Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Jastreb Kup Veleposlanika R. Koreje
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Bistra
butel
Cobra
Čigra
DONAT
DRAGON
Dubrava
DUGO SELO
Forteca Korčula
Fox
Imotski
Jastreb
MARTIN GRAD
Medvedgrad
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Olympic Knin
ORIENT TKD
Orion
OTOČAC
Panda Karlovac Team
Pantera
Plitvice
Radnik
RUGVICA
Sajnami
SPARTA
Škorpion Zagreb
Taekwondo Fanatics
Tigar Zagreb
TK ENERGY
TK Pisarovina
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD klub Kang
TKD Red Power
VICTORY VOGOŠĆA
VRBOVEC
Zeljeznicar
TEŽINE / UZRASTI
Limači -27
Limačice -30
Mlađi kadeti A -33
Mlađi kadeti A -36
Mlađe kadetkinje A -30
Mlađe kadetkinje A -39
Mlađi kadeti B -30
Mlađe kadetkinje B -30
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B -39
Mlađe kadetkinje B -43
Kadeti -37
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadeti -53
Kadeti -61
Kadetkinje -44
Kadetkinje -55
Kadetkinje -59
Kadetkinje +59
Juniori -59
Juniori -68
Juniorke -55
Juniorke -63
Juniorke +68
Indiv. kick - 2016 (M)
Indiv. kick - 2014 (M)
Indiv. kick - 2012/13 (M)
Indiv. kick - 2014 (Ž)
Indiv. kick - 2012/13 (Ž)
Family Kick - 2017/16 (M)
Family Kick - 2015/14/13 (M)
Family Kick - 2012/11 (M)
Family Kick - 2015/14/13 (Ž)
Family Kick - 2012/11 (Ž)
Friends Kick - 2017/16 (M)
Friends Kick - 2010/09 (M)
Friends Kick - 2008/2007 (M)
Friends Kick - 2015/14 (Ž)
Friends Kick - 2013/12/11 (Ž)
Friends Kick - 2008/07 (Ž)
Test snage - 2012/11 (M)
Test snage - 2010/09 (M)
Kadetkinje -55
A105
582
11
TARA MARINIĆ (NOVIZ)
699
6
LEA KOSTIĆ (OLYMKN)
155
ESTER MRŽLJAK (PK TEAM)
64
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
89
MIHAELA MOLNAR (JASTREB)
A106
652
2
GABRIJELA RODIĆ (ČIGRA)
117
13
LEONA MAJIĆ (ŠKO)
166
DALIJA BUNČIĆ (PK TEAM)
393
TINA ŠAKIĆ (IM)
692
ĐURĐA RADULOVIĆ (OLYMKN)
A107
582
9
TARA MARINIĆ (NOVIZ)
155
3
ESTER MRŽLJAK (PK TEAM)
A108
64
8
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
89
3
MIHAELA MOLNAR (JASTREB)
A109
117
3
LEONA MAJIĆ (ŠKO)
166
5
DALIJA BUNČIĆ (PK TEAM)
A110
393
0
TINA ŠAKIĆ (IM)
692
0
ĐURĐA RADULOVIĆ (OLYMKN)
A111
582
7
TARA MARINIĆ (NOVIZ)
64
5
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
A112
166
18
DALIJA BUNČIĆ (PK TEAM)
393
15
TINA ŠAKIĆ (IM)
A113
582
3
TARA MARINIĆ (NOVIZ)
166
6
DALIJA BUNČIĆ (PK TEAM)
Osvajači medalja
1. DALIJA BUNČIĆ, Panda Karlovac Team
2. TARA MARINIĆ, Novi Zagreb
3. TINA ŠAKIĆ, Imotski
3. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE