Odabrano natjecanje: 4th HALLELUJAH CUP -WORLD HALLELUJAH CHAMPIONSHIP

DISCIPLINE
 
 

Mlađi kadeti A

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.NIKOLA BRNARDIĆKarlovacMKAD-A-M-303332030
2.TONI DUJIĆRugvicaMKAD-A-M-333320010
3.VITO JELICPanteraMKAD-A-M-362221013
4.MATIJA MIŠKOVIĆKarlovacMKAD-A-M-39221909
5.MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆKarlovacMKAD-A-M-27221608
6.ALEKSEI SOGLASNOVRUSSIA HALLELUJAH TEAMMKAD-A-M-4711603
7.JOSIP COCEneryoMKAD-A-M-4311401
8.TEO BEŠIĆORKA ASMKAD-A-M-30322506
9.IVO SANDEVMacedonia National TeamMKAD-A-M-3332703
10.ANGELO ŠVECZagrebMKAD-A-M-39321902
11.JAKUB PENKERTBlack Tiger SninaMKAD-A-M-36321601
12.LEO CONJARKarlovacMKAD-A-M-3332120-1
13.TIMOTEJ MLINARIČJITAE MariborMKAD-A-M-47211307
14.JAN FLEGARBistraMKAD-A-M-27211802
15.JOSIP DRAŠKOVIĆTKD-SALONAMKAD-A-M-3321900
16.MATEJ HORVATHKoryo TKD Slavia UPJS KosiceMKAD-A-M-332190-2
17.ROK MOTALNJITAE MariborMKAD-A-M-3321100-3
18.DENIS GLADYSHEVRUSSIA HALLELUJAH TEAMMKAD-A-M-3310502
19.JOSIP BLAŽUNOzaljMKAD-A-M-361060-1
20.ROKO BLAŠKOVIĆDUGA RESAMKAD-A-M-391060-1
21.BENEDIKT GRGIĆTCZ Ban KeglevićMKAD-A-M-431030-1
22.LOVRO NEVJESTICPanteraMKAD-A-M-361010-1
23.IAN MIDZORPanteraMKAD-A-M-331020-2
24.SANDRO TUŠKANKarlovacMKAD-A-M-331020-2
25.PAVEL IZARIKIlyo TKD SKP KosiceMKAD-A-M-331000-2
26.BASTIAN ANTOLOVIČTAE KWONDO KLUB HANKUKMKAD-A-M-331060-3
27.LIN KOVACICTKD-KBK-MARIBORMKAD-A-M-391040-4
28.FRAN ŠERERZagrebMKAD-A-M-271030-4
29.IVAN VUGRINECKoryo VaraždinMKAD-A-M-3010100-5
30.DAVID KARABEGOVIĆZG-DUBRAVAMKAD-A-M-271070-6
31.KASTRIOT LULGJURAJBESAMKAD-A-M-391010-6
32.JAKOV GOLUBIĆGračacMKAD-A-M-301020-7
33.ANTUN VIMANMedvedgradMKAD-A-M-471000-10
34.FRAN JAVORSKYPanteraMKAD-A-M-301010-12
35.LUKA MILANOVIĆTKD-SALONAMKAD-A-M-361010-12
36.ROK FAJDETIĆTCZ Ban KeglevićMKAD-A-M-301000-12

Mlađe kadetkinje A

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.LAURA VIDEKPanteraMKAD-A-Ž-3922603
2.NIKA KOLAREKPanteraMKAD-A-Ž-3022603
3.KATJA BRDOVČAKTCZ Ban KeglevićMKAD-A-Ž-471112012
4.EMA LONČARIĆKarlovacMKAD-A-Ž+5111604
5.-ADNA KOLJIĆTAE KWONDO KLUB HANKUKMKAD-A-Ž-3311703
6.NICOLE FUMIĆBistraMKAD-A-Ž-39211201
7.ALEXANDRA ERZOVARUSSIA HALLELUJAH TEAMMKAD-A-Ž-3921601
8.MARIA KARASEVARUSSIA HALLELUJAH TEAMMKAD-A-Ž-3010000
9.MATEA MARINKOVIĆCobraMKAD-A-Ž-391050-2
10.LUCIJA BUJASTKD-KBK-MARIBORMKAD-A-Ž-331040-3
11.HANA-DORIA ZAJECCobraMKAD-A-Ž-301030-3
12.KIM KREUZERCentar Babić StuttgartMKAD-A-Ž-391030-3
13.LARISA LONCARICTKD-KBK-MARIBORMKAD-A-Ž+511020-4
14.MONIKA JAKŠIĆOgulinMKAD-A-Ž-471000-12

