Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
ITF TAEKWON-DO PRVENSTVO HRVATSKE 2022
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Sparring - Ml. kadeti
Sparring - Ml. kadetkinje
Sparring - St. kadeti
Sparring - St. kadetkinje
Sparring - Juniori
Sparring - Juniorke
Sparring - Seniori
Sparring - Seniorke
Forme - Ml. kadeti
Forme - Ml. kadetkinje
Forme - St. kadeti
Forme - St. kadetkinje
Forme - Juniori
Forme - Juniorke
Forme - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
Starije kadetkinje -40
Starije kadetkinje -45
Starije kadetkinje -50
Starije kadetkinje -55
Starije kadetkinje +55
Starije kadetkinje -40
3016
13
0
KATARINA OREŠKI (FUTMED)
27
0
KLARA JURKOVIĆ (FORMA)
3013
13
0
KATARINA OREŠKI (FUTMED)
134
0
BEATA IVAS (VODICE)
27
KLARA JURKOVIĆ (FORMA)
178
EMA MATINAC (SOKOLGR)
22
KORANA GAGULA (FORMA)
3014
134
0
BEATA IVAS (VODICE)
27
0
KLARA JURKOVIĆ (FORMA)
3015
178
0
EMA MATINAC (SOKOLGR)
22
0
KORANA GAGULA (FORMA)
3018
134
0
BEATA IVAS (VODICE)
178
0
EMA MATINAC (SOKOLGR)
22
KORANA GAGULA (FORMA)
Osvajači medalja
1. BEATA IVAS, HBD Vodice
2. EMA MATINAC, Sokol Gradište
3. KLARA JURKOVIĆ, FORMA
3. KORANA GAGULA, FORMA
Starije kadetkinje -45
3019
128
0
IVONA ŽIVKOVIĆ (FORMA)
114
0
IRIS PETROVIĆ (RIJEKA)
60
PAULA JAKOVAC (RIJEKA)
3020
114
0
IRIS PETROVIĆ (RIJEKA)
60
0
PAULA JAKOVAC (RIJEKA)
Osvajači medalja
1. IRIS PETROVIĆ, RIJEKA
2. PAULA JAKOVAC, RIJEKA
3. IVONA ŽIVKOVIĆ, FORMA
3. ----
Starije kadetkinje -50
3021
280
0
PETRA NIKOLIĆ (SOKOLGR)
238
0
HELI ŠAVKO (BUZET)
Osvajači medalja
1. PETRA NIKOLIĆ, Sokol Gradište
2. HELI ŠAVKO, Buzet
3. ----
3. ----
Starije kadetkinje -55
3022
69
0
PAOLA IVANA MEDVED (RIJEKA)
53
0
LUCIJA DUNDOVIĆ (RIJEKA)
41
MAGALI PALISKA (RIJEKA)
3023
53
0
LUCIJA DUNDOVIĆ (RIJEKA)
41
0
MAGALI PALISKA (RIJEKA)
Osvajači medalja
1. MAGALI PALISKA, RIJEKA
2. LUCIJA DUNDOVIĆ, RIJEKA
3. PAOLA IVANA MEDVED, RIJEKA
3. ----
Starije kadetkinje +55
3024
163
0
LEONORA VUKOREPA (ZRINSKI)
141
0
ANGELA KARIN (VODICE)
253
NATALIA VIŽINTIN (BUZET)
3025
141
0
ANGELA KARIN (VODICE)
253
0
NATALIA VIŽINTIN (BUZET)
Osvajači medalja
1. ANGELA KARIN, HBD Vodice
2. NATALIA VIŽINTIN, Buzet
3. LEONORA VUKOREPA, Zrinski Bošnjaci
3. ----