Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
19. Adidas Maksimir Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Breznica
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
MAKSIMIR
METALAC
Mladost Luka
Monter
Ogulin
OTOČAC
Ozalj
Plitvice
Radnik
St kwan
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
ŠKORPION GORNJA VRBA
TKD BRINJE
TKD Red Power
ZELINGRAD
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -36
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -51
Mlađe kadetkinje +51
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -55
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Juniori A-63
Mlađi kadeti -30
C001
4
0
MATEO MARKOVIĆ (MAKSMR)
180
0
MIODRAG MORIS (MONTR)
Osvajači medalja
1. MIODRAG MORIS, Monter
2. MATEO MARKOVIĆ, MAKSIMIR
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -36
C002
153
1
ANDREJ ŠTUMBERGER (METALC)
26
4
LUKA MIROSAVLJEVIĆ (VRBA)
C003
82
2
MIGUEL IVIĆ (S.SOKOL)
182
5
IVO KUZMANIĆ (MONTR)
C005
26
17
LUKA MIROSAVLJEVIĆ (VRBA)
182
0
IVO KUZMANIĆ (MONTR)
Osvajači medalja
1. LUKA MIROSAVLJEVIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
2. IVO KUZMANIĆ, Monter
3. ANDREJ ŠTUMBERGER, METALAC
3. MIGUEL IVIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
Mlađe kadetkinje -33
C010
172
12
JOSIPA UGLEŠIĆ (MONTR)
85
13
ANTONIJA MARJANOVIĆ (S.SOKOL)
91
KARLA BABIC (METALC)
C011
52
0
SARA MATASIĆ (GACKA)
3
0
EMA TOŠ (MAKSMR)
162
PETRA UGLEŠIĆ (MONTR)
C012
85
3
ANTONIJA MARJANOVIĆ (S.SOKOL)
91
12
KARLA BABIC (METALC)
C013
52
0
SARA MATASIĆ (GACKA)
162
0
PETRA UGLEŠIĆ (MONTR)
C016
91
20
KARLA BABIC (METALC)
52
0
SARA MATASIĆ (GACKA)
Osvajači medalja
1. KARLA BABIC, METALAC
2. SARA MATASIĆ, GACKA
3. ANTONIJA MARJANOVIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
3. PETRA UGLEŠIĆ, Monter
Mlađe kadetkinje -39
C018
107
0
JULIJA BUKOVAC (OTOČAC)
11
5
GABRIJELA TOKIĆ (MLADOST)
166
PETRA BAŠIĆ (MONTR)
108
EMA DUBRAVČIĆ (OTOČAC)
170
PETRA VUČIČIĆ (MONTR)
C020
11
6
GABRIJELA TOKIĆ (MLADOST)
166
12
PETRA BAŠIĆ (MONTR)
C019
108
8
EMA DUBRAVČIĆ (OTOČAC)
170
6
PETRA VUČIČIĆ (MONTR)
C023
166
8
PETRA BAŠIĆ (MONTR)
108
2
EMA DUBRAVČIĆ (OTOČAC)
Osvajači medalja
1. PETRA BAŠIĆ, Monter
2. EMA DUBRAVČIĆ, OTOČAC
3. GABRIJELA TOKIĆ, Mladost Luka
3. PETRA VUČIČIĆ, Monter
Mlađe kadetkinje -51
C025
171
0
ANTEA DUPLIĆ (MONTR)
181
3
LUCIJA ZLENDIĆ (MONTR)
Osvajači medalja
1. LUCIJA ZLENDIĆ, Monter
2. ANTEA DUPLIĆ, Monter
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje +51
C026
98
9
FRANKA TURKOVIĆ (BRINJ)
167
4
KATARINA ZOLTNER (MONTR)
36
ANDREA GRBIĆ (GACKA)
C028
98
7
FRANKA TURKOVIĆ (BRINJ)
