Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
4th HALLELUJAH CUP -WORLD HALLELUJAH CHAMPIONSHIP
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
ASD DRAGO JESOLO
BESA
Bistra
BLACK HAWKS
Black Tiger Snina
Centar Babić Stuttgart
Centro Taekwondo Alessandria
Cobra
Čigra
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Forteca Korčula
FREE SPIRIT TRIESTE
Futura
GACKA
GAIANA
Gračac
Ilyo TKD SKP Kosice
Jastreb
JITAE Maribor
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Varaždin
KUKKIWON - LUXEMBOURG
M.T.A.
Macedonia National Team
MAKSIMIR
Marjan
Medvedgrad
neryo
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
RUGVICA
RUSSIA HALLELUJAH TEAM
TAE KWONDO KLUB HANKUK
Taekwondo klub Hnusta
Tájfun SE
TCZ Ban Keglević
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
Top Gym Sport
Velebit
VUKOVI
Zagreb
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A -33
Kadeti A -49
Kadetkinje A -44
Seniori A - 58
Male olimpijke - B -24
Mlađi kadeti A -33
D001
522
3
ROK MOTALN (JITAE)
379
5
DENIS GLADYSHEV (RUSSIA)
341
LEO CONJAR (TKD KAR)
D002
175
2
IAN MIDZOR (PANTERA)
492
4
IVO SANDEV (MKDTEAM)
11
PAVEL IZARIK (ILYO KE)
D003
50
2
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
109
4
JOSIP DRAŠKOVIĆ (SOLIN)
227
MATEJ HORVATH (KOSICE)
345
BASTIAN ANTOLOVIČ (HANK)
154
TONI DUJIĆ (RUG)
D020
522
7
ROK MOTALN (JITAE)
341
8
LEO CONJAR (TKD KAR)
D021
492
2
IVO SANDEV (MKDTEAM)
11
0
PAVEL IZARIK (ILYO KE)
D022
109
5
JOSIP DRAŠKOVIĆ (SOLIN)
227
7
MATEJ HORVATH (KOSICE)
D023
345
6
BASTIAN ANTOLOVIČ (HANK)
154
9
TONI DUJIĆ (RUG)
D045
341
2
LEO CONJAR (TKD KAR)
492
1
IVO SANDEV (MKDTEAM)
D046
227
2
MATEJ HORVATH (KOSICE)
154
6
TONI DUJIĆ (RUG)
D060
341
2
LEO CONJAR (TKD KAR)
154
5
TONI DUJIĆ (RUG)
Osvajači medalja
1. TONI DUJIĆ, RUGVICA
2. LEO CONJAR, Karlovac
3. MATEJ HORVATH, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. IVO SANDEV, Macedonia National Team
Kadeti A -49
B006
225
15
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
266
1
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
B007
224
12
FILIP SVEC (KOSICE)
457
0
TIN VRANARIČIĆ (JASTREB)
B035
225
3
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
224
4
FILIP SVEC (KOSICE)
Osvajači medalja
1. FILIP SVEC, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. GABRIEL BRISKAR, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. TIN VRANARIČIĆ, Jastreb
3. MARIN VRATARIĆ, DUGA RESA
Kadetkinje A -44
C019
435
7
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
387
1
KORNELIA DOVALOVA (MAROSOL)
228
VERONIKA BRISKAROVA (KOSICE)
C047
435
2
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
228
1
VERONIKA BRISKAROVA (KOSICE)
Osvajači medalja
1. MIHAELA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. VERONIKA BRISKAROVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. KORNELIA DOVALOVA, Taekwondo klub Hnusta
3. ----
Seniori A - 58
B032
226
0
MARTIN MIHELY (KOSICE)
438
0
KARIM TAFSI (ILYO KE)
Osvajači medalja
1. KARIM TAFSI, Ilyo TKD SKP Kosice
2. MARTIN MIHELY, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. ----
3. ----
Male olimpijke - B -24
E034
229
6
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
385
1
MIDZOR KALA (PANTERA)
Osvajači medalja
1. SIMONA PERNISCHOVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. MIDZOR KALA, Pantera
3. ----
3. ----