Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
19. Adidas Maksimir Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Breznica
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
MAKSIMIR
METALAC
Mladost Luka
Monter
Ogulin
OTOČAC
Ozalj
Plitvice
Radnik
St kwan
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
ŠKORPION GORNJA VRBA
TKD BRINJE
TKD Red Power
ZELINGRAD
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -47
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje +51
Kadetkinje A -55
Juniori A+78
Male olimpijke B -33
Male olimpijke B +36
Mlađi kadeti -47
C006
142
5
PETAR JANDRIĆ (PLTVICE)
28
0
IVAN STANIĆ (VRBA)
51
NIKO BURIĆ (GACKA)
C008
142
5
PETAR JANDRIĆ (PLTVICE)
51
1
NIKO BURIĆ (GACKA)
Osvajači medalja
1. PETAR JANDRIĆ, Plitvice
2. NIKO BURIĆ, GACKA
3. IVAN STANIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. ----
Mlađe kadetkinje -33
C010
172
12
JOSIPA UGLEŠIĆ (MONTR)
85
13
ANTONIJA MARJANOVIĆ (S.SOKOL)
91
KARLA BABIC (METALC)
C011
52
0
SARA MATASIĆ (GACKA)
3
0
EMA TOŠ (MAKSMR)
162
PETRA UGLEŠIĆ (MONTR)
C012
85
3
ANTONIJA MARJANOVIĆ (S.SOKOL)
91
12
KARLA BABIC (METALC)
C013
52
0
SARA MATASIĆ (GACKA)
162
0
PETRA UGLEŠIĆ (MONTR)
C016
91
20
KARLA BABIC (METALC)
52
0
SARA MATASIĆ (GACKA)
Osvajači medalja
1. KARLA BABIC, METALAC
2. SARA MATASIĆ, GACKA
3. ANTONIJA MARJANOVIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
3. PETRA UGLEŠIĆ, Monter
Mlađe kadetkinje -43
C021
92
8
LANA MEŠTROVIĆ (METALC)
43
0
TARA LEMAIĆ (GACKA)
C022
93
10
ANAMARIJA ČUBRILO (METALC)
157
0
IRINA NIKIČ (ZELINA)
C024
92
3
LANA MEŠTROVIĆ (METALC)
93
2
ANAMARIJA ČUBRILO (METALC)
Osvajači medalja
1. LANA MEŠTROVIĆ, METALAC
2. ANAMARIJA ČUBRILO, METALAC
3. TARA LEMAIĆ, GACKA
3. IRINA NIKIČ, ZELINGRAD
Mlađe kadetkinje +51
C026
98
9
FRANKA TURKOVIĆ (BRINJ)
167
4
KATARINA ZOLTNER (MONTR)
36
ANDREA GRBIĆ (GACKA)
C028
98
7
FRANKA TURKOVIĆ (BRINJ)
36
0
ANDREA GRBIĆ (GACKA)
Osvajači medalja
1. FRANKA TURKOVIĆ, TKD BRINJE
2. ANDREA GRBIĆ, GACKA
3. KATARINA ZOLTNER, Monter
3. ----
Kadetkinje A -55
B052
163
18
NINA BORŠI ČIZMIĆ (MONTR)
40
0
IRIS ŠPRAJC (GACKA)
58
SARA JAMBREŠIĆ (MLADOST)
B053
183
2
MAJA PETROVIĆ (MONTR)
102
4
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
65
MELANIE MARIĆ (TKDDS)
B054
163
20
NINA BORŠI ČIZMIĆ (MONTR)
58
0
SARA JAMBREŠIĆ (MLADOST)
B055
102
9
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
65
0
MELANIE MARIĆ (TKDDS)
B057
163
2
NINA BORŠI ČIZMIĆ (MONTR)
102
4
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
Osvajači medalja
1. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. NINA BORŠI ČIZMIĆ, Monter
3. MELANIE MARIĆ, DUGO SELO
3. SARA JAMBREŠIĆ, Mladost Luka
Juniori A+78
B066
37
5
DINO TONKOVIĆ (GACKA)
39
8
STEFAN GRBIĆ (GACKA)
38
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
B068
39
0
STEFAN GRBIĆ (GACKA)
38
0
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
Osvajači medalja
1. STEFAN GRBIĆ, GACKA
2. IVAN ŽUBRINIĆ, GACKA
3. DINO TONKOVIĆ, GACKA
3. ----
Male olimpijke B -33
B049
186
0
STELA LUNKO (MLADOST)
50
0
JELENA MARINCEL (GACKA)
Osvajači medalja
1. JELENA MARINCEL, GACKA
2. ----
3. ----
3. ----
Male olimpijke B +36
B050
154
10
DORA SIŠČAN (ZELINA)
49
23
LANA MARINCEL (GACKA)
Osvajači medalja
1. LANA MARINCEL, GACKA
2. DORA SIŠČAN, ZELINGRAD
3. ----
3. ----