Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
3. Picok Open - KONTROLNI PARAPOOMSAE TURNIR HTS-a
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Mali olimpijci - A -24
Mali olimpijci - A -26
Mali olimpijci - A -28
Mali olimpijci - A -30
Mali olimpijci - A -33
Mali olimpijci - A +42
Mali olimpijci - A -24
1038
64
2
LJUDEVIT BOŠNJAK (TIGAZ)
56
14
LUKA MIROSAVLJEVIĆ (VRBA)
149
TEO TURČAN (RADNIK)
1052
56
10
LUKA MIROSAVLJEVIĆ (VRBA)
149
12
TEO TURČAN (RADNIK)
Osvajači medalja
1. TEO TURČAN, Radnik
2. LUKA MIROSAVLJEVIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. LJUDEVIT BOŠNJAK, Tigar Zagreb
3. ----
Mali olimpijci - A -26
1039
166
30
BRUNO HRGIĆ (JASTREB)
185
12
LEO LONČAR (OMEGA)
106
MARKO CAR (MAKSMR)
1053
166
0
BRUNO HRGIĆ (JASTREB)
106
0
MARKO CAR (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. BRUNO HRGIĆ, Jastreb
2. MARKO CAR, MAKSIMIR
3. LEO LONČAR, Omega
3. ----
Mali olimpijci - A -28
1037
146
16
TIN DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
63
3
ALEN NOVOSEL (TIGAZ)
138
PETAR IVEZIĆ (TKD_BJE)
180
RAFAEL ZEMAN (OMEGA)
34
NIKOLA MILAK (KORYOVŽ)
1045
146
22
TIN DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
138
8
PETAR IVEZIĆ (TKD_BJE)
1046
180
8
RAFAEL ZEMAN (OMEGA)
34
5
NIKOLA MILAK (KORYOVŽ)
1059
146
12
TIN DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
180
0
RAFAEL ZEMAN (OMEGA)
Osvajači medalja
1. TIN DRAGAŠEVIĆ, Radnik
2. RAFAEL ZEMAN, Omega
3. PETAR IVEZIĆ, Bjelovar
3. NIKOLA MILAK, Koryo Varaždin
Mali olimpijci - A -30
1040
145
19
LUKA BREZOVEC (RADNIK)
87
8
ANDRO KOPITOVIĆ (TIGAZ)
72
MARKO JOSIPOVIĆ (TIGAZ)
1054
145
22
LUKA BREZOVEC (RADNIK)
72
30
MARKO JOSIPOVIĆ (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. MARKO JOSIPOVIĆ, Tigar Zagreb
2. LUKA BREZOVEC, Radnik
3. ANDRO KOPITOVIĆ, Tigar Zagreb
3. ----
Mali olimpijci - A -33
1041
150
2
IJAN LENDL (RADNIK)
137
26
NIKOLA IVEZIĆ (TKD_BJE)
155
IZAK MAKSIĆ (RADNIK)
1055
137
30
NIKOLA IVEZIĆ (TKD_BJE)
155
4
IZAK MAKSIĆ (RADNIK)
Osvajači medalja
1. NIKOLA IVEZIĆ, Bjelovar
2. IZAK MAKSIĆ, Radnik
3. IJAN LENDL, Radnik
3. ----
Mali olimpijci - A +42
1042
151
3
FRANKO JANEŠ (RADNIK)
14
11
JOSIP BIČAK (ZELINA)
152
MICHAEL NERENDIĆ (RADNIK)
1056
14
0
JOSIP BIČAK (ZELINA)
152
0
MICHAEL NERENDIĆ (RADNIK)
Osvajači medalja
1. JOSIP BIČAK, ZELINGRAD
2. MICHAEL NERENDIĆ, Radnik
3. FRANKO JANEŠ, Radnik
3. ----