Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
16. adidas Maksimir Kup - 40 godina kluba MAKSIMIR
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Seniori
Mali olimpijci A
Male olimpijke A
Mali olimpijci B
Male olimpijke B
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Kadeti B -33
Kadeti B -37
Kadeti B -41
Kadeti B -45
Kadeti B -49
Kadeti B -65
Kadeti B -33
C026
77
36
MIHAEL TUKIĆ (MAKSMR)
292
15
LEON RATKOVIĆ (ZELINA)
Osvajači medalja
1. MIHAEL TUKIĆ, MAKSIMIR
2. LEON RATKOVIĆ, ZELINGRAD
3. ----
3. ----
Kadeti B -37
C013
265
0
IVAN JAJČAN (TKDDS)
74
0
LEON HORVATJĆ (MAKSMR)
206
LEON HORVATJĆ (MAKSMR)
C032
265
0
IVAN JAJČAN (TKDDS)
206
0
LEON HORVATJĆ (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. IVAN JAJČAN, DUGO SELO
2. LEON HORVATJĆ, MAKSIMIR
3. LEON HORVATJĆ, MAKSIMIR
3. ----
Kadeti B -41
C004
165
35
VIGO MATUKA (COB)
93
19
LOVRO KLIŠANIN (ORI)
69
KARLO ČAVLEK (MAKSMR)
68
FRAN KOSTREVEC (MAKSMR)
67
KAAN YELEN (MAKSMR)
C019
165
0
VIGO MATUKA (COB)
69
0
KARLO ČAVLEK (MAKSMR)
C020
68
0
FRAN KOSTREVEC (MAKSMR)
67
0
KAAN YELEN (MAKSMR)
C036
165
0
VIGO MATUKA (COB)
67
0
KAAN YELEN (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. VIGO MATUKA, Cobra
2. ----
3. ----
3. ----
Kadeti B -45
C005
100
32
EDI STIPANOVIĆ (NA)
339
0
MATEJ MAŠIĆ (MAKSMR)
123
SREĆKO ZDUNIĆ (TKDDS)
222
IVAN POLJAK (PLTVICE)
73
VILI MARKO KLARIĆ VIDOVIĆ (MAKSMR)
C021
100
0
EDI STIPANOVIĆ (NA)
123
20
SREĆKO ZDUNIĆ (TKDDS)
C022
222
0
IVAN POLJAK (PLTVICE)
73
0
VILI MARKO KLARIĆ VIDOVIĆ (MAKSMR)
C037
123
19
SREĆKO ZDUNIĆ (TKDDS)
222
16
IVAN POLJAK (PLTVICE)
Osvajači medalja
1. SREĆKO ZDUNIĆ, DUGO SELO
2. IVAN POLJAK, Plitvice
3. EDI STIPANOVIĆ, Taekwondo klub Našice
3. VILI MARKO KLARIĆ VIDOVIĆ, MAKSIMIR
Kadeti B -49
C014
94
31
LUKA PIETRI (ORI)
369
14
NIKOLA PAUŠIĆ (OGULIN)
C015
370
12
VEDRAN TATALOVIĆ (OGULIN)
367
46
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
C033
94
12
LUKA PIETRI (ORI)
367
51
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
Osvajači medalja
1. JOSIP ŠNAJDER, Ogulin
2. LUKA PIETRI, Orion
3. VEDRAN TATALOVIĆ, Ogulin
3. NIKOLA PAUŠIĆ, Ogulin
Kadeti B -65
D017
14
6
ALEN FILIPOVIĆ (ZELINA)
221
26
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
Osvajači medalja
1. MARINO DUJMOVIĆ, Plitvice
2. ALEN FILIPOVIĆ, ZELINGRAD
3. ----
3. ----