Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
JASTREBOV PRIJATELJSKI SUSRET KLUBOVA
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
POČETNICI (M)
POČETNICE (Ž)
KICK (M)
KICK (Ž)
FAMILY KICK (M)
FAMILY KICK (Ž)
FRIENDS KICK (M)
FRIENDS KICK (Ž)
TEŽINE / UZRASTI
Početnice (Ž) -27
Početnice (Ž) -30
Početnice (Ž) -33
Početnice (Ž) -39
Početnice (Ž) -43
Početnice (Ž) -51
Početnice (Ž) -27
A020
97
16
NIKOLINA IVANOVIĆ (DUBRAVA)
19
0
EMMA VUKMANIĆ (ORI)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA IVANOVIĆ, Dubrava
2. EMMA VUKMANIĆ, Orion
3. ----
3. ----
Početnice (Ž) -30
A021
2
22
LARA SRBLJNIOVIĆ (RADNIK)
13
2
ANJA BARANAŠIĆ (ORI)
A022
16
4
EMA FAZLIĆ (ORI)
69
7
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
A023
5
8
MAGDALENA JELUŠIĆ (RADNIK)
31
0
NIKA BELJAN (ORI)
A024
17
0
EMA LEKANIĆ (ORI)
59
20
NICOLE SEKO (JASTREB)
A025
2
5
LARA SRBLJNIOVIĆ (RADNIK)
69
0
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
A026
5
0
MAGDALENA JELUŠIĆ (RADNIK)
59
0
NICOLE SEKO (JASTREB)
A028
2
0
LARA SRBLJNIOVIĆ (RADNIK)
59
4
NICOLE SEKO (JASTREB)
Osvajači medalja
1. NICOLE SEKO, Jastreb
2. LARA SRBLJNIOVIĆ, Radnik
3. MAGDALENA JELUŠIĆ, Radnik
3. EMA GROŠIĆ, Jastreb
Početnice (Ž) -33
A027
67
9
SARA MIHOČINEC (JASTREB)
34
0
DORA ŠTAJDOHAR (ORI)
27
MARTA REZIĆ (ORI)
A029
67
25
SARA MIHOČINEC (JASTREB)
27
6
MARTA REZIĆ (ORI)
Osvajači medalja
1. SARA MIHOČINEC, Jastreb
2. MARTA REZIĆ, Orion
3. DORA ŠTAJDOHAR, Orion
3. ----
Početnice (Ž) -39
A030
62
0
KORINA JANDRAS (JASTREB)
22
1
KORINA ŠARIĆ (ORI)
A031
57
4
LARA MRAKOVIĆ (JASTREB)
98
1
TENA ČILAŠ (DUBRAVA)
A032
71
2
GITA ŠANDL (JASTREB)
92
0
LEONA BALEN (DUBRAVA)
12
ANAMARIJA ĆURIĆ (ORI)
A033
22
1
KORINA ŠARIĆ (ORI)
57
0
LARA MRAKOVIĆ (JASTREB)
A034
71
2
GITA ŠANDL (JASTREB)
12
5
ANAMARIJA ĆURIĆ (ORI)
A037
22
0
KORINA ŠARIĆ (ORI)
12
20
ANAMARIJA ĆURIĆ (ORI)
Osvajači medalja
1. ANAMARIJA ĆURIĆ, Orion
2. KORINA ŠARIĆ, Orion
3. GITA ŠANDL, Jastreb
3. LARA MRAKOVIĆ, Jastreb
Početnice (Ž) -43
A035
1
1
BRUNA ZAJEC KAMBIĆ (RADNIK)
65
5
KIARA BORTIEK (JASTREB)
A036
95
2
MARA PANCIROV CORNELISSE (DUBRAVA)
117
1
DORA SAVIĆ (JASTREB)
A039
65
2
KIARA BORTIEK (JASTREB)
95
0
MARA PANCIROV CORNELISSE (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. KIARA BORTIEK, Jastreb
2. MARA PANCIROV CORNELISSE, Dubrava
3. BRUNA ZAJEC KAMBIĆ, Radnik
3. DORA SAVIĆ, Jastreb
Početnice (Ž) -51
A038
21
0
JULIJA ŠARIĆ (ORI)
9
6
ZONA OPSENICA (RADNIK)
30
MIA KRISTINA HRUŠKAR (ORI)
A040
9
10
ZONA OPSENICA (RADNIK)
30
2
MIA KRISTINA HRUŠKAR (ORI)
Osvajači medalja
1. ZONA OPSENICA, Radnik
2. MIA KRISTINA HRUŠKAR, Orion
3. JULIJA ŠARIĆ, Orion
3. ----