Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
IX. Memorijalni taekwondo turnir Josip Jović
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Cro Star - Mostar
DIV KNIN
Forteca Korčula
GACKA
Galeb - Split
Gusar
HTKD HVOJNICA
Imotski
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KOCUNAR
Koryo Tomislavgrad
Kupres
Lekenik
Magone Livno
Marjan
Monter
neryo
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
Scardona Combat
SOLARIS ŠIBENIK
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
TK ENERGY
TK Zadar
TKD "ČAPLJINA"
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -39
Kadeti -37
Kadeti -45
Kadetkinje -55
Kadeti -45
C001
95
15
ROKO KOKAN (MARJAN)
502
5
LUKA ĐALO (MONTR)
259
FILIP ŠUMERA (SIBENIK)
186
MARIN ŠAVIJA (MARJAN)
429
ILIJA MIHALJEVIĆ (KUPRES)
184
IVAN ERCEGOVIĆ (MARJAN)
500
ANTONIO BREKALO (MONTR)
341
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
518
IVAN ŠITUM (IM)
185
JOSIP BILIĆ PAVLINOVIĆ (MARJAN)
506
STIPE BILONIĆ (MONTR)
98
LUKA MATKOVIĆ (MARJAN)
214
NIKO LONČAR (SCOMBAT)
176
PETAR ĆERDIĆ (MARJAN)
309
BORIS ZEMUNIK (TKDGUSA)
337
HRVOJE GRČIĆ (TKD KAR)
74
DARIO MRŠIĆ (IM)
C008
95
23
ROKO KOKAN (MARJAN)
259
6
FILIP ŠUMERA (SIBENIK)
C009
186
13
MARIN ŠAVIJA (MARJAN)
429
1
ILIJA MIHALJEVIĆ (KUPRES)
C010
184
6
IVAN ERCEGOVIĆ (MARJAN)
500
0
ANTONIO BREKALO (MONTR)
C011
341
11
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
518
3
IVAN ŠITUM (IM)
C012
185
2
JOSIP BILIĆ PAVLINOVIĆ (MARJAN)
506
5
STIPE BILONIĆ (MONTR)
C013
98
19
LUKA MATKOVIĆ (MARJAN)
214
0
NIKO LONČAR (SCOMBAT)
C014
176
10
PETAR ĆERDIĆ (MARJAN)
309
1
BORIS ZEMUNIK (TKDGUSA)
C015
337
21
HRVOJE GRČIĆ (TKD KAR)
74
1
DARIO MRŠIĆ (IM)
C034
95
2
ROKO KOKAN (MARJAN)
186
4
MARIN ŠAVIJA (MARJAN)
C035
184
3
IVAN ERCEGOVIĆ (MARJAN)
341
9
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
C036
506
3
STIPE BILONIĆ (MONTR)
98
15
LUKA MATKOVIĆ (MARJAN)
C037
176
7
PETAR ĆERDIĆ (MARJAN)
337
19
HRVOJE GRČIĆ (TKD KAR)
C053
186
13
MARIN ŠAVIJA (MARJAN)
341
1
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
C054
98
6
LUKA MATKOVIĆ (MARJAN)
337
24
HRVOJE GRČIĆ (TKD KAR)
C064
186
11
MARIN ŠAVIJA (MARJAN)
337
10
HRVOJE GRČIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. MARIN ŠAVIJA, Marjan
2. HRVOJE GRČIĆ, Karlovac
3. GORAN BUNČIĆ, Karlovac
3. LUKA MATKOVIĆ, Marjan