Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
I° TROFEO CITTA' di TRIESTE
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
A.S.D . CENTRO TAEKWONDO SACILE
A.S.D White Tigers TS.
Ads Accademia Taekwondo Treviso
Asd Taekwondo Team Venezia
Beograd
BLACK HAWKS
Fast Kick
FIGHTING CENTER
FREE SPIRIT TRIESTE
GAIANA
Ilyo TKD SKP Kosice
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Ljubija-Prijedor
Olimpico Trieste
RUGVICA
SSDRL CORPO LIBERO
Šabac
TKD klub Kang
TKD TEAM 2000 ARZIGNANO
TKD-KBK-MARIBOR
TEŽINE / UZRASTI
Cadetti A bianche/gialle (maschio) -41
Cadetti A bianche/gialle (maschio) -45
Cadetti A bianche/gialle (maschio) -49
Cadetti A verdi/blu (maschio) -53
Cadetti B verdi/blu (maschio) -37
Cadetti B verdi/blu (femaschio) -33
Cadetti A bianche/gialle (maschio) -41
2001
215
0
DOMINIK GLAVINA (RUG)
116
0
CARMIGNANO DAVIDE (SENIOR)
2002
274
2
MIHAEL GRSIC (TKD KAR)
101
15
LORENZO TASSAN (BLACK)
2025
215
12
DOMINIK GLAVINA (RUG)
101
20
LORENZO TASSAN (BLACK)
Osvajači medalja
1. LORENZO TASSAN, BLACK HAWKS
2. DOMINIK GLAVINA, RUGVICA
3. MIHAEL GRSIC, Karlovac
3. ----
Cadetti A bianche/gialle (maschio) -45
2003
104
0
GIOVANNI TONETTO (BLACK)
276
0
GIULIO BASSANESE (FS_TS)
2004
216
0
LEONARDO JOLIĆ (RUG)
206
0
DANIJEL BEŠIĆ (TKD KAR)
2026
276
2
GIULIO BASSANESE (FS_TS)
216
17
LEONARDO JOLIĆ (RUG)
Osvajači medalja
1. LEONARDO JOLIĆ, RUGVICA
2. GIULIO BASSANESE, FREE SPIRIT TRIESTE
3. GIULIO BASSANESE, FREE SPIRIT TRIESTE
3. GIULIO BASSANESE, FREE SPIRIT TRIESTE
Cadetti A bianche/gialle (maschio) -49
2005
264
15
SAID TADRY (RALE)
219
7
MATE JOLIĆ (RUG)
76
DILENA CHRISTIAN (SENIOR)
2027
264
0
SAID TADRY (RALE)
76
0
DILENA CHRISTIAN (SENIOR)
Osvajači medalja
1. SAID TADRY, Fast Kick
2. DILENA CHRISTIAN, Olimpico Trieste
3. MATE JOLIĆ, RUGVICA
3. ----
Cadetti A verdi/blu (maschio) -53
3018
263
10
LAZAR NOVAKOVIĆ (TKDBGD)
221
0
STJEPAN NEKRET KATIĆ (RUG)
Osvajači medalja
1. LAZAR NOVAKOVIĆ, Beograd
2. STJEPAN NEKRET KATIĆ, RUGVICA
3. ----
3. ----
Cadetti B verdi/blu (maschio) -37
2020
284
5
TONI DUJIĆ (RUG)
301
0
ALEKSA ZIVANOVIC (RALE)
Osvajači medalja
1. TONI DUJIĆ, RUGVICA
2. ALEKSA ZIVANOVIC, Fast Kick
3. ----
3. ----
Cadetti B verdi/blu (femaschio) -33
2014
139
7
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
73
6
PERIC BARBARA (SENIOR)
137
ANA RANĐELOVIĆ (GAIAN)
2035
139
9
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
137
5
ANA RANĐELOVIĆ (GAIAN)
Osvajači medalja
1. LUCIJA NESNIDAL, RUGVICA
2. ANA RANĐELOVIĆ, GAIANA
3. PERIC BARBARA, Olimpico Trieste
3. ----