Mlađi kadeti B

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.BORNA KLENOVŠAKZG-DUBRAVAMKAD-B-M-393330029
2.SAŠA MIŠLJENOVIĆKarlovacMKAD-B-M-303330018
3.KARLO MALETIĆTK Prana KarlovacMKAD-B-M+513323018
4.DANIN HASANAGICKORYO SloveniaMKAD-B-M-273333017
5.DOMINIK GLAVINARugvicaMKAD-B-M-36331309
6.LUKA GOLOMEIĆZG-DUBRAVAMKAD-B-M-332219019
7.JAKOV ROGIĆPLOVANIJA-ZADARMKAD-B-M-4311604
8.IVAN KLARIĆKarlovacMKAD-B-M-30322608
9.DRAGUTIN BIŠKUPKoryo VaraždinMKAD-B-M+51321203
10.FRAN TRETINJAKTCZ Ban KeglevićMKAD-B-M-36321002
11.FILIP MILOSEVICPanteraMKAD-B-M-3932120-5
12.KOLIĆ LUKASKarlovacMKAD-B-M-27211609
13.NIKOLA FRANOVIĆČigraMKAD-B-M-3021702
14.DOMEN MOLJKORYO SloveniaMKAD-B-M-3021701
15.MIROSLAV BARTOTaekwondo klub HnustaMKAD-B-M-362180-2
16.MARKO DRLJOBistraMKAD-B-M-2721120-4
17.PATRICK KRIZMANZG-DUBRAVAMKAD-B-M-432120-4
18.MATIJA RADOŠTCZ Ban KeglevićMKAD-B-M-332100-7
19.MATIJA OBROVACKarlovacMKAD-B-M-332170-9
20.TOMISLAV BEBIĆZG-DUBRAVAMKAD-B-M+512110-11
21.IVAN RENDULIĆKarlovacMKAD-B-M-3610000
22.LOVRO KIŠAKKoryo VaraždinMKAD-B-M-4310000
23.LOVRO MATIĆČigraMKAD-B-M-3310000
24.STJEPAN NEKRET KATIĆRugvicaMKAD-B-M+5110000
25.FILIP POPOVIĆFuturaMKAD-B-M-391060-1
26.GABRIJEL IKANOVIĆForteca KorčulaMKAD-B-M-361060-1
27.HRVOJE PAŽINForteca KorčulaMKAD-B-M-391030-1
28.PATRIK VRAGOVIĆKoryo VaraždinMKAD-B-M+511000-1
29.KARLO VOHRIĆČigraMKAD-B-M-301030-2
30.FRANJO VUKOVIĆTKD BRINJEMKAD-B-M+511020-2
31.BORNA KRČARRugvicaMKAD-B-M-2710120-3
32.LEON VRTARIĆM.T.A.MKAD-B-M-331040-3
33.FILIP OBROVACKarlovacMKAD-B-M-301030-3
34.MATIJA MARINIĆKoryo VaraždinMKAD-B-M-361030-3
35.LUCA DE MATTIAFREE SPIRIT TRIESTEMKAD-B-M-361040-5
36.KARLO ŠAFRANZG-DUBRAVAMKAD-B-M+511020-7
37.LUKA BOGOVICKarlovacMKAD-B-M-271020-8
38.ADAM BARIČEVIĆPLOVANIJA-ZADARMKAD-B-M-391000-10
39.ANDREJ TUŠKANKarlovacMKAD-B-M-271020-11
40.KRISTIJAN KEROŠEVIĆRugvicaMKAD-B-M-301030-12
41.STJEPAN MARKOVICBistraMKAD-B-M-301010-12
42.TIMON BELECTAE KWONDO KLUB HANKUKMKAD-B-M-391000-12

