Odabrano natjecanje: 16. adidas Maksimir Kup - 40 godina kluba MAKSIMIR

DISCIPLINE
 
 

Mlađi kadeti

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.MATEJ BALJAKZagrebMKAD-M-393333019
2.LEON SENICICBistraMKAD-M-333334012
3.MARIO ILIJA PRKIĆDUGO SELOMKAD-M-473349011
4.JAKOV BOGOVIĆOzaljMKAD-M-362245045
5.MAURO KRITOVACMETALACMKAD-M-432241038
6.DAVID SIMIĆSPIRITUSMKAD-M-512239032
7.LEON KLANFARBistraMKAD-M-302230021
8.JAN MALOGORSKIOmegaMKAD-M+512224021
9.FRAN ŠIMUNOVIĆRugvicaMKAD-M-271129021
10.PETAR STURZ VUJADINOVIĆMETALACMKAD-M-393247034
11.DINO VRBANBistraMKAD-M-333247019
12.ALEKSANDAR POLHSUŠAKMKAD-M-473248017
13.ANTONIO ŠNAJDEROgulinMKAD-M-33321507
14.KREŠIMIR ČULIĆNovi ZagrebMKAD-M-33322005
15.BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVICPanteraMKAD-M-472153038
16.ANTONIO DE BONASPIRITUSMKAD-M+51212205
17.DAVID PAVIĆSPIRITUSMKAD-M-3921160-1
18.MARKO KAZIJAMAKSIMIRMKAD-M-3021160-6
19.XING YU CHENJURAJ DALMATINACMKAD-M+5121170-19
20.GABRIJEL KURICTaekwondo klub NašiceMKAD-M-472100-22
21.NOA RAKIĆTaekwondo klub NašiceMKAD-M-362100-25
22.JANKO KATULIĆLekenikMKAD-M-4710000
23.MARKO KLADARIĆNovi ZagrebMKAD-M-3610000
24.OSKAR ZRNIĆMAKSIMIRMKAD-M-3310000
25.SERGEJ ŽNIDARŠIĆBjelovarMKAD-M+5110000
26.FILIP SPICEKBistraMKAD-M-471080-2
27.AMAR HODŽIĆZagrebMKAD-M-331070-2
28.PETAR ŠVENDATaekwondo klub NašiceMKAD-M-331000-2
29.IVAN ĆUSAKJAKOVLJEMKAD-M-471080-3
30.MATEJ FREMECBistraMKAD-M-301040-3
31.FILIP KOMŠOPlitviceMKAD-M-391030-7
32.RENE HORVATOmegaMKAD-M+511030-7
33.FILIP TOMINACDUGO SELOMKAD-M-331000-8
34.BRUNO JURČIĆContraMKAD-M-391050-9
35.SIMON LEŠContraMKAD-M-331010-10
36.TEO SAMBOLEKOmegaMKAD-M-511040-12
37.TOMO JAJČANDUGO SELOMKAD-M-301000-12
38.MATEJ ŠIMOVIĆSPIRITUSMKAD-M-391020-14
39.FILP SMETKOSPIRITUSMKAD-M-431030-18
40.DAVID KORPARTaekwondo Klub KORYO VaraždinMKAD-M-511030-20
41.DAVID KUJAVECTaekwondo Klub KORYO VaraždinMKAD-M-431000-20
42.DOMAGOJ GAŠPARIĆMAKSIMIRMKAD-M-361000-20
43.STRAHINJA PANJKOVIĆPlitviceMKAD-M-271080-21
44.MATEJ ŠAPINARugvicaMKAD-M-331020-21
45.BARTOL VARŽIĆSPIRITUSMKAD-M-391000-22
46.JAKOV TOPIĆSPIRITUSMKAD-M-471000-39

