Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
KADETSKO, JUNIORSKO I SENIORSKO TAEKWON-DO PH i HRVATSKI KUP ZA MLAĐE KADETE
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area A
Area B
Area C
Area D
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
MLAĐE KADETKINJE -36
MLAĐE KADETKINJE +40
JUNIORI -45
JUNIORI -51
JUNIORI -57
JUNIORI -63
JUNIORI -69
JUNIORI -75
JUNIORI +75
SENIORI -57
SENIORI -64
SENIORI -71
SENIORI -78
SENIORI +85
MLAĐE KADETKINJE -36
15
5
KLARA ŠAVORIĆ (ITMF)
275
1
CVITA KINKELA (SOLARIS)
365
NIKA LENIĆ (ZRINSKI)
106
ISKRA MARAVIĆ (SLATINA)
257
KARIN KARIKO (ISTRA)
15
1
KLARA ŠAVORIĆ (ITMF)
365
2
NIKA LENIĆ (ZRINSKI)
106
2
ISKRA MARAVIĆ (SLATINA)
257
1
KARIN KARIKO (ISTRA)
365
3
NIKA LENIĆ (ZRINSKI)
106
8
ISKRA MARAVIĆ (SLATINA)
Medalists
1. ISKRA MARAVIĆ, Slatina
2. NIKA LENIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. KARIN KARIKO, Istra - Pula
3. KLARA ŠAVORIĆ, METALAC ITF
MLAĐE KADETKINJE +40
215
1
KLARA BANIĆ (SCOMBAT)
350
4
MIHAELA KAŠNAR (ITMF)
126
PETRA KLJAIĆ (ŽUPANJA)
212
ANITA PALINIĆ (SCOMBAT)
240
ANDREA DAMJANOVIĆ (RIJEKA)
350
4
MIHAELA KAŠNAR (ITMF)
126
2
PETRA KLJAIĆ (ŽUPANJA)
212
3
ANITA PALINIĆ (SCOMBAT)
240
6
ANDREA DAMJANOVIĆ (RIJEKA)
350
2
MIHAELA KAŠNAR (ITMF)
240
4
ANDREA DAMJANOVIĆ (RIJEKA)
Medalists
1. ANDREA DAMJANOVIĆ, RIJEKA
2. MIHAELA KAŠNAR, METALAC ITF
3. ANITA PALINIĆ, Scardona Combat
3. PETRA KLJAIĆ, TIGAR Županja
JUNIORI -45
245
0
MIHAEL PUNTARIĆ (PUNTAR)
384
1
KARLO MIŠKIĆ (VELIKA)
224
IVAN AMENT (SLATINA)
198
0
LUKAS ŠEKRST (SLATINA)
66
1
ADAM HERCOG (ALFA)
383
DOMAGOJ GRBAVAC (VELIKA)
384
0
KARLO MIŠKIĆ (VELIKA)
224
1
IVAN AMENT (SLATINA)
66
1
ADAM HERCOG (ALFA)
383
0
DOMAGOJ GRBAVAC (VELIKA)
224
0
IVAN AMENT (SLATINA)
66
0
ADAM HERCOG (ALFA)
Medalists
1. IVAN AMENT, Slatina
2. ADAM HERCOG, TITKD ALFA BROD
3. KARLO MIŠKIĆ, Taekwon-do klub "Velika"
3. DOMAGOJ GRBAVAC, Taekwon-do klub "Velika"
JUNIORI -51
380
0
TONI BALTIĆ (RIJEKA)
361
0
TOMISLAV JALŠOVEČKI (ITMF)
336
KARLO MIJIĆ (LOTUS)
67
KRISTIJAN KATUŠIĆ (ALFA)
371
RENATO MATANOVIĆ (ZRINSKI)
361
0
TOMISLAV JALŠOVEČKI (ITMF)
336
0
KARLO MIJIĆ (LOTUS)
67
0
KRISTIJAN KATUŠIĆ (ALFA)
371
0
RENATO MATANOVIĆ (ZRINSKI)
336
0
KARLO MIJIĆ (LOTUS)
67
0
KRISTIJAN KATUŠIĆ (ALFA)
Medalists
1. KRISTIJAN KATUŠIĆ, TITKD ALFA BROD
2. KARLO MIJIĆ, LOTUS
