Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
IX. Memorijalni taekwondo turnir Josip Jović
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Cro Star - Mostar
DIV KNIN
Forteca Korčula
GACKA
Galeb - Split
Gusar
HTKD HVOJNICA
Imotski
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KOCUNAR
Koryo Tomislavgrad
Kupres
Lekenik
Magone Livno
Marjan
Monter
neryo
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
Scardona Combat
SOLARIS ŠIBENIK
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
TK ENERGY
TK Zadar
TKD "ČAPLJINA"
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -36
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -43
Kadeti -41
Kadetkinje -37
Kadetkinje -44
Kadetkinje -47
Kadetkinje -51
Juniori -59
Juniorke -49
Juniorke -63
Mlađe kadetkinje -30
B001
108
17
NINA ŠTRKALJ (MARJAN)
75
2
DIJANA MRŠIĆ (IM)
257
LANA LOKAS (SIBENIK)
182
LUCIANA BOBAN (MARJAN)
515
AVA BORKO (PANTERA)
155
MARIJETA KATUNARIĆ (MARJAN)
249
NIKA TOMIĆ (CROSTAR)
62
MARTINA MILARDOVIĆ (IM)
497
KATARINA BOKO (ENERGY)
194
BRUNA DUVANČIĆ (MARJAN)
20
MAJA DOLIĆ (MAG-LI)
46
EVA ZDILAR (IM)
39
PAOLA TOMRECAJ (TK ZD)
166
ANA PAUK (MARJAN)
513
NIKA KOLAREK (PANTERA)
77
LAURA LUKIĆ (IM)
496
KARLA LONČAR (ENERGY)
B014
108
7
NINA ŠTRKALJ (MARJAN)
257
3
LANA LOKAS (SIBENIK)
B015
182
12
LUCIANA BOBAN (MARJAN)
515
6
AVA BORKO (PANTERA)
B016
155
6
MARIJETA KATUNARIĆ (MARJAN)
249
5
NIKA TOMIĆ (CROSTAR)
B017
62
11
MARTINA MILARDOVIĆ (IM)
497
1
KATARINA BOKO (ENERGY)
B018
194
9
BRUNA DUVANČIĆ (MARJAN)
20
3
MAJA DOLIĆ (MAG-LI)
B019
46
2
EVA ZDILAR (IM)
39
15
PAOLA TOMRECAJ (TK ZD)
B020
166
2
ANA PAUK (MARJAN)
513
9
NIKA KOLAREK (PANTERA)
B021
77
6
LAURA LUKIĆ (IM)
496
8
KARLA LONČAR (ENERGY)
B046
108
11
NINA ŠTRKALJ (MARJAN)
182
13
LUCIANA BOBAN (MARJAN)
B047
155
16
MARIJETA KATUNARIĆ (MARJAN)
62
4
MARTINA MILARDOVIĆ (IM)
B048
194
11
BRUNA DUVANČIĆ (MARJAN)
39
3
PAOLA TOMRECAJ (TK ZD)
B049
513
13
NIKA KOLAREK (PANTERA)
496
0
KARLA LONČAR (ENERGY)
B066
182
7
LUCIANA BOBAN (MARJAN)
155
15
MARIJETA KATUNARIĆ (MARJAN)
B067
194
1
BRUNA DUVANČIĆ (MARJAN)
513
14
NIKA KOLAREK (PANTERA)
B076
155
0
MARIJETA KATUNARIĆ (MARJAN)
513
13
NIKA KOLAREK (PANTERA)
Osvajači medalja
1. NIKA KOLAREK, Pantera
2. MARIJETA KATUNARIĆ, Marjan
3. BRUNA DUVANČIĆ, Marjan
3. LUCIANA BOBAN, Marjan