Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
7. Grobnik Kup - 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Istra - Pula
Karlovac
OGRC Novska
Ogulin
Plitvice
Rječina
SENJ
SUŠAK
TKD BRINJE
Zaprešić_
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti +51
Mlađe kadetkinje -30
Kadeti -37
Kadeti -41
Kadetkinje -55
Kick (muški) -1 (2006-07)
Mlađi kadeti +51
2020
86
1
FILIP PAVLETIĆ (TKSUŠAK)
99
13
DAVID MALBAŠA (OGRC)
Osvajači medalja
1. DAVID MALBAŠA, OGRC Novska
2. FILIP PAVLETIĆ, SUŠAK
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -30
1006
39
7
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
67
15
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
6
LORA BIRTIĆ (GROBNIK)
1007
108
6
EMILY MOLNAR (OGRC)
94
7
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
27
PETRA ŠPANJIĆ (RJEČINA)
1023
67
11
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
6
4
LORA BIRTIĆ (GROBNIK)
1024
94
12
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
27
0
PETRA ŠPANJIĆ (RJEČINA)
1036
67
7
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
94
2
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
Osvajači medalja
1. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE
3. LORA BIRTIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. PETRA ŠPANJIĆ, Rječina
Kadeti -37
2001
149
0
IVAN POLJAK (PLTVICE)
59
0
LOVRO STUBIČAR (ZAPREŠI)
53
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
106
LUKA ŽAFRAN (OGRC)
157
FILIP PODNAR (GACKA)
2016
59
0
LOVRO STUBIČAR (ZAPREŠI)
53
27
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
2017
106
4
LUKA ŽAFRAN (OGRC)
157
18
FILIP PODNAR (GACKA)
2036
53
9
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
157
8
FILIP PODNAR (GACKA)
Osvajači medalja
1. NIKOLA BRNARDIĆ, Karlovac
2. FILIP PODNAR, GACKA
3. LOVRO STUBIČAR, Zaprešić_
3. LUKA ŽAFRAN, OGRC Novska
Kadeti -41
2008
58
2
DEMJAN TARCAJ (ZAPREŠI)
118
19
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
107
MARIJAN MARIJAN (OGRC)
2031
118
5
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
107
7
MARIJAN MARIJAN (OGRC)
Osvajači medalja
1. MARIJAN MARIJAN, OGRC Novska
2. MARTIN ŠTEFANAC, Karlovac
3. DEMJAN TARCAJ, Zaprešić_
3. ----
Kadetkinje -55
2024
178
18
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
109
0
REA JAJTIĆ (OGRC)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice
2. REA JAJTIĆ, OGRC Novska
3. ----
3. ----
Kick (muški) -1 (2006-07)
K001
111
0
FILIP MILIČEVIĆ (OGRC)
148
0
KARLO KOVAČIĆ (GROBNIK)
K002
17
0
FILIP IVANKOVIĆ (RJEČINA)
150
0
LEON TROŠELJ (GROBNIK)
K003
22
0
LEON BAN (RJEČINA)
88
0
ALEK KUŠAR (ISTRA)
152
IVAN BROZNIĆ (GROBNIK)
K004
111
0
FILIP MILIČEVIĆ (OGRC)
150
0
LEON TROŠELJ (GROBNIK)
K005
88
0
ALEK KUŠAR (ISTRA)
152
0
IVAN BROZNIĆ (GROBNIK)
K006
111
0
FILIP MILIČEVIĆ (OGRC)
88
0
ALEK KUŠAR (ISTRA)
Osvajači medalja
1. ALEK KUŠAR, Istra - Pula
2. FILIP MILIČEVIĆ, OGRC Novska
3. IVAN BROZNIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. LEON TROŠELJ, GROBNIK-ČAVLE