3. RENATO MATANOVIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. TOMISLAV JALŠOVEČKI, METALAC ITF
JUNIORI -57
68
0
MATEJ NENADIĆ (ALFA)
329
0
SERGEJ TE (LOTUS)
154
TEO ČENDAK (RIJEKA)
108
0
IVAN BALIĆ (SLATINA)
339
0
JOSIP MARINOVIĆ (LOTUS)
3
MARKO POMAHAČ (ITMF)
329
0
SERGEJ TE (LOTUS)
154
0
TEO ČENDAK (RIJEKA)
108
0
IVAN BALIĆ (SLATINA)
3
0
MARKO POMAHAČ (ITMF)
154
0
TEO ČENDAK (RIJEKA)
3
0
MARKO POMAHAČ (ITMF)
Medalists
1. TEO ČENDAK, RIJEKA
2. MARKO POMAHAČ, METALAC ITF
3. SERGEJ TE, LOTUS
3. IVAN BALIĆ, Slatina
JUNIORI -63
209
0
DANIJEL RUBELJ (VODICE)
78
0
DINO BOŽIČEVIĆ (RIJEKA)
169
DINO ŠOLIĆ (POŽEGA)
294
0
ILIJA KLJAJIĆ (VELIKA)
307
0
MARIO PUŠONJIĆ (TKD)
86
MARKO JELIĆ (RIJEKA)
78
0
DINO BOŽIČEVIĆ (RIJEKA)
169
0
DINO ŠOLIĆ (POŽEGA)
307
0
MARIO PUŠONJIĆ (TKD)
86
0
MARKO JELIĆ (RIJEKA)
78
0
DINO BOŽIČEVIĆ (RIJEKA)
86
0
MARKO JELIĆ (RIJEKA)
Medalists
1. DINO BOŽIČEVIĆ, RIJEKA
2. MARKO JELIĆ, RIJEKA
3. DINO ŠOLIĆ, GIMNAZIJA-POŽEGA
3. MARIO PUŠONJIĆ, VINKOVCI
JUNIORI -69
5
0
STJEPAN ŠAVORIĆ (ITMF)
236
0
DUJE BERAČ (ŽUPANJA)
69
DANIEL LAZAR (ALFA)
241
0
MARKO STOJANOVIĆ (RIJEKA)
171
0
MIHAEL PUNTARIĆ (POŽEGA)
133
ROKO BERAČ (ŽUPANJA)
236
0
DUJE BERAČ (ŽUPANJA)
69
0
DANIEL LAZAR (ALFA)
241
0
MARKO STOJANOVIĆ (RIJEKA)
133
0
ROKO BERAČ (ŽUPANJA)
236
0
DUJE BERAČ (ŽUPANJA)
241
0
MARKO STOJANOVIĆ (RIJEKA)
Medalists
1. MARKO STOJANOVIĆ, RIJEKA
2. DUJE BERAČ, TIGAR Županja
3. ROKO BERAČ, TIGAR Županja
3. DANIEL LAZAR, TITKD ALFA BROD
JUNIORI -75
323
0
MARKO VULIĆ IVANČIĆ (LOTUS)
310
0
MIHAEL ŠALKOVIĆ (TKD)
286
0
IVO BERBIĆ (SOLARIS)
194
0
BRUNO PETKOVIĆ (VODICE)
153
0
DAVOR ĐEREK (RIJEKA)
386
0
LEONARDO JULARIĆ (VELIKA)
285
JOSIP BALIĆ (SOLARIS)
323
0
MARKO VULIĆ IVANČIĆ (LOTUS)
194
0
BRUNO PETKOVIĆ (VODICE)
153
0
DAVOR ĐEREK (RIJEKA)
285
0
JOSIP BALIĆ (SOLARIS)
194
0
BRUNO PETKOVIĆ (VODICE)
285
0
JOSIP BALIĆ (SOLARIS)
Medalists
1. BRUNO PETKOVIĆ, HBD Vodice
2. JOSIP BALIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
3. MARKO VULIĆ IVANČIĆ, LOTUS
3. DAVOR ĐEREK, RIJEKA
JUNIORI +75
373
0
DAMIR PETROVIĆ (ZRINSKI)
287
0
LOVRE ŠTOKIĆ (SOLARIS)
9
0
ANTE BONAČIĆ KREŠIĆ (ITMF)
321
0
MARKO TUSTONJA (LOTUS)
295
0
LOVRO DALIĆ (VELIKA)
269
0
ANTONIO ČALETA (SOLARIS)
121
IVAN KOSTANJEVAC (HIVANEC)
287
0
LOVRE ŠTOKIĆ (SOLARIS)
321
0
MARKO TUSTONJA (LOTUS)
269
0
ANTONIO ČALETA (SOLARIS)
121
0
IVAN KOSTANJEVAC (HIVANEC)
321
0
MARKO TUSTONJA (LOTUS)
121
0
