Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
IX. Memorijalni taekwondo turnir Josip Jović
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Cro Star - Mostar
DIV KNIN
Forteca Korčula
GACKA
Galeb - Split
Gusar
HTKD HVOJNICA
Imotski
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KOCUNAR
Koryo Tomislavgrad
Kupres
Lekenik
Magone Livno
Marjan
Monter
neryo
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
Scardona Combat
SOLARIS ŠIBENIK
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
TK ENERGY
TK Zadar
TKD "ČAPLJINA"
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti +51
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Mlađe kadetkinje +51
Kadeti -37
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadeti -53
Kadeti -57
Kadeti -65
Kadetkinje -33
Kadetkinje -37
Kadetkinje -41
Kadetkinje -44
Kadetkinje -47
Kadetkinje -51
Kadetkinje -59
Kadetkinje +59
Juniorke -44
Juniorke -59
Juniorke -68
Kadeti -53
D001
481
3
TONI KEKEZ (KOCUNAR)
130
0
LUKA PROSPERIĆ (MARJAN)
298
LUKA JAKELIĆ (SOLARIS)
137
LUKA BEGO (MARJAN)
371
MIHOVIL BARIČEVIĆ (ZADAR)
247
MARIO TOMIĆ (CROSTAR)
388
STIPE DADIĆ (ST-KWAN)
173
IVAN DRAGAN KUROBASA (MARJAN)
494
LUKA DORIĆ (ENERGY)
D018
481
1
TONI KEKEZ (KOCUNAR)
298
2
LUKA JAKELIĆ (SOLARIS)
D019
137
1
LUKA BEGO (MARJAN)
371
5
MIHOVIL BARIČEVIĆ (ZADAR)
D020
247
2
MARIO TOMIĆ (CROSTAR)
388
5
STIPE DADIĆ (ST-KWAN)
D021
173
11
IVAN DRAGAN KUROBASA (MARJAN)
494
1
LUKA DORIĆ (ENERGY)
D041
298
1
LUKA JAKELIĆ (SOLARIS)
371
4
MIHOVIL BARIČEVIĆ (ZADAR)
D042
388
12
STIPE DADIĆ (ST-KWAN)
173
19
IVAN DRAGAN KUROBASA (MARJAN)
D055
371
5
MIHOVIL BARIČEVIĆ (ZADAR)
173
4
IVAN DRAGAN KUROBASA (MARJAN)
Osvajači medalja
1. MIHOVIL BARIČEVIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
2. IVAN DRAGAN KUROBASA, Marjan
3. LUKA JAKELIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
3. STIPE DADIĆ, St-kwan