Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Jastreb Kup Veleposlanika R. Koreje
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
LIMAČI
LIMAČICE
MLAĐI KADETI A
MLAĐE KADETKINJE A
MLAĐI KADETI B
MLAĐE KADETKINJE B
KADETI
KADETKINJE
JUNIORI
JUNIORKE
INDIVIDUALNI KICK (M)
INDIVIDUALNI KICK (Ž)
FAMILY KICK (M)
FAMILY KICK (Ž)
FRIENDS KICK (M)
FRIENDS KICK (Ž)
TEST SNAGE (M)
TEŽINE / UZRASTI
Indiv. kick - 2016 (Ž)
Indiv. kick - 2015 (Ž)
Indiv. kick - 2014 (Ž)
Indiv. kick - 2012/13 (Ž)
Indiv. kick - 2016 (Ž)
E017
716
0
SOFI ZAKRAJŠEK (TKDKANG)
214
0
KARMEN CESAR (RUG)
Osvajači medalja
1. KARMEN CESAR, RUGVICA
2. SOFI ZAKRAJŠEK, TKD klub Kang
3. ----
3. ----
Indiv. kick - 2015 (Ž)
E018
595
0
SOFI ZAKRAJŠEK (TKDKANG)
700
0
EVA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
E019
594
0
LEONI ZAKRAJŠEK (TKDKANG)
26
0
NINA LASAN (PANTERA)
E020
700
0
EVA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
594
0
LEONI ZAKRAJŠEK (TKDKANG)
Osvajači medalja
1. LEONI ZAKRAJŠEK, TKD klub Kang
2. EVA BROZINČEVIĆ, Plitvice
3. NINA LASAN, Pantera
3. SOFI ZAKRAJŠEK, TKD klub Kang
Indiv. kick - 2014 (Ž)
E021
271
0
PETRA ŠIMUNOVIĆ (RUG)
39
0
KATARINA ODAK (PANTERA)
E022
212
0
INES BAŠTIJANOVIĆ (RUG)
317
0
ELENA BABIN (DONAT)
E023
215
0
KATARINA STIPIĆ (RUG)
96
0
RITA PRENKAJ (JASTREB)
270
SARA SKOK (M. GRAD)
E024
271
0
PETRA ŠIMUNOVIĆ (RUG)
317
0
ELENA BABIN (DONAT)
E025
96
0
RITA PRENKAJ (JASTREB)
270
0
SARA SKOK (M. GRAD)
E026
271
0
PETRA ŠIMUNOVIĆ (RUG)
96
0
RITA PRENKAJ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. PETRA ŠIMUNOVIĆ, RUGVICA
2. RITA PRENKAJ, Jastreb
3. ELENA BABIN, DONAT
3. SARA SKOK, MARTIN GRAD
Indiv. kick - 2012/13 (Ž)
199
LINDA FRUGNOLI (JASTREB)
319
MARE BLASLOV (DONAT)
724
MAŠA TRKANJEC (PANTERA)
331
DIZMATSEK HANNA (FANATIC)
183
HELENA LOVRIĆ (JASTREB)
318
KATE BLASLOV (DONAT)
316
EVA GLAVAN (DONAT)
E027A
120
0
KISS LAURA (FANATIC)
686
0
GITA ŠANDL (JASTREB)
E027
199
0
LINDA FRUGNOLI (JASTREB)
319
0
MARE BLASLOV (DONAT)
E028
724
0
MAŠA TRKANJEC (PANTERA)
331
0
DIZMATSEK HANNA (FANATIC)
E029
183
0
HELENA LOVRIĆ (JASTREB)
318
0
KATE BLASLOV (DONAT)
E030
316
0
EVA GLAVAN (DONAT)
686
0
GITA ŠANDL (JASTREB)
E031
199
0
LINDA FRUGNOLI (JASTREB)
331
0
DIZMATSEK HANNA (FANATIC)
E032
318
0
KATE BLASLOV (DONAT)
686
0
GITA ŠANDL (JASTREB)
E033
199
0
LINDA FRUGNOLI (JASTREB)
686
0
GITA ŠANDL (JASTREB)
Osvajači medalja
1. GITA ŠANDL, Jastreb
2. LINDA FRUGNOLI, Jastreb
3. KATE BLASLOV, DONAT
3. DIZMATSEK HANNA, Taekwondo Fanatics