Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
JASTREBOV PRIJATELJSKI SUSRET KLUBOVA
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BROD
Dubrava
Jastreb
Orion
Radnik
Sajnami
TEŽINE / UZRASTI
Početnici (M) -27
Početnici (M) -33
Početnici (M) -39
Početnici (M) -43
Kick - Mlađi kadeti A (2010/11)
Kick - Mlađi kadeti B (2012/13)
Kick - Mali školarci (2014/15)
Kick - Vrtićanci (2016/17)
Kick - Mlađe kadetkinje B (2012/13)
Kick - Male školarke (2014/15)
Početnici (M) -27
A001
54
4
JURA MERKLER (TK BROD)
20
1
IVAN PERIĆ (ORI)
4
RENE JANDROKOVIĆ (RADNIK)
A002
60
1
DANIEL SEKO (JASTREB)
93
5
IVAN MATIĆ (DUBRAVA)
14
DARIO SIROVINA (ORI)
A003
54
1
JURA MERKLER (TK BROD)
4
7
RENE JANDROKOVIĆ (RADNIK)
A004
93
20
IVAN MATIĆ (DUBRAVA)
14
2
DARIO SIROVINA (ORI)
A006
4
0
RENE JANDROKOVIĆ (RADNIK)
93
2
IVAN MATIĆ (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. IVAN MATIĆ, Dubrava
2. RENE JANDROKOVIĆ, Radnik
3. DARIO SIROVINA, Orion
3. JURA MERKLER, BROD
Početnici (M) -33
A005
58
3
MARKO DEDUŠ (JASTREB)
94
16
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
53
MIHAEL DUGALIĆ (TK BROD)
63
IVAN GETTO HERCEG (JASTREB)
96
TIAN JEŽOVITA (DUBRAVA)
A007
94
1
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
53
0
MIHAEL DUGALIĆ (TK BROD)
A008
63
10
IVAN GETTO HERCEG (JASTREB)
96
3
TIAN JEŽOVITA (DUBRAVA)
A011
94
9
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
63
18
IVAN GETTO HERCEG (JASTREB)
Osvajači medalja
1. IVAN GETTO HERCEG, Jastreb
2. JOSIP KRIŽAN, Dubrava
3. TIAN JEŽOVITA, Dubrava
3. MIHAEL DUGALIĆ, BROD
Početnici (M) -39
A009
11
1
ADRIAN PINTARIĆ (ORI)
56
8
JURAJ ZOVKO (TK BROD)
A010
25
0
LUKA LISICA (ORI)
51
5
DOMINIK MIHALJEVIĆ (SAJNAM)
A013
56
3
JURAJ ZOVKO (TK BROD)
51
6
DOMINIK MIHALJEVIĆ (SAJNAM)
Osvajači medalja
1. DOMINIK MIHALJEVIĆ, Sajnami
2. JURAJ ZOVKO, BROD
3. LUKA LISICA, Orion
3. ADRIAN PINTARIĆ, Orion
Početnici (M) -43
A012
91
0
IVAN SOLDO (DUBRAVA)
55
1
MARKO MERKLER (TK BROD)
6
MIHAEL NIKOLIĆ (RADNIK)
A014
55
0
MARKO MERKLER (TK BROD)
6
13
MIHAEL NIKOLIĆ (RADNIK)
Osvajači medalja
1. MIHAEL NIKOLIĆ, Radnik
2. MARKO MERKLER, BROD
3. IVAN SOLDO, Dubrava
3. ----
Kick - Mlađi kadeti A (2010/11)
B032
18
0
MARKO MERKLER (TK BROD)
29
0
MIHAEL DUGALIĆ (TK BROD)
Osvajači medalja
1. MARKO MERKLER, BROD
2. MIHAEL DUGALIĆ, BROD
3. ----
3. ----
Kick - Mlađi kadeti B (2012/13)
B033
43
0
JOSIP MANDIĆ (JASTREB)
110
0
MARIO MIHIĆ (JASTREB)
B034
49
0
DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ (JASTREB)
26
0
JURAJ ZOVKO (TK BROD)
B035
107
0
MIHAEL MULLER (JASTREB)
111
0
MIHAEL MIHIĆ (JASTREB)
74