Mlađe kadetkinje

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.DALIJA BUNČIĆKarlovacMKAD-Ž-394474061
2.KALA MIDŽORPanteraMKAD-Ž-363374070
3.IRMA KOVAČOmegaMKAD-Ž-513362031
4.IVA STRAZICICPanteraMKAD-Ž-333325020
5.ANA ROMANICPanteraMKAD-Ž-432230030
6.OZANA RADICMETALACMKAD-Ž-472238026
7.DORA RADEKMETALACMKAD-Ž-272247023
8.PETRA KLENOmegaMKAD-Ž-302232010
9.DOROTEA JURIĆLekenikMKAD-Ž+51111301
10.LUCIJA HAJDUKOVIĆOmegaMKAD-Ž-393240022
11.MIRTA PAVELIĆSENJMKAD-Ž-333227013
12.IDA KURDIJANovi ZagrebMKAD-Ž-363221013
13.ELA ČELECMETALACMKAD-Ž-393250011
14.LANA BATALODUGO SELOMKAD-Ž-3632300-3
15.HANNA BARDHECIBjelovarMKAD-Ž-3932410-4
16.TARA BUČARMETALACMKAD-Ž-4732300-6
17.ELENA GRZUNOVDONATMKAD-Ž-4332180-9
18.SARA BROZINČEVIĆPlitviceMKAD-Ž+512136019
19.ANTONIJA ŠILJEVINACOzaljMKAD-Ž-472140010
20.VALENTINA MANOJLOVIĆOgulinMKAD-Ž-272132010
21.NIKA JAKOVACSUŠAKMKAD-Ž-51211803
22.JANA BLEČIĆNovi ZagrebMKAD-Ž-33211602
23.MARCELA SIPICMETALACMKAD-Ž-33211801
24.PETRA TOMLJANOVIĆTaekwondo klub NašiceMKAD-Ž-3321160-2
25.LARA FALAŠTATaekwondo klub NašiceMKAD-Ž-432180-4
26.LAURA LOKASJURAJ DALMATINACMKAD-Ž-3621350-5
27.LORENA BULJANBistraMKAD-Ž-3021270-5
28.LORENA BOŽIČKOVIĆBjelovarMKAD-Ž-362160-14
29.ANJA PETRAKNovi ZagrebMKAD-Ž-3621100-23
30.MARTA BEZJAKMAKSIMIRMKAD-Ž-3610000
31.MELANI MORGANRovinj.MKAD-Ž-3610000
32.NIKA HORVATIĆMAKSIMIRMKAD-Ž-3610000
33.LEONA VOLAREVIĆMAKSIMIRMKAD-Ž-4710100-1
34.GITA ILIJIĆMAKSIMIRMKAD-Ž-431030-1
35.LUCIJA BRCKOJAKOVLJEMKAD-Ž-3010120-2
36.HANA PERCELASENJMKAD-Ž-301090-3
37.ANJA KRSTINIĆNovi ZagrebMKAD-Ž-3910160-4
38.NORA LOKASJURAJ DALMATINACMKAD-Ž-391060-5
39.KALI IVASOVIĆMETALACMKAD-Ž-431020-6
40.EMA FILAMAKSIMIRMKAD-Ž-331000-6
41.IVONA BRUSIĆVelebitMKAD-Ž-5110100-7
42.PETRA SIMIĆSPIRITUSMKAD-Ž-511050-7
43.KARLA KAPETANOVIĆTaekwondo klub NašiceMKAD-Ž-331030-8
44.PETRA MOHILATaekwondo klub NašiceMKAD-Ž-391060-10
45.UNA BIŠĆEVIĆZELINGRADMKAD-Ž-331060-10
46.LANA VRANIĆSPIRITUSMKAD-Ž-431040-10
47.VALENTINA BOLJEŠIĆTKD BRINJEMKAD-Ž-391020-10
48.LUCIJA FILIPOVIĆZELINGRADMKAD-Ž-331000-10
49.NELA LASANMAKSIMIRMKAD-Ž-4710160-12
50.PETRA MLADENOVIĆVelebitMKAD-Ž-3910100-14
51.KARLA DRAŠKOVIĆJURAJ DALMATINACMKAD-Ž-2710120-16
52.ENA ŽUŽIĆMASTERMKAD-Ž-361000-16
53.LEONA BOŽIČKOVIĆBjelovarMKAD-Ž-271030-17
54.NIKOL ŠIMOVIĆSPIRITUSMKAD-Ž-471020-17
55.TARA MARINIĆNovi ZagrebMKAD-Ž-391000-19
56.MARIJETA IKAČDONATMKAD-Ž-5110150-20
57.AYLA SHATRIZagrebMKAD-Ž+511040-20
58.ANA ŠIMIĆTaekwondo klub NašiceMKAD-Ž-361000-22
59.SARAH MILJAKZELINGRADMKAD-Ž-391020-28

