Odabrano natjecanje: 3. Picok Open - KONTROLNI PARAPOOMSAE TURNIR HTS-a

DISCIPLINE
 
 

Mlađi kadeti A

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.IVANO KOPITOVIĆTigar ZagrebMKAD-A-M-512234029
2.MISLAV DASOVIĆOzaljMKAD-A-M-391122021
3.JAN MALOGORSKIOmegaMKAD-A-M-511050-9
4.TEO SAMBOLEKOmegaMKAD-A-M-511000-20
5.DOMAGOJ GAŠPARIĆMAKSIMIRMKAD-A-M-391010-21

Mlađe kadetkinje A

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.EMA BUGARINOVIĆOmegaMKAD-A-Ž-362264055
2.NELA LASANMAKSIMIRMKAD-A-Ž-472242040
3.VITA MRŠIĆTigar ZagrebMKAD-A-Ž-361040-20
4.GITA ILIJIĆMAKSIMIRMKAD-A-Ž-471020-20
5.ANTONIJA ŠILJEVINACOzaljMKAD-A-Ž-471000-20
6.HANA BARDHECIBjelovarMKAD-A-Ž-361050-35

Mlađi kadeti B

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.OSKAR ZRNIĆMAKSIMIRMKAD-B-M-332237022
2.FRAN LJUBIĆTkd PlamenMKAD-B-M+512231013
3.JAKOB MARTINOVIĆRadnikMKAD-B-M-36221700
4.DAVID KUJAVECKoryo VaraždinMKAD-B-M-471115013
5.ADAM KRESNIKTkd PlamenMKAD-B-M+513237016
6.IZAK VALENTIN LENARDIĆTaekwondo klub ''Borik'' ĐurđevacMKAD-B-M+512135016
7.RENE HORVATOmegaMKAD-B-M+51213206
8.BORNA ĆOKIĆTaekwondo klub ''Borik'' ĐurđevacMKAD-B-M-33211805
9.STRIBOR PRESEČKIBjelovarMKAD-B-M-3321180-2
10.JAN LJUBIĆTkd PlamenMKAD-B-M-361014013
11.PETAR ŠVENDATaekwondo klub NašiceMKAD-B-M-331060-7
12.BRUNO BOŽIČEVIĆOmegaMKAD-B-M-361030-13
13.MIHOVIL PUHALOVIĆTigar ZagrebMKAD-B-M-471020-13
14.SERGEJ ŽNIDARŠIĆBjelovarMKAD-B-M+511020-15
15.DAVID KORPARKoryo VaraždinMKAD-B-M+5110120-16
16.KARLO LOVKOVIĆBjelovarMKAD-B-M-3310110-18
17.LOVRO KNEŽEVIĆTaekwondo klub NašiceMKAD-B-M+511030-20

Mlađe kadetkinje B

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.PETRA KLENOmegaMKAD-B-Ž-302244034
2.LUCIJA HAJDUKOVIĆOmegaMKAD-B-Ž-432243023
3.ALTANA OBRADOVIĆTigar ZagrebMKAD-B-Ž+512266022
4.EMA FILAMAKSIMIRMKAD-B-Ž-331132032
5.LORENA BOŽIČKOVIĆBjelovarMKAD-B-Ž-361124024
6.EMA RAZIĆTigar ZagrebMKAD-B-Ž+512167011
7.TARA KALAFATIĆLokomotivaMKAD-B-Ž-4321120-12
8.UNA BIŠĆEVIĆZELINGRADMKAD-B-Ž-3321220-17
9.PETRA MOHILATaekwondo klub NašiceMKAD-B-Ž-431050-5
10.VALENTINA MAMIĆ ŠKORPION GORNJA VRBAMKAD-B-Ž-4310180-6
11.IRMA KOVAČOmegaMKAD-B-Ž+5110180-13
12.LEONA BOŽIČKOVIĆBjelovarMKAD-B-Ž-301060-14
13.MALIA MILODANOVIĆTaekwondo klub ''Borik'' ĐurđevacMKAD-B-Ž-331070-15
14.MARTA MARKEŠIĆBjelovarMKAD-B-Ž+511080-20
15.MARIJA VUČEMILOVIĆTaekwondo klub NašiceMKAD-B-Ž-301040-20
16.MARTA BEZJAKMAKSIMIRMKAD-B-Ž-361000-24

