Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
KARLOVAC OPEN 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mali olimpijci - A
Mali olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Mali olimpijke - B
Mlađi kadeti - A
Mlađe kadetkinje - A
Mlađi kadeti - B
Mlađe kadetkinje - B
Kadeti - A
Kadetkinje - A
Kadeti - B
Kadetkinje - B
Juniori - A
Juniorke - A
Juniori - B
Juniorke - B
Seniori - A
Seniorke - A
Seniori - B
Seniorke - B
TEŽINE / UZRASTI
Male olimpijke - A -22
Male olimpijke - A -24
Male olimpijke - A -28
Male olimpijke - A -30
Male olimpijke - A -32
Male olimpijke - A -36
Male olimpijke - A -22
A021
88
0
INES MIKŠIĆ (TKD KAR)
465
0
LENA DINKOVIĆ (MED)
A022
257
12
LANA ROGAR (TIGAZ)
735
1
LANA GREGURAŠ (JASTREB)
A023
51
12
BARBORA KOTKOVA (PANTER)
314
2
EMA SEVER (BIST)
703
LORA MARINKOVIĆ (DANGUN)
A064
465
8
LENA DINKOVIĆ (MED)
257
10
LANA ROGAR (TIGAZ)
A065
51
10
BARBORA KOTKOVA (PANTER)
703
8
LORA MARINKOVIĆ (DANGUN)
A094
257
3
LANA ROGAR (TIGAZ)
51
0
BARBORA KOTKOVA (PANTER)
Osvajači medalja
1. LANA ROGAR, Tigar Zagreb
2. BARBORA KOTKOVA, Panter
3. LENA DINKOVIĆ, Medvedgrad
3. LORA MARINKOVIĆ, Dan-Gun
Male olimpijke - A -24
A024
769
2
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
644
4
KLAUDIA MARINC (TKD KAR)
A025
809
0
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
552
1
ANA REZAR (CASPER)
A026
424
3
LUCIJA JELIC (PANTERA)
256
10
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
242
DORA TROHA (BIST)
A066
644
3
KLAUDIA MARINC (TKD KAR)
552
7
ANA REZAR (CASPER)
A067
256
5
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
242
9
DORA TROHA (BIST)
A095
552
7
ANA REZAR (CASPER)
242
6
DORA TROHA (BIST)
Osvajači medalja
1. ANA REZAR, Casper
2. DORA TROHA, Bistra
3. KLAUDIA MARINC, Karlovac
3. IVANA DJAKOVIĆ, Tigar Zagreb
Male olimpijke - A -28
A027
530
9
VERONIKA FULIR (ORKAAS)
640
4
PETRA BIUK (ABCDEFG)
805
NIKA BOSANČIĆ (ČIGRA)
456
LUCIJA UROIĆ (MED)
785
ANA MARIA BIKIĆ (ABCDEFG)
A068
530
0
VERONIKA FULIR (ORKAAS)
805
0
NIKA BOSANČIĆ (ČIGRA)
A069
456
10
LUCIJA UROIĆ (MED)
785
8
ANA MARIA BIKIĆ (ABCDEFG)
A096
805
12
NIKA BOSANČIĆ (ČIGRA)
456
8
LUCIJA UROIĆ (MED)
Osvajači medalja
1. NIKA BOSANČIĆ, Čigra
2. LUCIJA UROIĆ, Medvedgrad
3. VERONIKA FULIR, ORKA AS
3. ANA MARIA BIKIĆ, ST-KVAN
Male olimpijke - A -30
A049
305
1
STANIC ANDREA (LJUBIJA)
726
5
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
A050
243
1
NICOLE FUMIĆ (BIST)
725
12
LANA KOVAČEVIĆ (JASTREB)
A086
726
1
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
725
0
LANA KOVAČEVIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA MESIĆ, Jastreb
2. LANA KOVAČEVIĆ, Jastreb
3. STANIC ANDREA, Ljubija-Prijedor
3. NICOLE FUMIĆ, Bistra
Male olimpijke - A -32
A081
720
0
JOSIPA CURAĆ (FORTECA)
749
0
FRANKA BAČURIN (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. FRANKA BAČURIN, Karlovac
2. JOSIPA CURAĆ, Forteca Korčula
3. ----
3. ----
Male olimpijke - A -36
A028
647
6
KARLA IVANČIĆ (TKD KAR)
57
2
KAROLÍNA FUČÍKOVÁ (PANTER)
249
CHIARA DUJMOVIĆ (TIGAZ)
A029
555
12
BRUNA HOGGE (CASPER)
626
0
IVA RAVLIĆ (ABCDEFG)
122
LORENA BENDEKOVIĆ (TKD KAR)
A070
647
6
KARLA IVANČIĆ (TKD KAR)
249
8
CHIARA DUJMOVIĆ (TIGAZ)
A071
555
12
BRUNA HOGGE (CASPER)
122
0
LORENA BENDEKOVIĆ (TKD KAR)
A097
249
9
CHIARA DUJMOVIĆ (TIGAZ)
555
10
BRUNA HOGGE (CASPER)
Osvajači medalja
1. BRUNA HOGGE, Casper
2. CHIARA DUJMOVIĆ, Tigar Zagreb
3. LORENA BENDEKOVIĆ, Karlovac
3. KARLA IVANČIĆ, Karlovac