Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
15. KORČULA OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"NUR"
BESA
Centar Hadžići
Centar Babić Stuttgart
Cro Star - Mostar
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Forteca Korčula
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
PLOVANIJA-ZADAR
SK TKD LACEK
st petersburg
Taekwondo klub Hnusta
TIM BOSNA
TKD-KBK-MARIBOR
VUKOVI
TEŽINE / UZRASTI
Kadeti -49
Kadeti -53
Kadetkinje -51
Juniori -68
Juniorke -55
Kadeti -49
B2P005
207
6
EDIN CESKIN (HADZIC)
194
11
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
56
ERIC DAX (KUKKIWO)
226
EMIR GORALIJA (TKD NUR)
174
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
B2P020
194
3
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
56
1
ERIC DAX (KUKKIWO)
B2P021
226
1
EMIR GORALIJA (TKD NUR)
174
4
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
B2P035
194
6
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
174
1
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
Osvajači medalja
1. GABRIEL BRISKAR, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. DAVID MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar
3. ERIC DAX, KUKKIWON - LUXEMBOURG
3. EMIR GORALIJA, "NUR"
Kadeti -53
B2P008
248
4
ASMIR HRVAT (TIM BOS)
172
21
HRVOJE MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
227
EVELIN PILJUG (TKD NUR)
B2P027
172
0
HRVOJE MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
227
3
EVELIN PILJUG (TKD NUR)
Osvajači medalja
1. EVELIN PILJUG, "NUR"
2. HRVOJE MARIJANOVIĆ, Cro Star - Mostar
3. ASMIR HRVAT, TIM BOSNA
3. ----
Kadetkinje -51
B2P006
80
0
DORA BERONIC (TKD KAR)
254
0
ANDJELA PECOTIC (FORTECA)
225
ŠEJLA VEHAB (TKD NUR)
B2P007
48
1
LAURA GRBIN (FORTECA)
153
21
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
173
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
B2P022
80
10
DORA BERONIC (TKD KAR)
225
6
ŠEJLA VEHAB (TKD NUR)
B2P023
153
3
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
173
13
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
B2P036
80
4
DORA BERONIC (TKD KAR)
173
2
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
Osvajači medalja
1. DORA BERONIC, Karlovac
2. DORA MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar
3. ŠEJLA VEHAB, "NUR"
3. ANA KUČINIĆ, Ogulin
Juniori -68
B1P009
228
11
ADNAN HARAČIĆ (TKD NUR)
1
18
DAVID SIMEK (LECAF)
B1P010
184
0
ALEM MORIC (HADZIC)
76
0
DOMAGOJ SPELIC (TKD KAR)
B1P029
1
20
DAVID SIMEK (LECAF)
184
10
ALEM MORIC (HADZIC)
Osvajači medalja
1. DAVID SIMEK, SK TKD LACEK
2. ALEM MORIC, Centar Hadžići
3. ADNAN HARAČIĆ, "NUR"
3. DOMAGOJ SPELIC, Karlovac
Juniorke -55
B2P012
261
4
ŠEJLA VEHAB (TKD NUR)
137
22
GABRIELA BOHUSOVA (ILYO KE)
212
EDNA ABASPAHIĆ (TKDNGS)
B2P030
137
16
GABRIELA BOHUSOVA (ILYO KE)
212
4
EDNA ABASPAHIĆ (TKDNGS)
Osvajači medalja
1. GABRIELA BOHUSOVA, Ilyo TKD SKP Kosice
2. EDNA ABASPAHIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. ŠEJLA VEHAB, "NUR"
3. ----