VID KLEPIĆ (JASTREB)
B036
43
0
JOSIP MANDIĆ (JASTREB)
49
0
DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ (JASTREB)
B037
107
0
MIHAEL MULLER (JASTREB)
74
0
VID KLEPIĆ (JASTREB)
B039
49
0
DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ (JASTREB)
74
0
VID KLEPIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ, Jastreb
2. VID KLEPIĆ, Jastreb
3. JOSIP MANDIĆ, Jastreb
3. MIHAEL MULLER, Jastreb
Kick - Mali školarci (2014/15)
B004
38
0
MANUEL BOROZNI (TK BROD)
48
0
ADAM JANEŠ LINDBERGH (JASTREB)
B006
15
0
JURA MERKLER (TK BROD)
120
0
NIKOLA PETANJEK (JASTREB)
B007
36
0
JURE KEČKIŠ (TK BROD)
116
0
FILIP KOVAČEVIĆ (JASTREB)
23
LOVRO ZOVKO (TK BROD)
B008
48
0
ADAM JANEŠ LINDBERGH (JASTREB)
120
0
NIKOLA PETANJEK (JASTREB)
B009
116
0
FILIP KOVAČEVIĆ (JASTREB)
23
0
LOVRO ZOVKO (TK BROD)
B011
120
0
NIKOLA PETANJEK (JASTREB)
116
0
FILIP KOVAČEVIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. NIKOLA PETANJEK, Jastreb
2. FILIP KOVAČEVIĆ, Jastreb
3. ADAM JANEŠ LINDBERGH, Jastreb
3. LOVRO ZOVKO, BROD
Kick - Vrtićanci (2016/17)
B001
115
0
LEON KOVAČEVIĆ (JASTREB)
40
0
KARLO PUDIĆ (TK BROD)
72
VITO BLAŽEVIĆ (JASTREB)
46
PETAR SAKAČ (JASTREB)
35
JAN ŠIMUNOVIĆ (TK BROD)
B003
115
0
LEON KOVAČEVIĆ (JASTREB)
72
0
VITO BLAŽEVIĆ (JASTREB)
B002
46
0
PETAR SAKAČ (JASTREB)
35
0
JAN ŠIMUNOVIĆ (TK BROD)
B005
115
0
LEON KOVAČEVIĆ (JASTREB)
35
0
JAN ŠIMUNOVIĆ (TK BROD)
Osvajači medalja
1. JAN ŠIMUNOVIĆ, BROD
2. LEON KOVAČEVIĆ, Jastreb
3. PETAR SAKAČ, Jastreb
3. VITO BLAŽEVIĆ, Jastreb
Kick - Mlađe kadetkinje B (2012/13)
B021
32
0
MAGDALENA DUGALIĆ (TK BROD)
109
0
KLARA MADUNIĆ (JASTREB)
37
MATEA BAĆO (TK BROD)
B023
41
0
NELA ALADROVIĆ (TK BROD)
73
0
HELENA LOVRIĆ (JASTREB)
124
ZORA BADOVINAC JAKUNIĆ (JASTREB)
B024
32
0
MAGDALENA DUGALIĆ (TK BROD)
37
0
MATEA BAĆO (TK BROD)
B025
73
0
HELENA LOVRIĆ (JASTREB)
124
0
ZORA BADOVINAC JAKUNIĆ (JASTREB)
B028
37
0
MATEA BAĆO (TK BROD)
73
0
HELENA LOVRIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. HELENA LOVRIĆ, Jastreb
2. MATEA BAĆO, BROD
3. ZORA BADOVINAC JAKUNIĆ, Jastreb
3. MAGDALENA DUGALIĆ, BROD
Kick - Male školarke (2014/15)
B010
75
0
LAURA HILA (JASTREB)
39
0
LENA LOVINČIĆ (TK BROD)
45
KATARINA SAKAČ (JASTREB)
47
LISA CVETKOVIĆ MIŠUT (JASTREB)
112
TEA STANIĆ (JASTREB)
B012
75
0
LAURA HILA (JASTREB)
45
0
KATARINA SAKAČ (JASTREB)
B013
47
0
LISA CVETKOVIĆ MIŠUT (JASTREB)
112
0
TEA STANIĆ (JASTREB)
B015
75
0
LAURA HILA (JASTREB)
47
0
LISA CVETKOVIĆ MIŠUT (JASTREB)
Osvajači medalja
1. LAURA HILA, Jastreb
2. LISA CVETKOVIĆ MIŠUT, Jastreb
3. KATARINA SAKAČ, Jastreb
3. TEA STANIĆ, Jastreb