Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
12. Memorijal 'Josip Jović'
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Kadeti A -37
Kadeti A -45
Kadeti A -49
Kadeti A -53
Kadeti A -57
Kadeti A -61
Kadeti A +65
Kadeti A -37
C044
251
16
KARLO USKOK (TK ZD)
60
12
LUKA ĆUBELIĆ (MARJAN)
Osvajači medalja
1. KARLO USKOK, TK Zadar
2. LUKA ĆUBELIĆ, Marjan
3. ----
3. ----
Kadeti A -45
C004
46
29
JERE POLITEO (KOCUNAR)
451
6
MARIN ŠEGVIĆ (ENERGY)
C005
61
4
TOMISLAV JELIĆ (MARJAN)
239
37
MARKO KATANUŠIĆ (IM)
C006
63
32
LEON HRGOTA (MARJAN)
152
19
BOŽO PERKOVIĆ (TKDGUSA)
62
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
C032
46
27
JERE POLITEO (KOCUNAR)
239
6
MARKO KATANUŠIĆ (IM)
C033
63
24
LEON HRGOTA (MARJAN)
62
4
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
C053
46
18
JERE POLITEO (KOCUNAR)
63
4
LEON HRGOTA (MARJAN)
Osvajači medalja
1. JERE POLITEO, KOCUNAR
2. LEON HRGOTA, Marjan
3. MARKO KATANUŠIĆ, Imotski
3. JOZO PROJIĆ, Marjan
Kadeti A -49
D005
64
15
IVAN LEMO (MARJAN)
162
17
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
D006
66
1
RINO GRGURINOVIĆ (MARJAN)
294
22
HRVOJE PAŽIN (FORTECA)
D040
162
4
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
294
24
HRVOJE PAŽIN (FORTECA)
Osvajači medalja
1. HRVOJE PAŽIN, Forteca Korčula
2. ROKO ŠOLIĆ, Gusar
3. RINO GRGURINOVIĆ, Marjan
3. IVAN LEMO, Marjan
Kadeti A -53
C007
305
8
MARKO GRBEŠIĆ (IM)
69
21
DUJE HAJDUK (MARJAN)
68
ANTE KOVAČ (MARJAN)
205
TINO ZIMIĆ (ZAPREŠI)
402
KRISTIJAN PERAJICA (MARJAN)
C034
69
8
DUJE HAJDUK (MARJAN)
68
19
ANTE KOVAČ (MARJAN)
C035
205
3
TINO ZIMIĆ (ZAPREŠI)
402
19
KRISTIJAN PERAJICA (MARJAN)
C054
68
12
ANTE KOVAČ (MARJAN)
402
9
KRISTIJAN PERAJICA (MARJAN)
Osvajači medalja
1. ANTE KOVAČ, Marjan
2. KRISTIJAN PERAJICA, Marjan
3. DUJE HAJDUK, Marjan
3. TINO ZIMIĆ, Zaprešić_
Kadeti A -57
D007
392
8
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
306
10
LUKA JURJEVIĆ (OBROVAC)
D008
154
17
FRANE MARUŠIĆ (TKDGUSA)
380
1
FILIP BUKOVAC (GACKA)
D041
306
8
LUKA JURJEVIĆ (OBROVAC)
154
13
FRANE MARUŠIĆ (TKDGUSA)
Osvajači medalja
1. FRANE MARUŠIĆ, Gusar
2. LUKA JURJEVIĆ, Obrovac
3. FILIP BUKOVAC, GACKA
3. GABRIJEL IKANOVIĆ, Forteca Korčula
Kadeti A -61
D009
70
25
DAVID KRMEK (MARJAN)
379
15
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
71
JAKOV MRŠIĆ (MARJAN)
D042
70
19
DAVID KRMEK (MARJAN)
71
18
JAKOV MRŠIĆ (MARJAN)
Osvajači medalja
1. DAVID KRMEK, Marjan
2. JAKOV MRŠIĆ, Marjan
3. TEO MARKOVIĆ, GACKA
3. ----
Kadeti A +65
D032
72
4
DUJE GOVORKO (MARJAN)
307
13
FILIP ŠAKIĆ (OBROVAC)
Osvajači medalja
1. FILIP ŠAKIĆ, Obrovac
2. DUJE GOVORKO, Marjan
3. ----
3. ----