Odabrano natjecanje: 16. adidas Maksimir Kup - 40 godina kluba MAKSIMIR


UZRASTI
 
TEŽINE / UZRASTI
 
 

Mlađi kadeti -27

A034
210
8
STRAHINJA PANJKOVIĆ (PLTVICE)
397
29
FRAN ŠIMUNOVIĆ (RUG)
 
Osvajači medalja
1. FRAN ŠIMUNOVIĆ, Rugvica
2. STRAHINJA PANJKOVIĆ, Plitvice
3. ----
3. ----

Mlađi kadeti -30

A017
263
0
TOMO JAJČAN (TKDDS)
171
12
LEON KLANFAR (BISTRA)
 
 
A018
353
7
MARKO KAZIJA (MAKSMR)
178
4
MATEJ FREMEC (BISTRA)
 
A035
171
18
LEON KLANFAR (BISTRA)
353
9
MARKO KAZIJA (MAKSMR)
 
Osvajači medalja
1. LEON KLANFAR, Bistra
2. MARKO KAZIJA, MAKSIMIR
3. TOMO JAJČAN, DUGO SELO
3. MATEJ FREMEC, Bistra

Mlađi kadeti -33

A001
303
1
SIMON LEŠ (CONTRA)
227
11
KREŠIMIR ČULIĆ (NOVIZ)
 
 
75
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
 
182
DINO VRBAN (BISTRA)
 
 
390
MATEJ ŠAPINA (RUG)
 
A002
167
0
FILIP TOMINAC (TKDDS)
364
8
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
 
 
102
PETAR ŠVENDA (NA)
 
172
LEON SENICIC (BISTRA)
 
 
300
AMAR HODŽIĆ (ZAGREB)
 
A009
227
0
KREŠIMIR ČULIĆ (NOVIZ)
75
0
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
 
 
 
 
A010
182
23
DINO VRBAN (BISTRA)
390
2
MATEJ ŠAPINA (RUG)
 
 
A011
364
2
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
102
0
PETAR ŠVENDA (NA)
 
 
 
 
A012
172
9
LEON SENICIC (BISTRA)
300
7
AMAR HODŽIĆ (ZAGREB)
 
A030
227
9
KREŠIMIR ČULIĆ (NOVIZ)
182
14
DINO VRBAN (BISTRA)
 
 
 
 
 
 
 
 
A031
364
5
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
172
8
LEON SENICIC (BISTRA)
 
A042
182
10
DINO VRBAN (BISTRA)
172
17
LEON SENICIC (BISTRA)
 
Osvajači medalja
1. LEON SENICIC, Bistra
2. DINO VRBAN, Bistra
3. ANTONIO ŠNAJDER, Ogulin
3. KREŠIMIR ČULIĆ, Novi Zagreb

Mlađi kadeti -36

A019
105
0
NOA RAKIĆ (NA)
230
0
MARKO KLADARIĆ (NOVIZ)
 
 
A020
185
0
DOMAGOJ GAŠPARIĆ (MAKSMR)
276
20
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
 
A036
105
0
NOA RAKIĆ (NA)
276
25
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
 
Osvajači medalja
1. JAKOV BOGOVIĆ, Ozalj
2. NOA RAKIĆ, Taekwondo klub Našice
3. DOMAGOJ GAŠPARIĆ, MAKSIMIR
3. MARKO KLADARIĆ, Novi Zagreb

Mlađi kadeti -39

A004
213
3
FILIP KOMŠO (PLTVICE)
299
10
MATEJ BALJAK (ZAGREB)
 
 
A005
256
14
DAVID PAVIĆ (SPRTUS)
305
5
BRUNO JURČIĆ (CONTRA)
 
A006
262
0
BARTOL VARŽIĆ (SPRTUS)
387
22
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALAC)
 
 
362
MATEJ ŠIMOVIĆ (SPRTUS)
 
A026
299
12
MATEJ BALJAK (ZAGREB)
256
2
DAVID PAVIĆ (SPRTUS)
 
