Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
KADETSKO, JUNIORSKO I SENIORSKO TAEKWON-DO PH i HRVATSKI KUP ZA MLAĐE KADETE
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Buzet
GIMNAZIJA-POŽEGA
HBD Vodice
Hwarang Ivanec
Istra - Pula
JURAJ DALMATINAC
LOTUS
METALAC ITF
Novalja
PUNTAR
RIJEKA
Scardona Combat
Slatina
Sokol Cerna
SOLARIS ŠIBENIK
Škorpion ITF
Taekwon-do klub "Velika"
TIGAR Županja
TITKD ALFA BROD
VINKOVCI
Zrinski Bošnjaci
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
MLAĐE KADETKINJE +40
KADETI -155cm
KADETI -165cm
KADETI +175cm
KADETKINJE -175cm
JUNIORKE -46
MLAĐE KADETKINJE +40
215
1
KLARA BANIĆ (SCOMBAT)
350
4
MIHAELA KAŠNAR (ITMF)
126
PETRA KLJAIĆ (ŽUPANJA)
212
ANITA PALINIĆ (SCOMBAT)
240
ANDREA DAMJANOVIĆ (RIJEKA)
350
4
MIHAELA KAŠNAR (ITMF)
126
2
PETRA KLJAIĆ (ŽUPANJA)
212
3
ANITA PALINIĆ (SCOMBAT)
240
6
ANDREA DAMJANOVIĆ (RIJEKA)
350
2
MIHAELA KAŠNAR (ITMF)
240
4
ANDREA DAMJANOVIĆ (RIJEKA)
Medalists
1. ANDREA DAMJANOVIĆ, RIJEKA
2. MIHAELA KAŠNAR, METALAC ITF
3. ANITA PALINIĆ, Scardona Combat
3. PETRA KLJAIĆ, TIGAR Županja
KADETI -155cm
219
0
MARIN ŽURA (SCOMBAT)
314
1
DINO TREŠNJIĆ (LOTUS)
353
DINO JOZIĆ (SLATINA)
278
LUKA JAKELIĆ (SOLARIS)
132
BORIS BESEK (ŽUPANJA)
376
JAKOV STRUKAR (CERNA)
250
ANTONIJO PUTAK IVIĆ (PUNTAR)
62
TOMISLAV KATUŠIĆ (ALFA)
337
IVAN BATARELO (LOTUS)
196
0
TONY RUBELJ (VODICE)
239
1
ANTONIO ŠKREBLIN (ITMF)
186
LUKAS ŠEKRST (SLATINA)
218
MARIN VLAIĆ (SCOMBAT)
327
NOEL PINČAN (LOTUS)
220
MARIO ŽURA (SCOMBAT)
253
MARKO STAŽNIK (PUNTAR)
63
FILIP MATKOVIĆ (ALFA)
338
LOVRE BAKOVIĆ (LOTUS)
314
7
DINO TREŠNJIĆ (LOTUS)
353
6
DINO JOZIĆ (SLATINA)
278
7
LUKA JAKELIĆ (SOLARIS)
132
3
BORIS BESEK (ŽUPANJA)
376
6
JAKOV STRUKAR (CERNA)
250
1
ANTONIJO PUTAK IVIĆ (PUNTAR)
62
6
TOMISLAV KATUŠIĆ (ALFA)
337
4
IVAN BATARELO (LOTUS)
239
1
ANTONIO ŠKREBLIN (ITMF)
186
7
LUKAS ŠEKRST (SLATINA)
218
2
MARIN VLAIĆ (SCOMBAT)
327
10
NOEL PINČAN (LOTUS)
220
4
MARIO ŽURA (SCOMBAT)
253
6
MARKO STAŽNIK (PUNTAR)
63
0
FILIP MATKOVIĆ (ALFA)
338
1
LOVRE BAKOVIĆ (LOTUS)
314
1
DINO TREŠNJIĆ (LOTUS)
278
0
LUKA JAKELIĆ (SOLARIS)
376
2
JAKOV STRUKAR (CERNA)
62
3
TOMISLAV KATUŠIĆ (ALFA)
186
5
LUKAS ŠEKRST (SLATINA)
327
2
NOEL PINČAN (LOTUS)
253
1
MARKO STAŽNIK (PUNTAR)
338
5
LOVRE BAKOVIĆ (LOTUS)
314
4
DINO TREŠNJIĆ (LOTUS)
62
5
TOMISLAV KATUŠIĆ (ALFA)
186
1
LUKAS ŠEKRST (SLATINA)
338
0
LOVRE BAKOVIĆ (LOTUS)
62
3
TOMISLAV KATUŠIĆ (ALFA)
186
0
LUKAS ŠEKRST (SLATINA)
Medalists
1. TOMISLAV KATUŠIĆ, TITKD ALFA BROD
2. LUKAS ŠEKRST, Slatina
3. DINO TREŠNJIĆ, LOTUS
3. LOVRE BAKOVIĆ, LOTUS
KADETI -165cm
276
1
DANIJEL FERIĆ (SOLARIS)
221
0
PETAR URODA (SCOMBAT)
225
5
ANTONIO ŠUPRAHA (NOVALJA)
180
3
IVAN MARTIĆ (SLATINA)
252
0
HRVOJE STAŽNIK (PUNTAR)
160
0
BRANIMIR GALIĆ (ITMF)
131
DENIS KLJAIĆ (ŽUPANJA)
281
1
STIPE KINKELA (SOLARIS)
203
0
IVAN KLARIĆ (ITMF)
229
FILIP ČEMELJIĆ (NOVALJA)
216
0
LUKA ZORICA (SCOMBAT)