Kadeti A

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.DAVID FERKOOzaljKAD-A-M-652247021
2.ANTONIO LEŠNJAKOVIĆTigar ZagrebKAD-A-M-371136032
3.EMANUEL PALIKUĆATigar ZagrebKAD-A-M-45111305
4.FILIP KUŠECRadnikKAD-A-M-452157041
5.LUKA MARKOVIĆ FICKOOzaljKAD-A-M-65213607
6.ALEN FILIPOVIĆZELINGRADKAD-A-M-651000-13
7.IVAN ŽUBRINIĆGACKAKAD-A-M-651030-15
8.SVEN HORVATTigar ZagrebKAD-A-M-371040-32
9.LUKA PAVLIĆTaekwondo klub NašiceKAD-A-M-451030-46

Kadetkinje A

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.IVANA DJAKOVIĆTigar ZagrebKAD-A-Ž-512295077
2.ELLA KASUMOVIĆBjelovarKAD-A-Ž-592283036
3.ANDREA BARTULACGACKAKAD-A-Ž-441189085
4.SARA MARIČIĆFENIKS-VUKOMERECKAD-A-Ž-411140031
5.KAROLINA KIŠOmegaKAD-A-Ž-551124024
6.PETRA GEČEKMAKSIMIRKAD-A-Ž-5910460-3
7.LANA DEMETERMAKSIMIRKAD-A-Ž-5110150-20
8.PAULA TOTIĆTigar ZagrebKAD-A-Ž-551000-24
9.TENA TANDARALokomotivaKAD-A-Ž-411090-31
10.NIKOL FILAMAKSIMIRKAD-A-Ž-591010-33
11.PAULA FILAMAKSIMIRKAD-A-Ž-511030-57
12.LARA HAJDUKOVIĆOmegaKAD-A-Ž-441040-85

Kadeti B

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.FRAN KOSTREVECMAKSIMIRKAD-B-M-412268053
2.KRISTIJAN HARAMUSTEKTigar ZagrebKAD-B-M-492288022
3.MIHAEL TUKIĆMAKSIMIRKAD-B-M-331131022
4.ADRIAN STRUČIĆRadnikKAD-B-M-491046020
5.KARLO ČAVLEKMAKSIMIRKAD-B-M-411080-3
6.LEON RATKOVIĆZELINGRADKAD-B-M-331090-22
7.VILI MARKO KLARIĆ VIDOVIĆMAKSIMIRKAD-B-M-4910200-42
8.KAAN YELENMAKSIMIRKAD-B-M-411070-50

Kadetkinje B

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.LANA HORVATTigar ZagrebKAD-B-Ž-412214014
2.DORA PERIĆMAKSIMIRKAD-B-Ž+591117016
3.BETINA ČOKIĆTaekwondo klub ''Borik'' ĐurđevacKAD-B-Ž-412131016
4.ANA MARIJA GLUHINIĆTkd PlamenKAD-B-Ž-411000-14
5.VITA BIRAČOmegaKAD-B-Ž-4110150-16
6.LEJLA HEDŽIĆFENIKS-VUKOMERECKAD-B-Ž+591010-16

Juniori A

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.DOMAGOJ LUKAČOzaljJUN-A-M-59111407
2.MARTIN GREGURIĆTaekwondo klub ''Borik'' ĐurđevacJUN-A-M-591070-7

Juniorke A

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
No records to display.

Juniori B

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
No records to display.

Juniorke B

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
No records to display.