Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
21. Korčula Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Forteca Korčula
GACKA
Imotski
Jastreb
Karlovac
Novi Grad Sarajevo
TCZ Ban Keglević
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje -39
Kadetkinje -41
Kick (ženski) -3 (2009/2010)
Kick (ženski) -4 (2006/2007/2008)
Mlađe kadetkinje -39
1060
160
1
ANA MILINA (FORTECA)
122
16
MIA SKOKANDIĆ (FORTECA)
107
ADINA ŠEHIĆ (TKDNGS)
1081
122
8
MIA SKOKANDIĆ (FORTECA)
107
13
ADINA ŠEHIĆ (TKDNGS)
Medalists
1. ADINA ŠEHIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. MIA SKOKANDIĆ, Forteca Korčula
3. ANA MILINA, Forteca Korčula
3. ----
Kadetkinje -41
1056
181
0
ROYA ABDO (JASTREB)
17
0
PATRICIJA PAHANIĆ (TKD KAR)
109
MERIMA ŠEHIĆ (TKDNGS)
183
SIDRA KHALAF (JASTREB)
119
ENA PRIŽMIĆ (FORTECA)
1067
181
2
ROYA ABDO (JASTREB)
109
19
MERIMA ŠEHIĆ (TKDNGS)
1068
183
0
SIDRA KHALAF (JASTREB)
119
0
ENA PRIŽMIĆ (FORTECA)
1086
109
6
MERIMA ŠEHIĆ (TKDNGS)
119
0
ENA PRIŽMIĆ (FORTECA)
Medalists
1. MERIMA ŠEHIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. ENA PRIŽMIĆ, Forteca Korčula
3. ROYA ABDO, Jastreb
3. SIDRA KHALAF, Jastreb
Kick (ženski) -3 (2009/2010)
1037
129
0
MARINA MLADINIĆ (FORTECA)
110
0
PIA BARIĆ (FORTECA)
68
MIA SKOKANDIĆ (FORTECA)
106
ADINA ŠEHIĆ (TKDNGS)
103
ANĐELA JOKOVIĆ (FORTECA)
1038
129
0
MARINA MLADINIĆ (FORTECA)
68
0
MIA SKOKANDIĆ (FORTECA)
1039
106
0
ADINA ŠEHIĆ (TKDNGS)
103
0
ANĐELA JOKOVIĆ (FORTECA)
1040
68
0
MIA SKOKANDIĆ (FORTECA)
106
0
ADINA ŠEHIĆ (TKDNGS)
Medalists
1. ADINA ŠEHIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. MIA SKOKANDIĆ, Forteca Korčula
3. ANĐELA JOKOVIĆ, Forteca Korčula
3. MARINA MLADINIĆ, Forteca Korčula
Kick (ženski) -4 (2006/2007/2008)
1047
130
0
KLARA TOMAŠIĆ (FORTECA)
42
0
MARIEL ČAGALJ (FORTECA)
1048
79
0
EMILI GAVRANIĆ (FORTECA)
182
0
SIDRA KHALAF (JASTREB)
1049
78
0
ENA PRIŽMIĆ (FORTECA)
128
0
NEDA MARINOVIĆ (FORTECA)
1050
180
0
ROYA ABDO (JASTREB)
108
0
MERIMA ŠEHIĆ (TKDNGS)
1051
42
0
MARIEL ČAGALJ (FORTECA)
79
0
EMILI GAVRANIĆ (FORTECA)
1052
78
0
ENA PRIŽMIĆ (FORTECA)
108
0
MERIMA ŠEHIĆ (TKDNGS)
1053
42
0
MARIEL ČAGALJ (FORTECA)
108
0
MERIMA ŠEHIĆ (TKDNGS)
Medalists
1. MARIEL ČAGALJ, Forteca Korčula
2. MERIMA ŠEHIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. EMILI GAVRANIĆ, Forteca Korčula
3. ENA PRIŽMIĆ, Forteca Korčula