Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
KARLOVAC OPEN 2014, 1st KOREA AMBASADOR KUP
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
AKADEMIJA JALE
Asia Budo Graz
Baghada team
Banjica
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
Centro Taekwondo Alessandria
Centro Taekwondo Olbia
Contra
Čigra
Dan-Gun
DINAMICO
DUGA RESA
Elit
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fast Kick
FAVORIT
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
FREE SPIRIT TRIESTE
Futura
GACKA
Gračac
GROBNIK-ČAVLE
Gusar
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Instinct Taekwondo Team
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
KBS Naisus
Kim Seung Yong TKD Club
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo-Magone
KT Shqiponja
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lekenik
M.T.A.
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
Neron
neryo
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
Olimpico Trieste
Omega
ORKA AS
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Polisportiva Barbagia di Ollolai
Radnik
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
Slovak national team
SOLARIS ŠIBENIK
SSDRL CORPO LIBERO
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
Taekwondo klub Silla
Tájfun SE
TCZ Ban Keglević
Thunder Taekwondo Club
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
TK ENERGY
TK Prana Karlovac
TKD "ČAPLJINA"
TKD BIHAĆ
TKD BRINJE
TKD PANTAR
tkd" OLYMPIC ART"
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
Top Gym Sport
UTE
Velebit
Zagreb
Zaprešić_
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A -33
Kadeti A +65
Juniori A -55
Juniori A -73
Juniori A +78
Seniori A - 68
Mali olimpijci - A -28
Mlađi kadeti A -33
C003
440
0
LOVRO NEVJESTIC (PANTERA)
382
0
IVAN MATIĆ (RUG)
C004
704
3
ANTONIO MARAS (ZAGREB)
139
1
JOSIP DRAŠKOVIĆ (SOLIN)
C005
554
8
BRUNO KONTENT (TIGAZ)
605
3
MARTIN POLANŠĆAK (JASTREB)
282
MARCELL KOVÁCS (TAJFUN)
C006
431
6
IAN MIDZOR (PANTERA)
184
4
PETER CISARIK (ILYO KE)
C007
416
16
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
553
4
MAURO BAUER (TKD PRA)
C008
385
2
LUKA KOVAČ (FENVUK)
588
4
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
455
MUHAMMED SMAJIĆ (TKDJALE)
C031
382
3
IVAN MATIĆ (RUG)
704
1
ANTONIO MARAS (ZAGREB)
C032
554
12
BRUNO KONTENT (TIGAZ)
282
2
MARCELL KOVÁCS (TAJFUN)
C033
431
9
IAN MIDZOR (PANTERA)
416
5
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
C034
588
9
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
455
14
MUHAMMED SMAJIĆ (TKDJALE)
C058
382
4
IVAN MATIĆ (RUG)
554
3
BRUNO KONTENT (TIGAZ)
C059
431
2
IAN MIDZOR (PANTERA)
455
6
MUHAMMED SMAJIĆ (TKDJALE)
C074
382
7
IVAN MATIĆ (RUG)
455
9
MUHAMMED SMAJIĆ (TKDJALE)
Osvajači medalja
1. MUHAMMED SMAJIĆ, AKADEMIJA JALE
2. IVAN MATIĆ, RUGVICA
3. IAN MIDZOR, Pantera
3. BRUNO KONTENT, Tigar Zagreb
Kadeti A +65
G012
456
6
IMRAN PORČA (TKDJALE)
483
9
NIK JUNCAJ (BES)
G013
136
5
SREĆKO ANIĆ (NERYO)
580
4
STIPE KINKELA (SOLARIS)
G048
483
13
NIK JUNCAJ (BES)
136
1
SREĆKO ANIĆ (NERYO)
Osvajači medalja
1. NIK JUNCAJ, BESA
2. SREĆKO ANIĆ, neryo
3. IMRAN PORČA, AKADEMIJA JALE
3. STIPE KINKELA, SOLARIS ŠIBENIK
Juniori A -55
G022
199
5
CLAUDIJO ZELEMBRZ (BUDOGRA)
457
8
MUATEZ FILAN (TKDJALE)
G023
272
13
GABRIELE MANUEDU (OLBIA)
71
11
LUKA GRGIĆ (OMEGA)
G054
457
13
MUATEZ FILAN (TKDJALE)
272
12
GABRIELE MANUEDU (OLBIA)
Osvajači medalja
1. MUATEZ FILAN, AKADEMIJA JALE
2. GABRIELE MANUEDU, Centro Taekwondo Olbia
3. CLAUDIJO ZELEMBRZ, Asia Budo Graz
3. LUKA GRGIĆ, Omega
Juniori A -73
H018
231
15
IGOR KOZINA (TKD KAR)
459
1
IBRAHIM MEDARIĆ (TKDJALE)
481
MARIO GEGAJ (BES)
H049
231
3
IGOR KOZINA (TKD KAR)
481
0
MARIO GEGAJ (BES)
Osvajači medalja
1. IGOR KOZINA, Karlovac
2. MARIO GEGAJ, BESA
3. IBRAHIM MEDARIĆ, AKADEMIJA JALE
3. ----
Juniori A +78
H041
458
3
IRFAN MUHADRI (TKDJALE)
573
12
ILIJA ARAMBAŠIĆ (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. ILIJA ARAMBAŠIĆ, Tigar Zagreb
2. IRFAN MUHADRI, AKADEMIJA JALE
3. ----
3. ----
Seniori A - 68
H007
506
4
TONI ŠEGEDIN (FORTECA)
223
2
DRAGO JUKIĆ (ST-KWAN)
54
FLAMUR VISOKA (OLART)
H008
460
3
ALMEDIN ČIČAK (TKDJALE)
145
12
IONUT NISTOR (I.T.T.)
169
EFREM ARBAU (OLLOLAI)
H033
506
0
TONI ŠEGEDIN (FORTECA)
54
0
FLAMUR VISOKA (OLART)
H034
145
7
IONUT NISTOR (I.T.T.)
169
8
EFREM ARBAU (OLLOLAI)
H061
506
14
TONI ŠEGEDIN (FORTECA)
169
0
EFREM ARBAU (OLLOLAI)
Osvajači medalja
1. TONI ŠEGEDIN, Forteca Korčula
2. EFREM ARBAU, Polisportiva Barbagia di Ollolai
3. ----
3. IONUT NISTOR, Instinct Taekwondo Team
Mali olimpijci - A -28
B005
454
5
MUHAMED SELIMANOVIĆ (TKDJALE)
717
1
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
B006
695
16
BENJAMIN HUSIĆ (TKDNGS)
350
3
PATRIK PILIPOVIC (TKD KAR)
B007
453
13
DIN-MAHDI ALAGIĆ (TKDJALE)
389
1
JAN SONNTAG (TKD KAR)
654
LEO TELENTA (FORTECA)
B037
454
1
MUHAMED SELIMANOVIĆ (TKDJALE)
695
4
BENJAMIN HUSIĆ (TKDNGS)
B038
453
19
DIN-MAHDI ALAGIĆ (TKDJALE)
654
7
LEO TELENTA (FORTECA)
B066
695
17
BENJAMIN HUSIĆ (TKDNGS)
453
16
DIN-MAHDI ALAGIĆ (TKDJALE)
Osvajači medalja
1. BENJAMIN HUSIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. DIN-MAHDI ALAGIĆ, AKADEMIJA JALE
3. MUHAMED SELIMANOVIĆ, AKADEMIJA JALE
3. LEO TELENTA, Forteca Korčula