36
0
ANDREA GRBIĆ (GACKA)
Osvajači medalja
1. FRANKA TURKOVIĆ, TKD BRINJE
2. ANDREA GRBIĆ, GACKA
3. KATARINA ZOLTNER, Monter
3. ----
Kadetkinje A -41
C034
132
0
PAOLA MLINARIĆ (MAKSMR)
176
0
NIKA VESANOVIĆ (MONTR)
174
MIA BEGIĆ (MONTR)
C036
176
6
NIKA VESANOVIĆ (MONTR)
174
3
MIA BEGIĆ (MONTR)
Osvajači medalja
1. NIKA VESANOVIĆ, Monter
2. MIA BEGIĆ, Monter
3. PAOLA MLINARIĆ, MAKSIMIR
3. ----
Kadetkinje A -47
C035
101
9
MAGDALENA KRMPOTIĆ (BRINJ)
161
30
KLARA UGLEŠIĆ (MONTR)
1
IVANA MAŠIĆ - PRPIĆ (MAKSMR)
C037
161
24
KLARA UGLEŠIĆ (MONTR)
1
0
IVANA MAŠIĆ - PRPIĆ (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. KLARA UGLEŠIĆ, Monter
2. IVANA MAŠIĆ - PRPIĆ, MAKSIMIR
3. MAGDALENA KRMPOTIĆ, TKD BRINJE
3. ----
Kadetkinje A -55
B052
163
18
NINA BORŠI ČIZMIĆ (MONTR)
40
0
IRIS ŠPRAJC (GACKA)
58
SARA JAMBREŠIĆ (MLADOST)
B053
183
2
MAJA PETROVIĆ (MONTR)
102
4
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
65
MELANIE MARIĆ (TKDDS)
B054
163
20
NINA BORŠI ČIZMIĆ (MONTR)
58
0
SARA JAMBREŠIĆ (MLADOST)
B055
102
9
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
65
0
MELANIE MARIĆ (TKDDS)
B057
163
2
NINA BORŠI ČIZMIĆ (MONTR)
102
4
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
Osvajači medalja
1. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. NINA BORŠI ČIZMIĆ, Monter
3. MELANIE MARIĆ, DUGO SELO
3. SARA JAMBREŠIĆ, Mladost Luka
Kadetkinje B -41
C039
184
0
MIA BEGIĆ (MONTR)
123
0
MIA LUCIĆ (VRBA)
177
EMA ĆOSIĆ (MONTR)
C041
123
0
MIA LUCIĆ (VRBA)
177
0
EMA ĆOSIĆ (MONTR)
Osvajači medalja
1. EMA ĆOSIĆ, Monter
2. MIA LUCIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. MIA BEGIĆ, Monter
3. ----
Kadetkinje B -51
B058
110
3
IVANA KLASAN (OTOČAC)
169
4
LARA GVOZDENOVIĆ (MONTR)
178
EMA ANDRIĆ (MONTR)
B060
169
0
LARA GVOZDENOVIĆ (MONTR)
178
8
EMA ANDRIĆ (MONTR)
Osvajači medalja
1. EMA ANDRIĆ, Monter
2. LARA GVOZDENOVIĆ, Monter
3. IVANA KLASAN, OTOČAC
3. ----
Kadetkinje B -55
B059
47
0
VALENTINA MAMIĆ (VRBA)
111
0
LARA BIĆANIĆ (OTOČAC)
175
NAOMI MEŠIN (MONTR)
B061
111
14
LARA BIĆANIĆ (OTOČAC)
175
3
NAOMI MEŠIN (MONTR)
Osvajači medalja
1. LARA BIĆANIĆ, OTOČAC
2. NAOMI MEŠIN, Monter
3. ----
3. ----
Juniori A-63
B062
78
0
GABRIEL PEROVIĆ (S.SOKOL)
165
0
LUKA GAVRANOVIĆ (MONTR)
B063
81
0
MATEO LJUBAS (S.SOKOL)
105
0
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
B065
165
17
LUKA GAVRANOVIĆ (MONTR)
105
13
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
Osvajači medalja
1. LUKA GAVRANOVIĆ, Monter
2. JOSIP ŠNAJDER, Ogulin
3. GABRIEL PEROVIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
3. MATEO LJUBAS, SUSEDGRAD SOKOL