Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2023.(55th Anniversary) & 8th WORLD HALLELLUJAH CUP 2023.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori A
Seniorke A
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Ind. Kick - muški
Ind. Kick - ženski
TEŽINE / UZRASTI
Kadetkinje A -33
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -55
Kadetkinje A -59
Kadetkinje A +59
Kadetkinje A -33
C039
427
2
JELENA MARINCEL (GACKA)
188
0
EMA PETRIČUŠIĆ (RUG)
Osvajači medalja
1. JELENA MARINCEL, GACKA
2. EMA PETRIČUŠIĆ, RUGVICA
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -37
C021
233
2
NIKOLINA ZARIĆ (ORIENT)
403
1
KLARA BOŠNJAK (TKD PRA)
217
VITA ŠKOFIC (DRGNSLO)
C042
233
2
NIKOLINA ZARIĆ (ORIENT)
217
0
VITA ŠKOFIC (DRGNSLO)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA ZARIĆ, TKD club ORIENT
2. VITA ŠKOFIC, DRAGON
3. KLARA BOŠNJAK, TK Prana Karlovac
3. ----
Kadetkinje A -41
C040
344
0
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
404
2
TARA ROŽIĆ (TKD PRA)
Osvajači medalja
1. TARA ROŽIĆ, TK Prana Karlovac
2. ANA HORVATIĆ, Ozalj
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -51
C008
412
0
EVA ALEKSIĆ (TKD PRA)
159
2
BEATRICE SUK (ILYO KE)
C009
8
0
MIA PARANOS (TKD KAR)
14
2
LUP REBECA MARIA (APAHIDA)
C010
482
0
KIARA SUDAN (GROBNIK)
197
2
NATALIA ZAGYIOVA (SKP RYO)
C011
166
2
SIMONKA TURZAKOVA (ILYO KE)
118
0
ANNA MOLNAR (MATETKD)
C030
159
2
BEATRICE SUK (ILYO KE)
14
0
LUP REBECA MARIA (APAHIDA)
C031
197
2
NATALIA ZAGYIOVA (SKP RYO)
166
0
SIMONKA TURZAKOVA (ILYO KE)
C048
159
0
BEATRICE SUK (ILYO KE)
197
0
NATALIA ZAGYIOVA (SKP RYO)
Osvajači medalja
1. NATALIA ZAGYIOVA, Skp Ryong Bratislava
2. BEATRICE SUK, Ilyo TKD SKP Kosice
3. SIMONKA TURZAKOVA, Ilyo TKD SKP Kosice
3. LUP REBECA MARIA, Somesul 2010 Apahida
Kadetkinje A -55
D034
37
2
NATASA ILIC (LJUBIJA)
455
0
SARA GOLUBIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. NATASA ILIC, Ljubija-Prijedor
2. SARA GOLUBIĆ, Jastreb
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -59
B026
356
2
KATARINA KUĆAS (OZALJ)
94
0
CRISTINA DAMIŠ (SPARTA)
198
MAGDALENA KRMPOTIĆ (BRINJ)
B027
4
2
LEA OPARNICA (TKD KAR)
235
1
ANABEL ADAMLJE (TANN)
131
MARIECLAIRE MARCOZ (ANTONIO)
B041
356
0
KATARINA KUĆAS (OZALJ)
198
2
MAGDALENA KRMPOTIĆ (BRINJ)
B042
4
2
LEA OPARNICA (TKD KAR)
131
0
MARIECLAIRE MARCOZ (ANTONIO)
B057
198
0
MAGDALENA KRMPOTIĆ (BRINJ)
4
2
LEA OPARNICA (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. LEA OPARNICA, Karlovac
2. MAGDALENA KRMPOTIĆ, TKD BRINJE
3. MARIECLAIRE MARCOZ, Centro Taekwondo Alessandria
3. KATARINA KUĆAS, Ozalj
Kadetkinje A +59
C041
476
2
JULIJA BARIŠIĆ (ŠUJICA )
163
0
LUCIA OROSOVA (ILYO KE)
Osvajači medalja
1. JULIJA BARIŠIĆ, ŠUJICA Tomislavgrad
2. LUCIA OROSOVA, Ilyo TKD SKP Kosice
3. ----
3. ----