Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
16. adidas Maksimir Kup - 40 godina kluba MAKSIMIR
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Seniori
Mali olimpijci A
Male olimpijke A
Mali olimpijci B
Male olimpijke B
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Kick (ženski) -1 (2006, 2007)
Kick (ženski) -2 (2008, 2009)
Kick (ženski) -3 (2010, 2011)
Kick (ženski) -4 (2012, 2013)
Kick (ženski) -1 (2006, 2007)
E039
375
0
MARTA BEZJAK (MAKSMR)
112
0
SAMANTHA KRNJAJIĆ (NA)
39
PETRA TOMLJANOVIĆ (NA)
E039A
374
0
LEONA VOLAREVIĆ (MAKSMR)
402
0
MELANI MORGAN (ROVINJ)
30
KARLA KAPETANOVIĆ (NA)
E040
112
0
SAMANTHA KRNJAJIĆ (NA)
39
0
PETRA TOMLJANOVIĆ (NA)
E041
402
0
MELANI MORGAN (ROVINJ)
30
0
KARLA KAPETANOVIĆ (NA)
E042
112
0
SAMANTHA KRNJAJIĆ (NA)
402
0
MELANI MORGAN (ROVINJ)
Osvajači medalja
1. SAMANTHA KRNJAJIĆ, Taekwondo klub Našice
2. MELANI MORGAN, Rovinj
3. PETRA TOMLJANOVIĆ, Taekwondo klub Našice
3. KARLA KAPETANOVIĆ, Taekwondo klub Našice
Kick (ženski) -2 (2008, 2009)
E043
319
0
MARTA ČULINA (S.SOKOL)
38
0
PETRA MOHILA (NA)
342
LEA TUKIĆ (MAKSMR)
E044
83
0
LUCIJA LUKAČIN (MAKSMR)
27
0
ENA ĐURĐEVIĆ (NA)
32
LARA FALAŠTA (NA)
E045
242
0
LANA HORVAT (LEKENIK)
113
0
LORA LIJIĆ (NA)
25
ANA ŠIMIĆ (NA)
403
LARA PERHAT (MAKSMR)
111
TIA MARKS (NA)
E046
38
0
PETRA MOHILA (NA)
342
0
LEA TUKIĆ (MAKSMR)
E047
27
0
ENA ĐURĐEVIĆ (NA)
32
0
LARA FALAŠTA (NA)
E048
242
0
LANA HORVAT (LEKENIK)
25
0
ANA ŠIMIĆ (NA)
E049
403
0
LARA PERHAT (MAKSMR)
111
0
TIA MARKS (NA)
E050
38
0
PETRA MOHILA (NA)
32
0
LARA FALAŠTA (NA)
E051
242
0
LANA HORVAT (LEKENIK)
403
0
LARA PERHAT (MAKSMR)
E052
38
0
PETRA MOHILA (NA)
242
0
LANA HORVAT (LEKENIK)
Osvajači medalja
1. PETRA MOHILA, Taekwondo klub Našice
2. LANA HORVAT, Lekenik
3. LARA FALAŠTA, Taekwondo klub Našice
3. LARA PERHAT, MAKSIMIR
Kick (ženski) -3 (2010, 2011)
E053
356
0
LAURA KOZIĆ (JASTREB)
326
0
MAJA GOLUBIĆ (S.SOKOL)
344
IVA AŠČIĆ (KAPELŠČ)
41
LANA KNEŽEVIĆ (NA)
198
LUKA ŠOŠTARIĆ HORVAT (MAKSMR)
42
PETRA NOGIĆ (NA)
197
LEONARDA BUDAK (MAKSMR)
347
JANA SOVEC (KAPELŠČ)
84
LEONARDA BUDAK (MAKSMR)
E054
241
0
TAMARA SVEČNJAK (LEKENIK)
323
0
ERIKA MALENICA (S.SOKOL)
199
LUNA ŠOŠTARIĆ HORVAT (MAKSMR)
348
LUCIJA DOMITREK (KAPELŠČ)
88
HANA TOT (MAKSMR)
40
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
85
FRANKA HADJIĆ (MAKSMR)
351
ALMA BELJAK (KAPELŠČ)
24
VIKTORIA VITA MILJAK (ZELINA)
E055
356
0
LAURA KOZIĆ (JASTREB)
344
0
IVA AŠČIĆ (KAPELŠČ)
E056
41
0
LANA KNEŽEVIĆ (NA)
198
0
LUKA ŠOŠTARIĆ HORVAT (MAKSMR)
E057
42
0
PETRA NOGIĆ (NA)
197
0
LEONARDA BUDAK (MAKSMR)
E058
347
0
JANA SOVEC (KAPELŠČ)
84
0
LEONARDA BUDAK (MAKSMR)
E059
241
0
TAMARA SVEČNJAK (LEKENIK)
199
0
LUNA ŠOŠTARIĆ HORVAT (MAKSMR)
E060
348
0
LUCIJA DOMITREK (KAPELŠČ)
88
0
HANA TOT (MAKSMR)
E061
40
0
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
85
0
FRANKA HADJIĆ (MAKSMR)
E062
351
0
ALMA BELJAK (KAPELŠČ)
24
0
VIKTORIA VITA MILJAK (ZELINA)
E063
356
0
LAURA KOZIĆ (JASTREB)
41
0
LANA KNEŽEVIĆ (NA)
E064
197
0
LEONARDA BUDAK (MAKSMR)
347
0
JANA SOVEC (KAPELŠČ)
E065
241
0
TAMARA SVEČNJAK (LEKENIK)
348
0
LUCIJA DOMITREK (KAPELŠČ)
E066
40
0
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
24
0
VIKTORIA VITA MILJAK (ZELINA)
E067
356
0
LAURA KOZIĆ (JASTREB)
197
0
LEONARDA BUDAK (MAKSMR)
E068
241
0
TAMARA SVEČNJAK (LEKENIK)
40
0
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
E069
197
0
LEONARDA BUDAK (MAKSMR)
241
0
TAMARA SVEČNJAK (LEKENIK)
Osvajači medalja
1. LEONARDA BUDAK, MAKSIMIR
2. TAMARA SVEČNJAK, Lekenik
3. LAURA KOZIĆ, Jastreb
3. TENA-ILONA JUKIĆ, Taekwondo klub Našice
Kick (ženski) -4 (2012, 2013)
E070
328
0
JANA BEDENIK (S.SOKOL)
196
0
MIA TURKOVIĆ (MAKSMR)
E071
201
0
TENA CVITKOVIĆ (MAKSMR)
37
0
PETRA KNIHA (NA)
E072
81
0
BERI JAKŠIĆ PERA (MAKSMR)
202
0
LOTA PERHAT (MAKSMR)
E073
204
0
LORI FTČKO (MAKSMR)
176
0
VIDA SEVER (BIST)
E074
328
0
JANA BEDENIK (S.SOKOL)
37
0
PETRA KNIHA (NA)
E075
202
0
LOTA PERHAT (MAKSMR)
176
0
VIDA SEVER (BIST)
E076
328
0
JANA BEDENIK (S.SOKOL)
176
0
VIDA SEVER (BIST)
Osvajači medalja
1. JANA BEDENIK, SUSEDGRAD SOKOL
2. VIDA SEVER, Bistra
3. PETRA KNIHA, Taekwondo klub Našice
3. LOTA PERHAT, MAKSIMIR