELIĆ (GROBNIK)
92
20
KLARA BIONDIĆ (SENJ)
Osvajači medalja
1. KLARA BIONDIĆ, SENJ
2. DORA ŽEŽELIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -30
B017
158
20
MIA SZITA (DUBRAVA)
225
0
EMA DUBRAVČIĆ (GACKA)
41
NIKA KOVAČEVIĆ (GROBNIK)
B040
158
13
MIA SZITA (DUBRAVA)
41
2
NIKA KOVAČEVIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. MIA SZITA, Dubrava
2. NIKA KOVAČEVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. EMA DUBRAVČIĆ, GACKA
3. ----
Mlađe kadetkinje -33
B005
171
1
LEJLA CINAC (DUBRAVA)
90
6
HANA PERCELA (SENJ)
B006
192
13
LAURA POSLON (RUG)
1
5
PETRA ŠKORIĆ (DRENOVA)
B007
157
2
DORA MAĐAREVIĆ (DUBRAVA)
151
2
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
B008
43
4
KIARA SUDAN (GROBNIK)
197
8
ELA PICAK (ZAPREŠI)
B027
90
4
HANA PERCELA (SENJ)
192
14
LAURA POSLON (RUG)
B028
151
20
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
197
0
ELA PICAK (ZAPREŠI)
B046
192
6
LAURA POSLON (RUG)
151
9
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
Osvajači medalja
1. MIRTA PAVELIĆ, SENJ
2. LAURA POSLON, RUGVICA
3. ELA PICAK, Zaprešić_
3. HANA PERCELA, SENJ
Mlađe kadetkinje -36
B018
2
2
LANA RAŠEVIĆ (DRENOVA)
38
0
PETRA MARINCEL (GROBNIK)
B019
89
11
DORIS PAVELIĆ (SENJ)
251
0
ANDREA MATOŠIĆ (GROBNIK)
B041
2
14
LANA RAŠEVIĆ (DRENOVA)
89
8
DORIS PAVELIĆ (SENJ)
Osvajači medalja
1. LANA RAŠEVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
2. DORIS PAVELIĆ, SENJ
3. PETRA MARINCEL, GROBNIK-ČAVLE
3. ANDREA MATOŠIĆ, GROBNIK-ČAVLE
Mlađe kadetkinje -39
B020
75
3
SARA NICOL PETRLIĆ (ZAPREŠI)
94
10
IRIS ŠPRAJC (GACKA)
B021
123
3
NERA KADIĆ (DRENOVA)
139
12
PETRA MLADENOVIĆ (VELEBIT)
B042
94
12
IRIS ŠPRAJC (GACKA)
139
2
PETRA MLADENOVIĆ (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. IRIS ŠPRAJC, GACKA
2. PETRA MLADENOVIĆ, Velebit
3. SARA NICOL PETRLIĆ, Zaprešić_
3. NERA KADIĆ, DRENOVA-RIJEKA
Mlađe kadetkinje -43
B009
166
17
PETRA KRISTOFIĆ (DUBRAVA)
34
0
EMA ŠTIMAC (GROBNIK)
73
TENA JAKOVINA (ZAPREŠI)
B010
70
17
NINA RAKELI (ZAPREŠI)
3
0
ERIKA PAĐEN (DRENOVA)
35
NINA ŠTIMAC (GROBNIK)
B029
166
2
PETRA KRISTOFIĆ (DUBRAVA)
73
22
TENA JAKOVINA (ZAPREŠI)
B030
70
12
NINA RAKELI (ZAPREŠI)
35
0
NINA ŠTIMAC (GROBNIK)
B047
73
10
TENA JAKOVINA (ZAPREŠI)
70
16
NINA RAKELI (ZAPREŠI)
Osvajači medalja
1. NINA RAKELI, Zaprešić_
2. TENA JAKOVINA, Zaprešić_
3. NINA ŠTIMAC, GROBNIK-ČAVLE
3. PETRA KRISTOFIĆ, Dubrava
Mlađe kadetkinje -51
B035
215
5
TONKA JAKŠIĆ (DUBRAVA)
72
20
LORENA ŽANKO (ZAPREŠI)
Osvajači medalja
1. LORENA ŽANKO, Zaprešić_
2. TONKA JAKŠIĆ, Dubrava
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje +51
B022
163
21
MARGITA SOKOL (DUBRAVA)
230
8
LARA BIĆANIĆ (GACKA)
82
SARA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
B043
163
2
MARGITA SOKOL (DUBRAVA)
82
10
SARA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
Osvajači medalja
1. SARA BROZINČEVIĆ, Plitvice
2. MARGITA SOKOL, Dubrava
3. LARA BIĆANIĆ, GACKA
3. ----