Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
4th HALLELUJAH CUP -WORLD HALLELUJAH CHAMPIONSHIP
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
ASD DRAGO JESOLO
BESA
Bistra
BLACK HAWKS
Black Tiger Snina
Centar Babić Stuttgart
Centro Taekwondo Alessandria
Cobra
Čigra
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Forteca Korčula
FREE SPIRIT TRIESTE
Futura
GACKA
GAIANA
Gračac
Ilyo TKD SKP Kosice
Jastreb
JITAE Maribor
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Varaždin
KUKKIWON - LUXEMBOURG
M.T.A.
Macedonia National Team
MAKSIMIR
Marjan
Medvedgrad
neryo
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
RUGVICA
RUSSIA HALLELUJAH TEAM
TAE KWONDO KLUB HANKUK
Taekwondo klub Hnusta
Tájfun SE
TCZ Ban Keglević
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
Top Gym Sport
Velebit
VUKOVI
Zagreb
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti B -36
Kadetkinje A -44
Mali olimpijci - A -24
Kick (muški) -3 (2007)
Mlađi kadeti B -36
D015
495
3
MATIJA MARINIĆ (KORYOVŽ)
253
6
FRAN TRETINJAK (BKEGLEV)
D016
374
6
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
390
7
MIROSLAV BARTO (MAROSOL)
D017
233
4
LUCA DE MATTIA (FS_TS)
488
9
DOMINIK GLAVINA (RUG)
45
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
D041
253
4
FRAN TRETINJAK (BKEGLEV)
390
1
MIROSLAV BARTO (MAROSOL)
D042
488
0
DOMINIK GLAVINA (RUG)
45
0
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
D058
253
0
FRAN TRETINJAK (BKEGLEV)
488
4
DOMINIK GLAVINA (RUG)
Osvajači medalja
1. DOMINIK GLAVINA, RUGVICA
2. FRAN TRETINJAK, TCZ Ban Keglević
3. IVAN RENDULIĆ, Karlovac
3. MIROSLAV BARTO, Taekwondo klub Hnusta
Kadetkinje A -44
C019
435
7
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
387
1
KORNELIA DOVALOVA (MAROSOL)
228
VERONIKA BRISKAROVA (KOSICE)
C047
435
2
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
228
1
VERONIKA BRISKAROVA (KOSICE)
Osvajači medalja
1. MIHAELA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. VERONIKA BRISKAROVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. KORNELIA DOVALOVA, Taekwondo klub Hnusta
3. ----
Mali olimpijci - A -24
E009
468
7
NOA TOMELJAK (MAKSMR)
375
6
DAMIEN PAVEL FRGOLEC (MAROSOL)
90
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
E036
468
11
NOA TOMELJAK (MAKSMR)
90
7
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. NOA TOMELJAK, MAKSIMIR
2. MAKS RAKOČEVIĆ, Karlovac
3. DAMIEN PAVEL FRGOLEC, Taekwondo klub Hnusta
3. ----
Kick (muški) -3 (2007)
E.016
384
0
DAMIEN PAVEL FRGOLEC (MAROSOL)
499
0
ALAN ANTIČIĆ (TKD KAR)
246
DANIEL IZARIK (ILYO KE)
E.017
384
0
DAMIEN PAVEL FRGOLEC (MAROSOL)
246
0
DANIEL IZARIK (ILYO KE)
Osvajači medalja
1. DAMIEN PAVEL FRGOLEC, Taekwondo klub Hnusta
2. DANIEL IZARIK, Ilyo TKD SKP Kosice
3. ALAN ANTIČIĆ, Karlovac
3. ----