Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
4. Adidas Brinje Open
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniorke
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadeti -27
1017
17
0
KRISTIJAN KARABOGDAN (TKD KAR)
85
0
ROBERT RAIĆ (JASTREB)
20
PATRICK KARABOGDAN (TKD KAR)
1048
85
0
ROBERT RAIĆ (JASTREB)
20
0
PATRICK KARABOGDAN (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. ROBERT RAIĆ, Jastreb
2. ----
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -30
1017A
75
4
NIKO BURIĆ (GACKA)
118
24
ROBERT RAIĆ (JASTREB)
83
ANDRIJA VRBANAC (JASTREB)
1037
75
0
NIKO BURIĆ (GACKA)
83
14
ANDRIJA VRBANAC (JASTREB)
Osvajači medalja
1. ANDRIJA VRBANAC, Jastreb
2. NIKO BURIĆ, GACKA
3. ROBERT RAIĆ, Jastreb
3. ----
Mlađi kadeti -33
1012
114
4
SVEN HORVAT (TIGAZ)
40
1
ARMEN HUSEJNOVIĆ (GROBNIK)
45
ANTON MICULINIĆ (GROBNIK)
1013
52
22
JAN KRANJČEVIĆ (GACKA)
41
2
KARLO KOVAČIĆ (GROBNIK)
77
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
1033
40
0
ARMEN HUSEJNOVIĆ (GROBNIK)
45
0
ANTON MICULINIĆ (GROBNIK)
1034
52
9
JAN KRANJČEVIĆ (GACKA)
77
17
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
1061
45
0
ANTON MICULINIĆ (GROBNIK)
77
48
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
Osvajači medalja
1. ANTONIO ŠNAJDER, Ogulin
2. ANTON MICULINIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. JAN KRANJČEVIĆ, GACKA
3. ARMEN HUSEJNOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
Mlađi kadeti -36
1038
87
6
VIKTOR RANOGAJEC (JASTREB)
53
8
FILIP PLAVČIĆ (GACKA)
Osvajači medalja
1. VIKTOR RANOGAJEC, Jastreb
2. FILIP PLAVČIĆ, GACKA
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -39
1018
80
13
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
94
20
DANILO VUKOTIC (LJUBIJA)
93
DEJAN KNEŽEVIĆ (LJUBIJA)
1049
94
23
DANILO VUKOTIC (LJUBIJA)
93
25
DEJAN KNEŽEVIĆ (LJUBIJA)
Osvajači medalja
1. DEJAN KNEŽEVIĆ, Ljubija-Prijedor
2. DANILO VUKOTIC, Ljubija-Prijedor
3. DOMINIK FLANJAK, TKD BRINJE
3. ----
Mlađi kadeti -51
1021A
36
17
MILOS KARAC (BRČKO)
81
6
BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC (PANTERA)
100
DINO CERIC (LJUBIJA)
1040
36
20
MILOS KARAC (BRČKO)
100
21
DINO CERIC (LJUBIJA)
Osvajači medalja
1. DINO CERIC, Ljubija-Prijedor
2. MILOS KARAC, Brčko
3. BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC, Pantera
3. ----