 
 
 
A027
387
16
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALAC)
362
2
MATEJ ŠIMOVIĆ (SPRTUS)
 
A040
299
11
MATEJ BALJAK (ZAGREB)
387
9
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALAC)
 
Osvajači medalja
1. MATEJ BALJAK, Zagreb
2. PETAR STURZ VUJADINOVIĆ, METALAC
3. DAVID PAVIĆ, SPIRITUS
3. MATEJ ŠIMOVIĆ, SPIRITUS

Mlađi kadeti -43

A021
312
21
MAURO KRITOVAC (METALAC)
254
3
FILP SMETKO (SPRTUS)
 
 
147
DAVID KUJAVEC (TKKORYO)
 
A037
312
20
MAURO KRITOVAC (METALAC)
147
0
DAVID KUJAVEC (TKKORYO)
 
Osvajači medalja
1. MAURO KRITOVAC, METALAC
2. DAVID KUJAVEC, Taekwondo Klub KORYO Varaždin
3. FILP SMETKO, SPIRITUS
3. ----

Mlađi kadeti -47

B007
244
0
JANKO KATULIĆ (LEKENIK)
110
0
GABRIJEL KURIC (NA)
 
 
B008
208
10
ALEKSANDAR POLH (TKSUŠAK)
170
8
FILIP SPICEK (BISTRA)
 
B009
125
11
MARIO ILIJA PRKIĆ (TKDDS)
116
8
IVAN ĆUSAK (JKOVLJE)
 
 
B010
261
0
JAKOV TOPIĆ (SPRTUS)
283
39
BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC (PANTERA)
 
B025
110
0
GABRIJEL KURIC (NA)
208
22
ALEKSANDAR POLH (TKSUŠAK)
 
 
 
 
B026
125
15
MARIO ILIJA PRKIĆ (TKDDS)
283
14
BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC (PANTERA)
 
B039
208
16
ALEKSANDAR POLH (TKSUŠAK)
125
23
MARIO ILIJA PRKIĆ (TKDDS)
 
Osvajači medalja
1. MARIO ILIJA PRKIĆ, DUGO SELO
2. ALEKSANDAR POLH, SUŠAK
3. BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC, Pantera
3. GABRIJEL KURIC, Taekwondo klub Našice

Mlađi kadeti -51

B023
382
4
TEO SAMBOLEK (OMEGA)
259
16
DAVID SIMIĆ (SPRTUS)
 
 
148
DAVID KORPAR (TKKORYO)
 
B037
259
23
DAVID SIMIĆ (SPRTUS)
148
3
DAVID KORPAR (TKKORYO)
 
Osvajači medalja
1. DAVID SIMIĆ, SPIRITUS
2. DAVID KORPAR, Taekwondo Klub KORYO Varaždin
3. TEO SAMBOLEK, Omega
3. ----

Mlađi kadeti +51

B011
377
3
RENE HORVAT (OMEGA)
253
10
ANTONIO DE BONA (SPRTUS)
 
 
134
XING YU CHEN (SIBENIK)
 
378
JAN MALOGORSKI (OMEGA)
 
 
289
SERGEJ ŽNIDARŠIĆ (TKD_BJE)
 
B027
253
12
ANTONIO DE BONA (SPRTUS)
134
14
XING YU CHEN (SIBENIK)
 
 
 
 
B028
378
0
JAN MALOGORSKI (OMEGA)
289
0
SERGEJ ŽNIDARŠIĆ (TKD_BJE)
 
B040
134
3
XING YU CHEN (SIBENIK)
378
24
JAN MALOGORSKI (OMEGA)
 
Osvajači medalja
1. JAN MALOGORSKI, Omega
2. XING YU CHEN, JURAJ DALMATINAC
3. SERGEJ ŽNIDARŠIĆ, Bjelovar
3. ANTONIO DE BONA, SPIRITUS