Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
10. Grobnik Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Limači 1
Limačice 1
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Kick (ženski) -1 (2007)
Kick (ženski) -2 (2008)
Kick (ženski) -3 (2009)
Kick (ženski) -4 (2010)
Kick (ženski) -5 (2011)
Kick (ženski) -6 (2012)
Kick (ženski) -7 (2013)
Kick (ženski) -8 (2014)
Kick (ženski) -1 (2007)
A026
80
0
ANA JOVIĆ (RIJEKA)
190
0
MARIJA PEJČIĆ (DRENOVA)
A027
137
0
PAULA MRKONJIĆ (TKD KR)
116
0
MIA TROŠELJ (DRENOVA)
A028
138
0
DIANA JAKOVAC (TKD KR)
109
0
NEO GOVIĆ (DRENOVA)
A029
112
0
DOMAGOJ JURIČEVIĆ (DRENOVA)
111
0
KIM GRUDENIĆ (DRENOVA)
A030
80
0
ANA JOVIĆ (RIJEKA)
137
0
PAULA MRKONJIĆ (TKD KR)
A031
109
0
NEO GOVIĆ (DRENOVA)
112
0
DOMAGOJ JURIČEVIĆ (DRENOVA)
A033
80
0
ANA JOVIĆ (RIJEKA)
109
0
NEO GOVIĆ (DRENOVA)
Osvajači medalja
1. ANA JOVIĆ, RIJEKA
2. NEO GOVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. PAULA MRKONJIĆ, Kraljevica
3. DOMAGOJ JURIČEVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
Kick (ženski) -2 (2008)
A032
115
0
LENA JOVANOVIĆ (DRENOVA)
246
0
MIHAELA DABO (PRIM-RI)
A034
107
0
DORA KLOBUČAR (DRENOVA)
140
0
MAJA MUDRIĆ (TKD KR)
A035
108
0
IVANA JURKO (DRENOVA)
242
0
LAURA VALENČIĆ (PRIM-RI)
244
MARTA PRPIĆ (PRIM-RI)
A036
115
0
LENA JOVANOVIĆ (DRENOVA)
140
0
MAJA MUDRIĆ (TKD KR)
A037
108
0
IVANA JURKO (DRENOVA)
244
0
MARTA PRPIĆ (PRIM-RI)
A039
140
0
MAJA MUDRIĆ (TKD KR)
244
0
MARTA PRPIĆ (PRIM-RI)
Osvajači medalja
1. MARTA PRPIĆ, PRIMORJE-RIJEKA
2. MAJA MUDRIĆ, Kraljevica
3. IVANA JURKO, DRENOVA-RIJEKA
3. LENA JOVANOVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
Kick (ženski) -3 (2009)
A038
143
0
NIKA ŽGALJIĆ (TKD KR)
253
0
TARA BRADIČIĆ (GROBNIK)
249
RINA OBŠIVAČ (PRIM-RI)
142
STELLA SEDLIĆ (TKD KR)
22
DORA MATETIĆ (DRENOVA)
A040
204
0
ANA KURILIĆ (TKD KR)
248
0
NINA SABLJAK (PRIM-RI)
88
LAURA FRLAN (GROBNIK)
250
VANESA RADE (PRIM-RI)
254
NOEMI BRADIČIĆ (GROBNIK)
A041
253
0
TARA BRADIČIĆ (GROBNIK)
249
0
RINA OBŠIVAČ (PRIM-RI)
A042
142
0
STELLA SEDLIĆ (TKD KR)
22
0
DORA MATETIĆ (DRENOVA)
A043
248
0
NINA SABLJAK (PRIM-RI)
88
0
LAURA FRLAN (GROBNIK)
A044
250
0
VANESA RADE (PRIM-RI)
254
0
NOEMI BRADIČIĆ (GROBNIK)
A045
253
0
TARA BRADIČIĆ (GROBNIK)
22
0
DORA MATETIĆ (DRENOVA)
A046
88
0
LAURA FRLAN (GROBNIK)
250
0
VANESA RADE (PRIM-RI)
A048
253
0
TARA BRADIČIĆ (GROBNIK)
88
0
LAURA FRLAN (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. TARA BRADIČIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. LAURA FRLAN, GROBNIK-ČAVLE
3. DORA MATETIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. VANESA RADE, PRIMORJE-RIJEKA
Kick (ženski) -4 (2010)
A047
202
0
EMMA STEPČIĆ (TKD KR)
119
0
INJA GOVIĆ (DRENOVA)
A049
147
0
KIARA IVANČEVIĆ (TKD KR)
103
0
ERIN FRANČIŠKOVIĆ (GROBNIK)
A050
208
0
ANA ŠVENDA (TKD KR)
241
0
LANA TIBLJAŠ (PRIM-RI)
12
LUCIJA NADOVIĆ (DRENOVA)
A051
119
0
INJA GOVIĆ (DRENOVA)
103
0
ERIN FRANČIŠKOVIĆ (GROBNIK)
A052
241
0
LANA TIBLJAŠ (PRIM-RI)
12
0
LUCIJA NADOVIĆ (DRENOVA)
A054
103
0
ERIN FRANČIŠKOVIĆ (GROBNIK)
241
0
LANA TIBLJAŠ (PRIM-RI)
Osvajači medalja
1. ERIN FRANČIŠKOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. LANA TIBLJAŠ, PRIMORJE-RIJEKA
3. INJA GOVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. LUCIJA NADOVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
Kick (ženski) -5 (2011)
A053
205
0
MARKO TOMA GRUBEŠIĆ (DRENOVA)
222
0
PETRA RABAR (TKD KR)
14
KATARINA KASIPOVIĆ (DRENOVA)
A055
206
0
PJERINA KALAJŽIĆ (DRENOVA)
203
0
LEA ZEC (TKD KR)
148
GABRIELLA RUKAVINA (TKD KR)
A056
222
0
PETRA RABAR (TKD KR)
14
0
KATARINA KASIPOVIĆ (DRENOVA)
A057
203
0
LEA ZEC (TKD KR)
148
0
GABRIELLA RUKAVINA (TKD KR)
A059
222
0
PETRA RABAR (TKD KR)
203
0
LEA ZEC (TKD KR)
Osvajači medalja
1. PETRA RABAR, Kraljevica
2. LEA ZEC, Kraljevica
3. KATARINA KASIPOVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. GABRIELLA RUKAVINA, Kraljevica
Kick (ženski) -6 (2012)
A058
238
0
MINA GOSTOVIĆ (GROBNIK)
135
0
BRIGITA BRAJDIĆ (TKD KR)
252
KATARINA MARGAN (TKD KR)
A060
135
0
BRIGITA BRAJDIĆ (TKD KR)
252
0
KATARINA MARGAN (TKD KR)
Osvajači medalja
1. BRIGITA BRAJDIĆ, Kraljevica
2. KATARINA MARGAN, Kraljevica
3. MINA GOSTOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
Kick (ženski) -7 (2013)
A061
237
0
LUCIJA MILINOVIĆ (GROBNIK)
236
0
KORINA MAVRINAC (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. KORINA MAVRINAC, GROBNIK-ČAVLE
2. LUCIJA MILINOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Kick (ženski) -8 (2014)
A062
211
0
FRANKA FRLAN (GROBNIK)
48
0
LEONARDA DRAŽIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. LEONARDA DRAŽIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. FRANKA FRLAN, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----