Mlađe kadetkinje B

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.ANDREA BARTULACGACKAMKAD-B-Ž-333321012
2.LEDA ĐIMOTIMedvedgradMKAD-B-Ž-363320012
3.MARIJA KRZNARIĆOgulinMKAD-B-Ž-39221708
4.PATRICIA ŠPRAJCOgulinMKAD-B-Ž-30221007
5.LUCIJA JELICPanteraMKAD-B-Ž-271116011
6.VANESSA BOSILJOgulinMKAD-B-Ž-2411908
7.NIKOLINA SILOVTKD-SALONAMKAD-B-Ž-4711000
8.LANA TEKIĆKoryo VaraždinMKAD-B-Ž-36321206
9.SAŠA BERGANTKORYO SloveniaMKAD-B-Ž-33321303
10.JANA MAJSTOROVIĆPlitviceMKAD-B-Ž-36211909
11.MONIKA GRDIĆOgulinMKAD-B-Ž-36211707
12.NIKA MATEŠIĆTKD-SALONAMKAD-B-Ž-302180-1
13.EMILIA ONELLOVAIlyo TKD SKP KosiceMKAD-B-Ž-3610000
14.REA MINKOVIĆBistraMKAD-B-Ž-4710000
15.KLAUDIJA MARINIĆKoryo VaraždinMKAD-B-Ž-301060-2
16.MAJA MIKŠIĆKarlovacMKAD-B-Ž-331030-3
17.HELENA DUJMIĆOgulinMKAD-B-Ž-331020-3
18.TEA STIPETIĆOgulinMKAD-B-Ž-391020-3
19.ANA STOJEVIĆČigraMKAD-B-Ž-301030-4
20.MARIJA RIMACGračacMKAD-B-Ž-331020-4
21.LARA KNEŽEVIĆGračacMKAD-B-Ž-391070-5
22.VERONIKA FULIRZG-DUBRAVAMKAD-B-Ž-331040-5
23.PETRA ČOPECZG-DUBRAVAMKAD-B-Ž-361030-7
24.MARA SAMARZIJAPanteraMKAD-B-Ž-241010-8
25.DOROTEA MAGDIĆOgulinMKAD-B-Ž-271050-11
26.ANA LUCIA BOHAČEKKarlovacMKAD-B-Ž-361030-13
27.KARMEN DOLINARKarlovacMKAD-B-Ž-361000-14

Kadeti A

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.KRISTIJAN KUŠTERKoryo VaraždinKAD-A-M-372225016
2.JOSIP PAUŠIĆOgulinKAD-A-M-412219014
3.ZIGA KORPARTKD-KBK-MARIBORKAD-A-M-452219013
4.FILIP SVECKoryo TKD Slavia UPJS KosiceKAD-A-M-492216013
5.TIN KATIĆDUGA RESAKAD-A-M-532218011
6.LEO SABLJAKKarlovacKAD-A-M-61221009
7.BORNA ZLATARIĆKarlovacKAD-A-M-57111006
8.FABIO PIRŠLJINGACKAKAD-A-M-3311805
9.ANŽE ZUPANKORYO SloveniaKAD-A-M-6511000
10.JURAJ CISARIKIlyo TKD SKP KosiceKAD-A-M-45321401
11.GABRIEL BRISKARKoryo TKD Slavia UPJS KosiceKAD-A-M-492118013
12.MICHAL MATIKOBlack Tiger SninaKAD-A-M-452119011
13.MATIJA BRCKOVIĆDUGA RESAKAD-A-M-57212806
14.ANTE RONCEVICPanteraKAD-A-M-41211603
15.MARINO PEREŽAneryoKAD-A-M-6521903
16.RICCARDO SCARABELLOCentro Taekwondo AlessandriaKAD-A-M-53211502
17.TOMISLAV SABLJAKKarlovacKAD-A-M-4510000
18.MARIO MUTAKTK Prana KarlovacKAD-A-M-371020-2
19.JOSIP VIMANMedvedgradKAD-A-M-611010-2
20.ALESSANDRO MILANASD DRAGO JESOLOKAD-A-M-651060-3
21.HRISTIJAN SPASOVSKIMacedonia National TeamKAD-A-M-531050-3
22.BORNA MAKARM.T.A.KAD-A-M-331030-5
23.TONI MARASOVIĆ REIĆneryoKAD-A-M-611000-7
24.PATRIK LICULFuturaKAD-A-M-411040-8
25.DANIJEL BEŠIĆKarlovacKAD-A-M-411010-9
26.TOMAZ MOCNIKTKD-KBK-MARIBORKAD-A-M-531030-10
27.ALESSANDRO BIRTIFREE SPIRIT TRIESTEKAD-A-M-5710120-12
28.LUKA MAGDICKarlovacKAD-A-M-451020-12
29.TIN VRANARIČIĆJastrebKAD-A-M-491000-12
30.ARDIAN GOJCAJBESAKAD-A-M-451000-13
31.DOMAGOJ LUKAČOzaljKAD-A-M-371070-14
32.MARIN VRATARIĆDUGA RESAKAD-A-M-491010-14

