Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
KARLOVAC OPEN 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mali olimpijci - A
Mali olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Mali olimpijke - B
Mlađi kadeti - A
Mlađe kadetkinje - A
Mlađi kadeti - B
Mlađe kadetkinje - B
Kadeti - A
Kadetkinje - A
Kadeti - B
Kadetkinje - B
Juniori - A
Juniorke - A
Juniori - B
Juniorke - B
Seniori - A
Seniorke - A
Seniori - B
Seniorke - B
TEŽINE / UZRASTI
Seniori - A - 58
Seniori - A - 68
Seniori - A - 80
Seniori - A +80
Seniori - A - 58
G038
216
11
MARTIN MIHELY (KOSICE)
275
4
IVAN GUSTIN (TKD KAR)
462
ALMEDIN ČIČAK (JALE)
G082
216
5
MARTIN MIHELY (KOSICE)
462
6
ALMEDIN ČIČAK (JALE)
Osvajači medalja
1. ALMEDIN ČIČAK, TAEKWONDO AKADEMIJA JALE
2. MARTIN MIHELY, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. IVAN GUSTIN, Karlovac
3. ----
Seniori - A - 68
G010
147
0
MARTIN SUCHÝ (TAEKWON)
161
0
MILO JANKOVIC (MNESTAR)
422
IONUT NISTOR (I.T.T.)
344
BORIS LIESKOVSKY (ILYO KE)
788
TONI ŠEGEDIN (FORTECA)
G052
147
1
MARTIN SUCHÝ (TAEKWON)
422
9
IONUT NISTOR (I.T.T.)
G053
344
9
BORIS LIESKOVSKY (ILYO KE)
788
4
TONI ŠEGEDIN (FORTECA)
G090
422
2
IONUT NISTOR (I.T.T.)
344
5
BORIS LIESKOVSKY (ILYO KE)
Osvajači medalja
1. BORIS LIESKOVSKY, Ilyo TKD SKP Kosice
2. IONUT NISTOR, Instinct Taekwondo Team
3. TONI ŠEGEDIN, Forteca Korčula
3. MARTIN SUCHÝ, Black Tiger Snina
Seniori - A - 80
G001
463
7
ISMIR HORIĆ (JALE)
488
6
DRAGO MANDIĆ (PLTVICE)
678
BUDIMIR KRIVOKUĆA (TKD BA)
411
CATALIN STAN (I.T.T.)
189
VLATKO BOLJEŠIĆ (TKD PRA)
815
SAŠA KOPETI (ZAPREŠI)
2
DURIM BERISHA (KOSOVO)
791
DINKO ŠEGEDIN (FORTECA)
24
CHRISTOPHE BRINK (KSY)
G020
463
0
ISMIR HORIĆ (JALE)
678
0
BUDIMIR KRIVOKUĆA (TKD BA)
G021
411
16
CATALIN STAN (I.T.T.)
189
4
VLATKO BOLJEŠIĆ (TKD PRA)
G022
815
0
SAŠA KOPETI (ZAPREŠI)
2
0
DURIM BERISHA (KOSOVO)
G023
791
16
DINKO ŠEGEDIN (FORTECA)
24
3
CHRISTOPHE BRINK (KSY)
G060
678
19
BUDIMIR KRIVOKUĆA (TKD BA)
411
4
CATALIN STAN (I.T.T.)
G061
815
0
SAŠA KOPETI (ZAPREŠI)
791
12
DINKO ŠEGEDIN (FORTECA)
G094
678
7
BUDIMIR KRIVOKUĆA (TKD BA)
791
7
DINKO ŠEGEDIN (FORTECA)
Osvajači medalja
1. DINKO ŠEGEDIN, Forteca Korčula
2. BUDIMIR KRIVOKUĆA, Beli Andjeli
3. SAŠA KOPETI, Zaprešić_
3. CATALIN STAN, Instinct Taekwondo Team
Seniori - A +80
G068
1
0
MAXHUN BERISHA (KOSOVO)
831
0
DŽEJLAN KALTAK (BUGOJNO)
Osvajači medalja
1. DŽEJLAN KALTAK, BUGOJNO
2. MAXHUN BERISHA, AAM "PRISHTINA"
3. ----
3. ----