Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Jastreb Kup Veleposlanika R. Koreje
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
LIMAČI
LIMAČICE
MLAĐI KADETI A
MLAĐE KADETKINJE A
MLAĐI KADETI B
MLAĐE KADETKINJE B
KADETI
KADETKINJE
JUNIORI
JUNIORKE
INDIVIDUALNI KICK (M)
INDIVIDUALNI KICK (Ž)
FAMILY KICK (M)
FAMILY KICK (Ž)
FRIENDS KICK (M)
FRIENDS KICK (Ž)
TEST SNAGE (M)
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A -27
Mlađi kadeti A -33
Mlađi kadeti A -36
Mlađi kadeti A -39
Mlađi kadeti A -43
Mlađi kadeti A -47
Mlađi kadeti A -51
Mlađi kadeti A -27
A055
453
20
NIKOLA HINIĆ (MED)
132
0
BILAL KHALAF (PK TEAM)
Osvajači medalja
1. NIKOLA HINIĆ, Medvedgrad
2. BILAL KHALAF, Panda Karlovac Team
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti A -33
A057
79
1
DAVOR VUKMAN (JASTREB)
38
25
MIHAEL KRALJ (PANTERA)
648
LUKA HRASTIĆ (TIGAZ)
69
FRAN DŽOLAN (JASTREB)
131
AZZEDIN KHALAF (PK TEAM)
A059
38
22
MIHAEL KRALJ (PANTERA)
648
10
LUKA HRASTIĆ (TIGAZ)
A058
69
1
FRAN DŽOLAN (JASTREB)
131
28
AZZEDIN KHALAF (PK TEAM)
A061
38
14
MIHAEL KRALJ (PANTERA)
131
17
AZZEDIN KHALAF (PK TEAM)
Osvajači medalja
1. AZZEDIN KHALAF, Panda Karlovac Team
2. MIHAEL KRALJ, Pantera
3. FRAN DŽOLAN, Jastreb
3. LUKA HRASTIĆ, Tigar Zagreb
Mlađi kadeti A -36
A060
431
3
TEO MATKOVIĆ (TKDDS)
367
10
KARLO BOŠNJAK (TKD PRA)
A062
58
2
VITO HOLJEVAC (JASTREB)
421
4
JAKOB KASTELIC (TKDKANG)
A063
78
3
BRUNO MAJER (JASTREB)
10
2
NIKO JURIŠIĆ (PANTERA)
445
BOJAN DINKOVIĆ (MED)
A064
367
10
KARLO BOŠNJAK (TKD PRA)
421
2
JAKOB KASTELIC (TKDKANG)
A065
78
2
BRUNO MAJER (JASTREB)
445
6
BOJAN DINKOVIĆ (MED)
A067
367
3
KARLO BOŠNJAK (TKD PRA)
445
0
BOJAN DINKOVIĆ (MED)
Osvajači medalja
1. KARLO BOŠNJAK, TK Prana Karlovac
2. BOJAN DINKOVIĆ, Medvedgrad
3. JAKOB KASTELIC, TKD klub Kang
3. BRUNO MAJER, Jastreb
Mlađi kadeti A -39
A066
225
14
JOSIP LELJAK-ŽMALEC (TKDDS)
605
4
TIN DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
A068
18
0
SEBASTIAN BIELEN (PANTERA)
562
0
UROŠ ZARIĆ (ORIENT1)
A069
365
0
JAKOV ŽILIĆ (TKD PRA)
606
1
LUKA BREZOVEC (RADNIK)
A070
373
13
PATRIK KOLAKOVIĆ (BIST)
300
4
ENEJ GAČNIK (DRGNSLO)
A071
225
14
JOSIP LELJAK-ŽMALEC (TKDDS)
562
0
UROŠ ZARIĆ (ORIENT1)
A072
606
0
LUKA BREZOVEC (RADNIK)
373
0
PATRIK KOLAKOVIĆ (BIST)
A074
225
3
JOSIP LELJAK-ŽMALEC (TKDDS)
373
16
PATRIK KOLAKOVIĆ (BIST)
Osvajači medalja
1. PATRIK KOLAKOVIĆ, Bistra
2. JOSIP LELJAK-ŽMALEC, DUGO SELO
3. LUKA BREZOVEC, Radnik
3. UROŠ ZARIĆ, ORIENT TKD
Mlađi kadeti A -43
A073
543
0
MUSTAFA ALSATTUF (PK TEAM)
422
0
NIK HROVAT VIDMAR (TKDKANG)
608
MIHAEL NIKOLIĆ (RADNIK)
A075
543
5
MUSTAFA ALSATTUF (PK TEAM)
608
6
MIHAEL NIKOLIĆ (RADNIK)
Osvajači medalja
1. MIHAEL NIKOLIĆ, Radnik
2. MUSTAFA ALSATTUF, Panda Karlovac Team
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti A -47
A076
592
1
MARTIN PRIJATELJ (TKDKANG)
551
9
MISLAV KORNET (TKV)
Osvajači medalja
1. MISLAV KORNET, VRBOVEC
2. MARTIN PRIJATELJ, TKD klub Kang
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti A -51
A077
282
6
MALIK SAMIC (ZELJO)
534
0
IVAN VID GLAVAN (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. MALIK SAMIC, Zeljeznicar
2. IVAN VID GLAVAN, Dubrava
3. ----
3. ----