Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. CROATIA KARLOVAC OPEN 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Akademija športa športno društvo
Breznica
Centro Taekwondo Alessandria
Cobra
DONAT
DRAGON
Forteca Korčula
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Jastreb
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Neron
Ogulin
OTOČAC
Ozalj
Panda Karlovac Team
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
RUGVICA
Skp Ryong Bratislava
Somesul 2010 Apahida
SPARTA
Taekwondo klub Alepo
Taekwondo klub Osvit
Team BESA
Team Slovenia
TEMPO
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD klub Kang
TKD Red Power
TKD RedPower
TKD TOMISLAVGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti A -27
Mlađi kadeti A -33
Mlađe kadetkinje A -33
Mlađe kadetkinje A -43
Mlađi kadeti B -27
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -36
Mlađi kadeti B -43
Mlađi kadeti B -47
Mlađe kadetkinje B -27
Mlađe kadetkinje B -30
Mlađe kadetkinje B -39
Kadeti A -45
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -55
Kadetkinje A -59
Kadeti B -37
Kadeti B -41
Kadeti B -45
Kadetkinje B -37
Kadetkinje B -44
Juniori A -63
Juniori A +73
Juniorke A -55
Juniori B -63
Mali olimpijci - A -22
Mali olimpijci - A -24
Mali olimpijci - A -26
Mali olimpijci - A -28
Male olimpijke - A -22
Male olimpijke - A -24
Male olimpijke - A -26
Male olimpijke - A -28
Male olimpijke - A -30
Male olimpijke - A -36
Mali olimpijci - B -18
Mali olimpijci - B -22
Male olimpijke - B -20
Male olimpijke - B -22
Male olimpijke - B -26
Mlađi kadeti B -33
A024
39
22
MILE BREBERINA (PK TEAM)
295
0
ANDREJ-NIKO GRČEVIĆ (OTOČAC)
A025
356
8
LUKA RADAKOVIĆ (TKD PRA)
209
34
FRANKO ŠEPAROVIĆ (FORTECA)
A026
130
24
FRAN SMOLIĆ (PK TEAM)
192
4
JAKOV CESAR (RUG)
360
ROKO ALEKSIĆ (TKD PRA)
A038
39
24
MILE BREBERINA (PK TEAM)
209
4
FRANKO ŠEPAROVIĆ (FORTECA)
A039
130
30
FRAN SMOLIĆ (PK TEAM)
360
26
ROKO ALEKSIĆ (TKD PRA)
A049
39
26
MILE BREBERINA (PK TEAM)
130
14
FRAN SMOLIĆ (PK TEAM)
Medalists
1. MILE BREBERINA, Panda Karlovac Team
2. FRAN SMOLIĆ, Panda Karlovac Team
3. FRANKO ŠEPAROVIĆ, Forteca Korčula
3. ROKO ALEKSIĆ, TK Prana Karlovac