345
1
LUKA BOGDAN (LOTUS)
369
MATEJ GOLUBIČIĆ (ZRINSKI)
280
0
LUCIANO SVRAČAK (SOLARIS)
228
0
DORIAN SEMENČIĆ (NOVALJA)
64
MARKO GAJIĆ (ALFA)
251
1
MAKSIMILIJAN TUPEK (PUNTAR)
333
0
DUJE TOPIĆ (LOTUS)
163
FRANKO ŠARIĆ (ITMF)
282
1
ŠIME JURAS (SOLARIS)
370
0
MARKO DUSPARA (ZRINSKI)
359
IVAN BLATANČIĆ (ŠKORPIO)
233
0
MIHAEL PALADINA (NOVALJA)
334
1
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
242
IVAN URUKALO (SCOMBAT)
276
0
DANIJEL FERIĆ (SOLARIS)
225
1
ANTONIO ŠUPRAHA (NOVALJA)
252
0
HRVOJE STAŽNIK (PUNTAR)
131
1
DENIS KLJAIĆ (ŽUPANJA)
281
0
STIPE KINKELA (SOLARIS)
229
1
FILIP ČEMELJIĆ (NOVALJA)
345
1
LUKA BOGDAN (LOTUS)
369
0
MATEJ GOLUBIČIĆ (ZRINSKI)
228
0
DORIAN SEMENČIĆ (NOVALJA)
64
1
MARKO GAJIĆ (ALFA)
251
1
MAKSIMILIJAN TUPEK (PUNTAR)
163
0
FRANKO ŠARIĆ (ITMF)
282
0
ŠIME JURAS (SOLARIS)
359
0
IVAN BLATANČIĆ (ŠKORPIO)
334
0
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
242
0
IVAN URUKALO (SCOMBAT)
225
0
ANTONIO ŠUPRAHA (NOVALJA)
131
0
DENIS KLJAIĆ (ŽUPANJA)
229
0
FILIP ČEMELJIĆ (NOVALJA)
345
0
LUKA BOGDAN (LOTUS)
64
0
MARKO GAJIĆ (ALFA)
251
0
MAKSIMILIJAN TUPEK (PUNTAR)
282
0
ŠIME JURAS (SOLARIS)
334
0
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
131
0
DENIS KLJAIĆ (ŽUPANJA)
229
0
FILIP ČEMELJIĆ (NOVALJA)
64
0
MARKO GAJIĆ (ALFA)
282
0
ŠIME JURAS (SOLARIS)
229
0
FILIP ČEMELJIĆ (NOVALJA)
64
0
MARKO GAJIĆ (ALFA)
Medalists
1. MARKO GAJIĆ, TITKD ALFA BROD
2. FILIP ČEMELJIĆ, Novalja
3. ŠIME JURAS, SOLARIS ŠIBENIK
3. ----
KADETI +175cm
223
0
IVAN ŽURA (SCOMBAT)
35
0
DUJE BERAČ (ŽUPANJA)
211
STIPE FISTONIĆ (VODICE)
346
TONIO ERCEGOVIĆ (LOTUS)
372
MARIN STJEPANOVIĆ (ZRINSKI)
35
3
DUJE BERAČ (ŽUPANJA)
211
0
STIPE FISTONIĆ (VODICE)
346
1
TONIO ERCEGOVIĆ (LOTUS)
372
2
MARIN STJEPANOVIĆ (ZRINSKI)
35
3
DUJE BERAČ (ŽUPANJA)
372
0
MARIN STJEPANOVIĆ (ZRINSKI)
Medalists
1. DUJE BERAČ, TIGAR Županja
2. MARIN STJEPANOVIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. STIPE FISTONIĆ, HBD Vodice
3. TONIO ERCEGOVIĆ, LOTUS
KADETKINJE -175cm
303
11
VANESA MALKOČ (TKD)
347
9
VANNA HULJEV (LOTUS)
44
ELIZABETA CRNKOVIĆ (ISTRA)
217
0
MARIJA SKORIĆ (SCOMBAT)
356
10
DOROTEA BARIĆ (SLATINA)
311
ANIA ŽUFIĆ (LOTUS)
303
4
VANESA MALKOČ (TKD)
44
12
ELIZABETA CRNKOVIĆ (ISTRA)
356
0
DOROTEA BARIĆ (SLATINA)
311
0
ANIA ŽUFIĆ (LOTUS)
44
0
ELIZABETA CRNKOVIĆ (ISTRA)
311
0
ANIA ŽUFIĆ (LOTUS)
Medalists
1. ELIZABETA CRNKOVIĆ, Istra - Pula
2. ANIA ŽUFIĆ, LOTUS
3. VANESA MALKOČ, VINKOVCI
3. ----
JUNIORKE -46
54
10
MATEA SAGADIN (ISTRA)
170
0
EMA LETIĆ (POŽEGA)
142
MARA VICELJA (RIJEKA)
222
TONKA BANIĆ (SCOMBAT)
360
PETRA JALŠOVEČKI (ITMF)
54
9
MATEA SAGADIN (ISTRA)
142
7
MARA VICELJA (RIJEKA)
222
0
TONKA BANIĆ (SCOMBAT)
360
0
PETRA JALŠOVEČKI (ITMF)
54
5
MATEA SAGADIN (ISTRA)
360
8
PETRA JALŠOVEČKI (ITMF)
Medalists
1. PETRA JALŠOVEČKI, METALAC ITF
2. MATEA SAGADIN, Istra - Pula
3. TONKA BANIĆ, Scardona Combat
3. MARA VICELJA, RIJEKA