IVAN KOSTANJEVAC (HIVANEC)
Medalists
1. MARKO TUSTONJA, LOTUS
2. IVAN KOSTANJEVAC, Hwarang Ivanec
3. LOVRE ŠTOKIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
3. ANTONIO ČALETA, SOLARIS ŠIBENIK
SENIORI -57
340
0
JOSIP MARINOVIĆ (LOTUS)
362
1
TOMISLAV JALŠOVEČKI (ITMF)
330
SERGEJ TE (LOTUS)
362
1
TOMISLAV JALŠOVEČKI (ITMF)
330
0
SERGEJ TE (LOTUS)
Medalists
1. TOMISLAV JALŠOVEČKI, METALAC ITF
2. SERGEJ TE, LOTUS
3. JOSIP MARINOVIĆ, LOTUS
3. ----
SENIORI -64
1
0
HRVOJE KONTA (ITMF)
148
1
MARKO STOJANOVIĆ (RIJEKA)
175
DINO ŠOLIĆ (POŽEGA)
29
VANJA REHAK (ITMF)
387
ANTONIO GALIĆ (VELIKA)
148
1
MARKO STOJANOVIĆ (RIJEKA)
175
0
DINO ŠOLIĆ (POŽEGA)
29
1
VANJA REHAK (ITMF)
387
0
ANTONIO GALIĆ (VELIKA)
148
1
MARKO STOJANOVIĆ (RIJEKA)
29
0
VANJA REHAK (ITMF)
Medalists
1. MARKO STOJANOVIĆ, RIJEKA
2. VANJA REHAK, METALAC ITF
3. DINO ŠOLIĆ, GIMNAZIJA-POŽEGA
3. ANTONIO GALIĆ, Taekwon-do klub "Velika"
SENIORI -71
390
0
ANTE DUBOVEČAK (HIVANEC)
168
1
DAVOR GAVRAN (POŽEGA)
47
ERVIN KARAMAN (ISTRA)
290
1
TOMISLAV SPAJIĆ (SOLARIS)
248
0
VIKTOR KRALJ (PUNTAR)
149
TIBOR ILEŠ (RIJEKA)
168
0
DAVOR GAVRAN (POŽEGA)
47
1
ERVIN KARAMAN (ISTRA)
290
0
TOMISLAV SPAJIĆ (SOLARIS)
149
1
TIBOR ILEŠ (RIJEKA)
47
1
ERVIN KARAMAN (ISTRA)
149
0
TIBOR ILEŠ (RIJEKA)
Medalists
1. ERVIN KARAMAN, Istra - Pula
2. TIBOR ILEŠ, RIJEKA
3. DAVOR GAVRAN, GIMNAZIJA-POŽEGA
3. TOMISLAV SPAJIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
SENIORI -78
20
1
MARIN BARIŠIĆ (ITMF)
293
0
ANĐELKO KLJAJIĆ (VELIKA)
374
PETAR ANDRIJEVIĆ (ZRINSKI)
32
ANDREJ GUDAC (RIJEKA)
313
DEJAN TUSTONJA (LOTUS)
20
1
MARIN BARIŠIĆ (ITMF)
374
0
PETAR ANDRIJEVIĆ (ZRINSKI)
32
1
ANDREJ GUDAC (RIJEKA)
313
0
DEJAN TUSTONJA (LOTUS)
20
0
MARIN BARIŠIĆ (ITMF)
32
1
ANDREJ GUDAC (RIJEKA)
Medalists
1. ANDREJ GUDAC, RIJEKA
2. MARIN BARIŠIĆ, METALAC ITF
3. DEJAN TUSTONJA, LOTUS
3. PETAR ANDRIJEVIĆ, Zrinski Bošnjaci
SENIORI +85
267
1
ANTE JUKICA (SOLARIS)
308
0
LUKA NEŠKOVIĆ (TKD)
77
1
DAVOR FIBINGER (RIJEKA)
51
0
MARCO BABAN (ISTRA)
291
1
FRANE ERAK (SOLARIS)
391
0
MATIJA MALČIĆ (HIVANEC)
85
MARIN ŠUŠNJAR (RIJEKA)
267
0
ANTE JUKICA (SOLARIS)
77
1
DAVOR FIBINGER (RIJEKA)
291
0
FRANE ERAK (SOLARIS)
85
1
MARIN ŠUŠNJAR (RIJEKA)
77
0
DAVOR FIBINGER (RIJEKA)
85
1
MARIN ŠUŠNJAR (RIJEKA)
Medalists
1. MARIN ŠUŠNJAR, RIJEKA
2. DAVOR FIBINGER, RIJEKA
3. FRANE ERAK, SOLARIS ŠIBENIK
3. ANTE JUKICA, SOLARIS ŠIBENIK