Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
IX. Memorijalni taekwondo turnir Josip Jović
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Cro Star - Mostar
DIV KNIN
Forteca Korčula
GACKA
Galeb - Split
Gusar
HTKD HVOJNICA
Imotski
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KOCUNAR
Koryo Tomislavgrad
Kupres
Lekenik
Magone Livno
Marjan
Monter
neryo
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
Scardona Combat
SOLARIS ŠIBENIK
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
TK ENERGY
TK Zadar
TKD "ČAPLJINA"
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti +51
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Mlađe kadetkinje +51
Kadeti -37
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadeti -53
Kadeti -57
Kadeti -65
Kadetkinje -33
Kadetkinje -37
Kadetkinje -41
Kadetkinje -44
Kadetkinje -47
Kadetkinje -51
Kadetkinje -59
Kadetkinje +59
Juniorke -44
Juniorke -59
Juniorke -68
Mlađe kadetkinje -43
B013
275
0
MAJA ŽIVALJIĆ (MARJAN)
21
0
LARA KRŽELJ (MAG-LI)
55
MAGDALENA MRŠIĆ BOŽINOVIĆ (IM)
512
ANA BILONIC (MONTR)
151
JELENA SKOKO (MARJAN)
38
NORA MILOLOVIĆ (TK ZD)
121
EMANUELA BERIŠA (MARJAN)
226
PETRA LONČAR (SCOMBAT)
160
EMA SMODLAKA (MARJAN)
B042
21
4
LARA KRŽELJ (MAG-LI)
55
6
MAGDALENA MRŠIĆ BOŽINOVIĆ (IM)
B043
512
7
ANA BILONIC (MONTR)
151
0
JELENA SKOKO (MARJAN)
B044
38
3
NORA MILOLOVIĆ (TK ZD)
121
10
EMANUELA BERIŠA (MARJAN)
B045
226
0
PETRA LONČAR (SCOMBAT)
160
12
EMA SMODLAKA (MARJAN)
B064
55
1
MAGDALENA MRŠIĆ BOŽINOVIĆ (IM)
512
8
ANA BILONIC (MONTR)
B065
121
4
EMANUELA BERIŠA (MARJAN)
160
8
EMA SMODLAKA (MARJAN)
B075
512
15
ANA BILONIC (MONTR)
160
5
EMA SMODLAKA (MARJAN)
Osvajači medalja
1. ANA BILONIC, Monter
2. EMA SMODLAKA, Marjan
3. MAGDALENA MRŠIĆ BOŽINOVIĆ, Imotski
3. EMANUELA BERIŠA, Marjan