Kadetkinje A

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.SONIA PUPPOCentro Taekwondo AlessandriaKAD-A-Ž-592225019
2.DORA BERONICKarlovacKAD-A-Ž-512219014
3.LUCIJA POLOVIĆDUGA RESAKAD-A-Ž-47223009
4.MIHAELA BOLJEŠIĆTKD BRINJEKAD-A-Ž-4422907
5.IRIS DINKOVIĆMedvedgradKAD-A-Ž-4122705
6.NIKOLINA KARAKAŠPlitviceKAD-A-Ž-4732280-1
7.ANASTASIA PUCHKORUSSIA HALLELUJAH TEAMKAD-A-Ž-4121700
8.ANA KUČINIĆOgulinKAD-A-Ž-5121140-4
9.VERONIKA BILIČIĆKarlovacKAD-A-Ž-47102002
10.KAROLÍNA MRAVCOVÁFalcon Taekwondo klub Rimavská SobotaKAD-A-Ž-471080-1
11.NIKA KLEPACMedvedgradKAD-A-Ž-511080-1
12.MATEJA KASUNIĆDUGA RESAKAD-A-Ž-591060-1
13.VERONIKA BRISKAROVAKoryo TKD Slavia UPJS KosiceKAD-A-Ž-441010-1
14.ANZHELIKA BUROVARUSSIA HALLELUJAH TEAMKAD-A-Ž-411010-2
15.SARA MIŠLJENOVIĆKarlovacKAD-A-Ž-411030-3
16.KORNELIA DOVALOVATaekwondo klub HnustaKAD-A-Ž-441010-6
17.TENA NAGLIĆKarlovacKAD-A-Ž-471090-9
18.MATEA FUMIĆBistraKAD-A-Ž-511000-9
19.LORENA ČOLJAKoryo VaraždinKAD-A-Ž-591000-18

Kadeti B

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.ALEN RABIHIĆORKA ASKAD-B-M-413338023
2.TONI GOLOMEIĆZG-DUBRAVAKAD-B-M-572222018
3.MATEVŽ KORENJITAE MariborKAD-B-M-452220015
4.DENIS IVOŠEVIĆOgulinKAD-B-M-372222013
5.MIHAEL ROHTEKKoryo VaraždinKAD-B-M+65222408
6.ROKO ŽUVELAForteca KorčulaKAD-B-M-491117013
7.PATRIK GUNARBlack Tiger SninaKAD-B-M-531115012
8.MIHAEL BANKOFuturaKAD-B-M-6111807
9.BORIS HANUSOVSKYIlyo TKD SKP KosiceKAD-B-M+65212117
10.JURE ĆURIĆORKA ASKAD-B-M-41212007
11.ROKO PERAIĆM.T.A.KAD-B-M-37211607
12.EUGEN ŠTEKOSljemeKAD-B-M-5321140-5
13.LORENZO ZIAASD DRAGO JESOLOKAD-B-M-451050-3
14.KARLO ČOVRANKoryo VaraždinKAD-B-M-571020-5
15.KARLO ŠEGEDINForteca KorčulaKAD-B-M-411060-6
16.TOMISLAV ČUPIĆZG-DUBRAVAKAD-B-M-371060-7
17.JAN ŽAN POTOČNIKJITAE MariborKAD-B-M-531040-7
18.NIK AUGUŠTINJITAE MariborKAD-B-M+651040-7
19.PATRICK BROŽIĆSljemeKAD-B-M-611010-7
20.BIORN MAZNIKUTop Gym SportKAD-B-M+651010-8
21.FRANKO JOSIP SKOKOKarlovacKAD-B-M-411040-12
22.IGOR TOMINACKarlovacKAD-B-M-411030-12
23.TOMISLAV ŠTEFANACKarlovacKAD-B-M-451000-12
24.FILIP MARKOVIĆBistraKAD-B-M-491040-13
25.MARTIN PISKAČKoryo VaraždinKAD-B-M-571020-13
26.TONI FAVROForteca KorčulaKAD-B-M-371000-13

