Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
DUBRAVA CUP 2021.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
BORBE
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
Mlađi kadeti, Mlađe kadetkinje
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Dubrava
18
1.
13
3.
31
3
3
1
1.
2.
Medvedgrad
3
10.
22
1.
25
2
3
2
2.
3.
DUGO SELO
11
4.
11
4.
22
2
1
5
3.
4.
TK Prana Karlovac
14
2.
7
7.
21
3
0
0
4.
5.
Čigra
1
12.
20
2.
21
2
2
1
5.
6.
Jastreb
11
4.
9
6.
20
2
1
3
6.
7.
Karlovac
14
2.
4
8.
18
2
1
1
7.
8.
Orion
7
7.
3
9.
10
1
1
0
8.
9.
METALAC
0
13.
10
5.
10
1
0
3
9.
10.
Pantera
9
6.
1
11.
10
0
3
1
10.
11.
BROD
6
8.
0
14.
6
0
1
3
11.
12.
Ozalj
4
9.
0
14.
4
0
1
1
12.
13.
TKD BRINJE
3
10.
0
14.
3
0
1
0
13.
14.
Novi Grad Sarajevo
0
13.
2
10.
2
0
0
2
14.
15.
Bistra
0
13.
1
11.
1
0
0
1
15.
16.
ŠKORPION GORNJA VRBA
0
13.
1
11.
1
0
0
1
15.
17.
Novi Zagreb
0
13.
0
14.
0
0
0
0
17.
Kadeti, Kadetkinje
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Dubrava
19
1.
11
3.
30
2
4
4
1.
2.
Fox
7
6.
13
2.
20
2
2
0
2.
3.
Novi Grad Sarajevo
0
11.
20
1.
20
2
2
0
2.
4.
Bistra
17
2.
0
16.
17
2
1
0
4.
5.
TKD BRINJE
8
4.
8
5.
16
2
0
2
5.
6.
Jastreb
10
3.
3
9.
13
1
1
3
6.
7.
Pantera
1
9.
11
3.
12
1
1
2
7.
8.
TK Prana Karlovac
8
4.
2
13.
10
1
0
3
8.
9.
Medvedgrad
0
11.
8
5.
8
1
0
1
9.
10.
Orion
0
11.
7
7.
7
1
0
0
10.
11.
Ozalj
0
11.
7
7.
7
1
0
0
10.
12.
Ogulin
7
6.
0
16.
7
1
0
0
10.
13.
Karlovac
4
8.
3
9.
7
0
2
1
13.
14.
Activ
0
11.
3
9.
3
0
1
0
14.
15.
VRBOVEC
0
11.
3
9.
3
0
1
0
14.
16.
Novi Zagreb
0
11.
2
13.
2
0
0
2
16.
17.
Plitvice
0
11.
2
13.
2
0
0
2
16.
18.
ŠKORPION GORNJA VRBA
1
9.
0
16.
1
0
0
1
18.
19.
DUGO SELO
0
11.
0
16.
0
0
0
0
19.
Juniori, Juniorke
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Dubrava
7
2.
20
1.
27
2
4
1
1.
2.
Pantera
6
3.
14
2.
20
2
2
0
2.
3.
TK Prana Karlovac
14
1.
1
6.
15
2
0
1
3.
4.
Ogulin
3
4.
7
3.
10
1
1
0
4.
5.
DUGO SELO
2
5.
7
3.
9
1
0
2
5.
6.
TKD BRINJE
0
6.
3
5.
3
0
1
0
6.
7.
Activ
0
6.
0
7.
0
0
0
0
7.