Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
2. Božični kup Groma 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Vrtićanci 1
Vrtićanke 1
Vrtićanci 2
Vrtićanke 2
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Vrtićanci 1 -21
Vrtićanci 1 -24
Vrtićanci 1 -27
Vrtićanci 1 -30
Vrtićanci 1 -33
Vrtićanci 1 +39
Vrtićanci 1 -21
1036
102
0
JAKOV GORNIK (GROM)
86
0
PATRIK PINTAR (KAPELŠČ)
Osvajači medalja
1. JAKOV GORNIK, GROM CROATIA
2. ----
3. ----
3. ----
Vrtićanci 1 -24
1001
90
1
JOSIP JAVORŠĆAK (KAPELŠČ)
9
13
DINO VRBAN (BIST)
39
MATEO BEVANDIĆ (MUNG)
7
LEON KLANFAR (BIST)
101
LEO PAVLOVIĆ (GROM)
1019
9
0
DINO VRBAN (BIST)
39
0
MATEO BEVANDIĆ (MUNG)
1020
7
22
LEON KLANFAR (BIST)
101
1
LEO PAVLOVIĆ (GROM)
1049
9
7
DINO VRBAN (BIST)
7
10
LEON KLANFAR (BIST)
Osvajači medalja
1. LEON KLANFAR, Bistra
2. DINO VRBAN, Bistra
3. LEO PAVLOVIĆ, GROM CROATIA
3. ----
Vrtićanci 1 -27
1015
6
9
LEON SENICIC (BIST)
48
2
DIN HODŽA (MUNG)
137
SVEN KORICA (DANGUN)
1046
6
35
LEON SENICIC (BIST)
137
0
SVEN KORICA (DANGUN)
Osvajači medalja
1. LEON SENICIC, Bistra
2. SVEN KORICA, Dan-Gun
3. DIN HODŽA, MUNGOS
3. ----
Vrtićanci 1 -30
1002
44
9
NIKOLA ŠAKOTA (MUNG)
127
2
JAN MILETIĆ (DANGUN)
65
LUKA LJUBIĆ (KAPELŠČ)
19
GABRIJEL MILINOVIĆ (GROM)
134
JAKOV PILIĆ (DANGUN)
1021
44
0
NIKOLA ŠAKOTA (MUNG)
65
0
LUKA LJUBIĆ (KAPELŠČ)
1022
19
0
GABRIJEL MILINOVIĆ (GROM)
134
0
JAKOV PILIĆ (DANGUN)
1050
44
8
NIKOLA ŠAKOTA (MUNG)
19
1
GABRIJEL MILINOVIĆ (GROM)
Osvajači medalja
1. NIKOLA ŠAKOTA, MUNGOS
2. GABRIJEL MILINOVIĆ, GROM CROATIA
3. ----
3. ----
Vrtićanci 1 -33
1037
34
0
FRAN CINDRIĆ (MUNG)
103
0
PATRIK ŠOŠTARIĆ (GROM)
Osvajači medalja
1. FRAN CINDRIĆ, MUNGOS
2. ----
3. ----
3. ----
Vrtićanci 1 +39
1003
136
0
JOZO JURAKIĆ (DANGUN)
33
8
BORNA RABLJENOVIĆ (MUNG)
120
MIHAEL FRANJIĆ (BIST)
35
KRISTIJAN BEUS (MUNG)
46
ALEN AJDINOVIĆ KRUŠKO (MUNG)
1023
33
8
BORNA RABLJENOVIĆ (MUNG)
120
6
MIHAEL FRANJIĆ (BIST)
1024
35
17
KRISTIJAN BEUS (MUNG)
46
3
ALEN AJDINOVIĆ KRUŠKO (MUNG)
1051
33
7
BORNA RABLJENOVIĆ (MUNG)
35
8
KRISTIJAN BEUS (MUNG)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN BEUS, MUNGOS
2. BORNA RABLJENOVIĆ, MUNGOS
3. ALEN AJDINOVIĆ KRUŠKO, MUNGOS
3. MIHAEL FRANJIĆ, Bistra