Kadetkinje B

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.ANA MARIJA ŽALACGACKAKAD-B-Ž-512228014
2.IVA ĆURIĆORKA ASKAD-B-Ž-441112012
3.ARINA PUCHKORUSSIA HALLELUJAH TEAMKAD-B-Ž-37111104
4.FURJAN EMAZG-DUBRAVAKAD-B-Ž-44212106
5.JELENA BUČARORKA ASKAD-B-Ž-5121200-2
6.MIHAELA KLAIĆORKA ASKAD-B-Ž-511080-2
7.LAURA MARGETIĆMedvedgradKAD-B-Ž-371070-4
8.SARA TOMACZG-DUBRAVAKAD-B-Ž-511040-10
9.NIKITA AGASCentro Taekwondo AlessandriaKAD-B-Ž-441030-18

Juniori A

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.MATIC MOTALNJITAE MariborJUN-A-M-633326024
2.PAVAO ELEZMarjanJUN-A-M-512227015
3.SAMUEL KUKURABlack Tiger SninaJUN-A-M-552224011
4.JURE HORVATJITAE MariborJUN-A-M-68222406
5.TIN VULETIĆMarjanJUN-A-M-5922503
6.BRANIMIR FRANOVIĆMarjanJUN-A-M-451117015
7.MARIO ZEKIĆRugvicaJUN-A-M-7811804
8.LEO KATIĆDUGA RESAJUN-A-M-7311000
9.IVAN HORVATKarlovacJUN-A-M-633234013
10.MARKO TRIVAMarjanJUN-A-M-593225011
11.IGOR KOZINAKarlovacJUN-A-M-73211207
12.MATEJ IVANACOgulinJUN-A-M-682190-4
13.DAVID ARAPAJBESAJUN-A-M-6321190-7
14.BALÁZS TARTájfun SEJUN-A-M-632120-12
15.BRUNO RAHIJATK Prana KarlovacJUN-A-M-6310000
16.JULIAN ARAČIĆRugvicaJUN-A-M-6810000
17.PAVEL ANDRIENKORUSSIA HALLELUJAH TEAMJUN-A-M-6310000
18.STEPAN LABUDINRUSSIA HALLELUJAH TEAMJUN-A-M-5910000
19.MATE ŠARAVANJARugvicaJUN-A-M-6310120-1
20.DAVIDE TURILLIFREE SPIRIT TRIESTEJUN-A-M-591090-1
21.MATTEO SARIBLACK HAWKSJUN-A-M-5510120-2
22.MAREK ÚREKFalcon Taekwondo klub Rimavská SobotaJUN-A-M-681090-2
23.ARIJAN JELENOVIĆKarlovacJUN-A-M-511070-4
24.NIK JUNCAJBESAJUN-A-M-781040-4
25.DINO VUJIČIĆJastrebJUN-A-M-731050-7
26.DOMINIK JESIHJastrebJUN-A-M-551010-9
27.VLADISLAV POTINRUSSIA HALLELUJAH TEAMJUN-A-M-511050-11
28.JOSIP BREKALOJastrebJUN-A-M-591000-13
29.DARKO VELICKOVSKIMacedonia National TeamJUN-A-M-451020-15
30.DOMINIK ŠARIĆPLOVANIJA-ZADARJUN-A-M-631030-17

