Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
12. Memorijal 'Josip Jović'
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Juniori -51
Juniori -55
Juniori -59
Juniori -63
Juniori -68
Juniori -51
D038
56
20
LOVRE UVODIĆ (MARJAN)
244
0
ANTONIO GUDELJ (IM)
Osvajači medalja
1. LOVRE UVODIĆ, Marjan
2. ANTONIO GUDELJ, Imotski
3. ----
3. ----
Juniori -55
D020
51
4
MARIN TADIĆ (TKDGUSA)
54
25
BARTUL PAIĆ (MARJAN)
50
PETAR ŠOLIĆ (TKDGUSA)
D050
54
18
BARTUL PAIĆ (MARJAN)
50
5
PETAR ŠOLIĆ (TKDGUSA)
Osvajači medalja
1. BARTUL PAIĆ, Marjan
2. PETAR ŠOLIĆ, Gusar
3. MARIN TADIĆ, Gusar
3. ----
Juniori -59
D004
55
18
IVAN ERCEGOVIĆ (MARJAN)
473
12
IVAN GARAC (GALEBST)
284
NIKŠA PAVIĆ (FORTECA)
30
PETAR GRČIĆ (ST KWAN)
272
BALDO MURTIĆ (FORTECA)
D030
55
27
IVAN ERCEGOVIĆ (MARJAN)
284
11
NIKŠA PAVIĆ (FORTECA)
D031
30
17
PETAR GRČIĆ (ST KWAN)
272
27
BALDO MURTIĆ (FORTECA)
D057
55
24
IVAN ERCEGOVIĆ (MARJAN)
272
8
BALDO MURTIĆ (FORTECA)
Osvajači medalja
1. IVAN ERCEGOVIĆ, Marjan
2. BALDO MURTIĆ, Forteca Korčula
3. NIKŠA PAVIĆ, Forteca Korčula
3. PETAR GRČIĆ, St kwan
Juniori -63
D021
465
17
KARLO ŠEGEDIN (FORTECA)
475
7
KAJA ŠANTIĆ (GALEBST)
D022
480
30
DARIO MRŠIĆ (IM)
420
15
LUKA ĐŽALO (MONTR)
D051
465
34
KARLO ŠEGEDIN (FORTECA)
480
16
DARIO MRŠIĆ (IM)
Osvajači medalja
1. KARLO ŠEGEDIN, Forteca Korčula
2. DARIO MRŠIĆ, Imotski
3. KAJA ŠANTIĆ, Galeb - Split
3. LUKA ĐŽALO, Monter
Juniori -68
D023
314
7
IVAN ŠITUM (IM)
25
28
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
415
LEO PEŠUT (MONTR)
D052
25
30
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
415
3
LEO PEŠUT (MONTR)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV ŠTEFANAC, Karlovac
2. LEO PEŠUT, Monter
3. IVAN ŠITUM, Imotski
3. ----