Kadeti A

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.MAKS HAJAKPanteraKAD-A-M-492275055
2.HRVOJE JAVOROVIĆMAKSIMIRKAD-A-M-612252030
3.BRUNO BRKOVIĆSPIRITUSKAD-A-M-452260025
4.NEVIO ADILISPIRITUSKAD-A-M-652220014
5.LEON ŠELENDIĆPanteraKAD-A-M-531135021
6.ANTONIO DEJAKContraKAD-A-M-371133021
7.DOMAGOJ PUNČECOmegaKAD-A-M-452158035
8.BRUNO JEZDIĆSPIRITUSKAD-A-M-6121270-9
9.LUKA ĆUSAKJAKOVLJEKAD-A-M-651040-2
10.VITOR POLIĆSUŠAKKAD-A-M-6110120-4
11.IVAN ŽUBRINIĆGACKAKAD-A-M-651020-12
12.ALAN ŠIMOVIĆSPIRITUSKAD-A-M-6110110-17
13.DAVID MLADENOVIĆVelebitKAD-A-M-4910120-20
14.DORIJAN DEDIĆDUGO SELOKAD-A-M-5310140-21
15.MAKS KRANJČECOrionKAD-A-M-3710120-21
16.MARKO BREKALOOrionKAD-A-M-4510140-24
17.LEON ŽAGARSUŠAKKAD-A-M-491080-35
18.ANTONIO VEČENAJSPIRITUSKAD-A-M-451010-36

Kadetkinje A

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.LUCIJA JELICPanteraKAD-A-Ž-413377060
2.KARLA LONČARGACKAKAD-A-Ž-552295072
3.BARBARA KISIĆMETALACKAD-A-Ž-512287061
4.ANDREA BARTULACGACKAKAD-A-Ž-442271041
5.MAREA VODOPIJACobraKAD-A-Ž-471141023
6.SARA PUNČECOmegaKAD-A-Ž-591113012
7.DORA PERIĆMAKSIMIRKAD-A-Ž+5911000
8.NELA PUHALOPanteraKAD-A-Ž-413259037
9.LANA DEMETERMAKSIMIRKAD-A-Ž-512168010
10.ELLA KASUMOVIĆBjelovarKAD-A-Ž-59213008
11.PATRICIA ŠPRAJCTKD BRINJEKAD-A-Ž-4121280-11
12.PETRA GEČEKMAKSIMIRKAD-A-Ž+5910000
13.LANA LOKASJURAJ DALMATINACKAD-A-Ž-4110140-9
14.TENA TANDARALokomotivaKAD-A-Ž-411060-18
15.DORA STRAŽIČIĆPanteraKAD-A-Ž-4410170-20
16.NIKOL FILAMAKSIMIRKAD-A-Ž-591090-20
17.LUCIJA ROŽIĆSPIRITUSKAD-A-Ž-5110240-21
18.LUCIJA DESANIĆJURAJ DALMATINACKAD-A-Ž-5510180-21
19.MARTA OSTERMANNPanteraKAD-A-Ž-4410130-21
20.AVA BORKOPanteraKAD-A-Ž-4710180-23
21.FRIDA ĆUŽEContraKAD-A-Ž-411030-24
22.LARA JURČIĆCobraKAD-A-Ž-411040-35
23.PAULA FILAMAKSIMIRKAD-A-Ž-511030-50
24.RINA PERAKJURAJ DALMATINACKAD-A-Ž-551050-51