Juniorke A

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.NIVES KERNERJastrebJUN-A-Ž-633331016
2.SARA PUNGARTNIKJITAE MariborJUN-A-Ž+682217014
3.MARIJA FRKLIĆJastrebJUN-A-Ž-59221007
4.BRUNA VULETIĆMarjanJUN-A-Ž-5222402
5.MARIJA BADROVMarjanJUN-A-Ž-551113010
6.ANĐELA ĆOSIĆMarjanJUN-A-Ž-441112010
7.VIKTORIJA PAVLOVSKIMarjanJUN-A-Ž-6811000
8.TAMARA DANILOVIĆVelebitJUN-A-Ž-633236023
9.ANAMARIJA RUNTIĆMarjanJUN-A-Ž-522122018
10.SARA ĆIBARIĆZG-DUBRAVAJUN-A-Ž-522160-1
11.ANASTASIA LARINARUSSIA HALLELUJAH TEAMJUN-A-Ž-5210000
12.SELENA FRANJIĆKarlovacJUN-A-Ž-6810000
13.AJNA DŽANIĆJastrebJUN-A-Ž+681020-2
14.PETRA TUŠKANKarlovacJUN-A-Ž-6310100-3
15.KRSNIK PAULARugvicaJUN-A-Ž-591020-3
16.PATRICIJA IVANAGIĆGračacJUN-A-Ž-591010-4
17.NINA MATOŠIĆMarjanJUN-A-Ž-551030-10
18.ANDREA GALETIĆTKD BRINJEJUN-A-Ž-441020-10
19.ERNA DŽANIĆJastrebJUN-A-Ž-631040-12
20.LANA GRGURIĆOgulinJUN-A-Ž-631030-12
21.PETRA PAVELIĆVelebitJUN-A-Ž+681010-12
22.MIA PELJTOneryoJUN-A-Ž-631000-12
23.MARIJA ČURILOVIĆKarlovacJUN-A-Ž-521000-19

Juniori B

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.RICHARD KANAIlyo TKD SKP KosiceJUN-B-M-592236030
2.ŽAN BERGLEZJITAE MariborJUN-B-M+7811000
3.BRUNALDO SYLAJTop Gym SportJUN-B-M+7810000
4.MARTIN PEDIĆPLOVANIJA-ZADARJUN-B-M-591030-12
5.LUKA MUTAKTK Prana KarlovacJUN-B-M-591030-18

Juniorke B

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.MARTINA MARIĆKarlovacJUN-B-Ž-52111404
2.MIGENA ZHARRITop Gym SportJUN-B-Ž-522136010
3.ERICA DEMARCHICentro Taekwondo AlessandriaJUN-B-Ž-5210120-14

Seniori A

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.TONI KANAETMarjanSEN-A-M- 803333017
2.ALEN ČUKURIJANovi Grad SarajevoSEN-A-M- 6822501
3.DINKO ŠEGEDINForteca KorčulaSEN-A-M+801112012
4.KARIM TAFSIIlyo TKD SKP KosiceSEN-A-M- 5811000
5.BORIS LIESKOVSKYIlyo TKD SKP KosiceSEN-A-M- 8032240-1
6.ZLATKO BATISTIĆForteca KorčulaSEN-A-M- 68211200
7.LUIGI GENTILEKUKKIWON - LUXEMBOURGSEN-A-M- 6810000
8.MARTIN MIHELYKoryo TKD Slavia UPJS KosiceSEN-A-M- 5810000
9.PETER LANCKOFalcon Taekwondo klub Rimavská SobotaSEN-A-M- 681070-1
10.GIANFRANCO FORTECentro Taekwondo AlessandriaSEN-A-M- 801040-1
11.DAVID SAJKOIlyo TKD SKP KosiceSEN-A-M- 801050-4
12.ANDRAS SZABOTájfun SESEN-A-M- 801080-5
13.ADRIAN ANGYALIlyo TKD SKP KosiceSEN-A-M- 801050-6
14.JAROSLAV DÓBIFalcon Taekwondo klub Rimavská SobotaSEN-A-M+801000-12

Seniorke A

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.DIANA LETICAZG-DUBRAVASEN-A-Ž+671115014
2.IRENA ŠEGEDINForteca KorčulaSEN-A-Ž-4911605
3.MAJA LJUBANOVIĆZG-DUBRAVASEN-A-Ž-491010-5
4.SNJEŽANA LINTATK Prana KarlovacSEN-A-Ž+671010-14

Seniori B

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.IVAN ŠOLIĆForteca KorčulaSEN-B-M+801115012
2.SANDI PULJAKOzaljSEN-B-M+801030-12

Seniorke B

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.DENISA RABIHIĆORKA ASSEN-B-Ž-491118017
2.MONICA CECCUZZICentro Taekwondo AlessandriaSEN-B-Ž-491010-17