Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
KADETSKO, JUNIORSKO I SENIORSKO TAEKWON-DO PH i HRVATSKI KUP ZA MLAĐE KADETE
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
MLAĐI KADETI
MLAĐE KADETKINJE
KADETI
KADETKINJE
JUNIORI
JUNIORKE
SENIORI
SENIORKE
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KADETI -145cm
KADETI -155cm
KADETI -165cm
KADETI -175cm
KADETI +175cm
KADETI -165cm
276
1
DANIJEL FERIĆ (SOLARIS)
221
0
PETAR URODA (SCOMBAT)
225
5
ANTONIO ŠUPRAHA (NOVALJA)
180
3
IVAN MARTIĆ (SLATINA)
252
0
HRVOJE STAŽNIK (PUNTAR)
160
0
BRANIMIR GALIĆ (ITMF)
131
DENIS KLJAIĆ (ŽUPANJA)
281
1
STIPE KINKELA (SOLARIS)
203
0
IVAN KLARIĆ (ITMF)
229
FILIP ČEMELJIĆ (NOVALJA)
216
0
LUKA ZORICA (SCOMBAT)
345
1
LUKA BOGDAN (LOTUS)
369
MATEJ GOLUBIČIĆ (ZRINSKI)
280
0
LUCIANO SVRAČAK (SOLARIS)
228
0
DORIAN SEMENČIĆ (NOVALJA)
64
MARKO GAJIĆ (ALFA)
251
1
MAKSIMILIJAN TUPEK (PUNTAR)
333
0
DUJE TOPIĆ (LOTUS)
163
FRANKO ŠARIĆ (ITMF)
282
1
ŠIME JURAS (SOLARIS)
370
0
MARKO DUSPARA (ZRINSKI)
359
IVAN BLATANČIĆ (ŠKORPIO)
233
0
MIHAEL PALADINA (NOVALJA)
334
1
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
242
IVAN URUKALO (SCOMBAT)
276
0
DANIJEL FERIĆ (SOLARIS)
225
1
ANTONIO ŠUPRAHA (NOVALJA)
252
0
HRVOJE STAŽNIK (PUNTAR)
131
1
DENIS KLJAIĆ (ŽUPANJA)
281
0
STIPE KINKELA (SOLARIS)
229
1
FILIP ČEMELJIĆ (NOVALJA)
345
1
LUKA BOGDAN (LOTUS)
369
0
MATEJ GOLUBIČIĆ (ZRINSKI)
228
0
DORIAN SEMENČIĆ (NOVALJA)
64
1
MARKO GAJIĆ (ALFA)
251
1
MAKSIMILIJAN TUPEK (PUNTAR)
163
0
FRANKO ŠARIĆ (ITMF)
282
0
ŠIME JURAS (SOLARIS)
359
0
IVAN BLATANČIĆ (ŠKORPIO)
334
0
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
242
0
IVAN URUKALO (SCOMBAT)
225
0
ANTONIO ŠUPRAHA (NOVALJA)
131
0
DENIS KLJAIĆ (ŽUPANJA)
229
0
FILIP ČEMELJIĆ (NOVALJA)
345
0
LUKA BOGDAN (LOTUS)
64
0
MARKO GAJIĆ (ALFA)
251
0
MAKSIMILIJAN TUPEK (PUNTAR)
282
0
ŠIME JURAS (SOLARIS)
334
0
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
131
0
DENIS KLJAIĆ (ŽUPANJA)
229
0
FILIP ČEMELJIĆ (NOVALJA)
64
0
MARKO GAJIĆ (ALFA)
282
0
ŠIME JURAS (SOLARIS)
229
0
FILIP ČEMELJIĆ (NOVALJA)
64
0
MARKO GAJIĆ (ALFA)
Medalists
1. MARKO GAJIĆ, TITKD ALFA BROD
2. FILIP ČEMELJIĆ, Novalja
3. ŠIME JURAS, SOLARIS ŠIBENIK
3. ----