Kadeti B

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.JOSIP ŠNAJDEROgulinKAD-B-M-492297073
2.SREĆKO ZDUNIĆDUGO SELOKAD-B-M-452239023
3.IVAN JAJČANDUGO SELOKAD-B-M-3722000
4.MIHAEL TUKIĆMAKSIMIRKAD-B-M-331136021
5.MARINO DUJMOVIĆPlitviceKAD-B-M-651126020
6.VIGO MATUKACobraKAD-B-M-411135016
7.EDI STIPANOVIĆTaekwondo klub NašiceKAD-B-M-452132012
8.IVAN POLJAKPlitviceKAD-B-M-4521160-3
9.LUKA PIETRIOrionKAD-B-M-4921430-22
10.LEON HORVATJĆMAKSIMIRKAD-B-M-37, KAD-B-M-3720000
11.VILI MARKO KLARIĆ VIDOVIĆMAKSIMIRKAD-B-M-4510000
12.LOVRO KLIŠANINOrionKAD-B-M-4110190-16
13.NIKOLA PAUŠIĆOgulinKAD-B-M-4910140-17
14.ALEN FILIPOVIĆZELINGRADKAD-B-M-651060-20
15.LEON RATKOVIĆZELINGRADKAD-B-M-3310150-21
16.MATEJ MAŠIĆMAKSIMIRKAD-B-M-451000-32
17.VEDRAN TATALOVIĆOgulinKAD-B-M-4910120-34

Kadetkinje B

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.JANA MAJSTOROVIĆPlitviceKAD-B-Ž-552222021
2.MARIJA KRZNARIĆOgulinKAD-B-Ž+591126019
3.LU MASTROVIĆMETALACKAD-B-Ž-471118018
4.CHIARA SLAVIĆCobraKAD-B-Ž-441131013
5.NIKA BREZOVIĆTK Prana KarlovacKAD-B-Ž+59213408
6.DORA GVOJIĆPlitviceKAD-B-Ž-4421620-10
7.VALENTINA KOMŠOPlitviceKAD-B-Ž-5510000
8.LAURA LOVRINOVDONATKAD-B-Ž-4410410-3
9.ELENA MILAKTaekwondo Klub KORYO VaraždinKAD-B-Ž-471000-18
10.ŠTEFICA ŠIŠKOPlitviceKAD-B-Ž-551010-21
11.NIKA GVOJIĆPlitviceKAD-B-Ž+591000-27

Juniori

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.IAN MIDZORPanteraJUN-M-55224904
2.ROKO LISICADONATJUN-M-781129023
3.VITO JELICPanteraJUN-M-591118017
4.DINO LEPENTaekwondo Klub KORYO VaraždinJUN-M-59212503
5.NIKOLA BRNARDIĆTK Prana KarlovacJUN-M-5510260-2
6.SANDRO TUŠKANTK Prana KarlovacJUN-M-5510190-2
7.MATEO IVINDONATJUN-M-591040-20
8.CSABA GÁSPÁRHungarian Poomsae TeamJUN-M-781060-23

Juniorke

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.ZITA MARTINOVIĆTK Prana KarlovacJUN-Ž-553380047
2.PAULA BOČKAJContraJUN-Ž-522220015
3.ANA KUČINIĆOgulinJUN-Ž+681128022
4.MIHAELA BOLJEŠIĆTKD BRINJEJUN-Ž-591126012
5.TENA NAGLIĆTK Prana KarlovacJUN-Ž-522148027
6.JELENA BUČARMETALACJUN-Ž-552151024
7.FRANCIS SALOMEAH KNEZOVIĆLokomotivaJUN-Ž-5221240-8
8.NIKA GROZDEKMAKSIMIRJUN-Ž-5210000
9.NIKA CELINIĆOrionJUN-Ž-5910140-12
10.PETRA MIHALEKTaekwondo klub NašiceJUN-Ž+681060-22
11.PETRA ŠUŠNJAKZELINGRADJUN-Ž-551050-22
12.IVANA LULIĆMAKSIMIRJUN-Ž-551050-23
13.IVONA TUKIĆMAKSIMIRJUN-Ž-551020-26
14.ZLATKA KOVAČECMAKSIMIRJUN-Ž-521020-34

Seniori

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.ANTONIO LEPENTaekwondo Klub KORYO VaraždinSEN-M+87111309
2.HRVOJE HORVATTaekwondo Klub KORYO VaraždinSEN-M+8721170-2
3.PHILIP ZECHHungarian Poomsae TeamSEN-M+871060-7