Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Kup vrtićanaca Federacije BiH
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište B
TEŽINE / UZRASTI
Vrtićanci A - 24
Vrtićanci A - 27
Vrtićanci A - 30
Vrtićanci A - 39
Vrtićanke A - 21
Vrtićanke A - 24
Vrtićanke A - 27
Vrtićanke A - 33
Vrtićanci B - 22
Vrtićanci B - 24
Kick (M) - 2012
Kick (Ž) - 2011
Kick (Ž) - 2012
Vrtićanci A - 24
B001
3
4
VEDAD DEDIĆ (TKDSA)
30
5
EMIN VEISPAHIĆ (NUR)
B002
14
1
ELDAR KLISURA (HVOJNIC)
61
3
TEMIN ŠIŠIĆ ("ČELIK")
B003
52
2
ADHAM HAGGAG (TKDAZ)
59
1
EROL BRKIĆ ("ČELIK")
34
AMAR ODOBAŠIĆ (NUR)
B012
30
3
EMIN VEISPAHIĆ (NUR)
61
9
TEMIN ŠIŠIĆ ("ČELIK")
B013
52
0
ADHAM HAGGAG (TKDAZ)
34
1
AMAR ODOBAŠIĆ (NUR)
B025
61
3
TEMIN ŠIŠIĆ ("ČELIK")
34
23
AMAR ODOBAŠIĆ (NUR)
Osvajači medalja
1. AMAR ODOBAŠIĆ, NUR KAKANJ
2. TEMIN ŠIŠIĆ, "Čelik"
3. ADHAM HAGGAG, Akademija Zejd
3. EMIN VEISPAHIĆ, NUR KAKANJ
Vrtićanci A - 27
B004
47
4
MARKO ŠETKA (ZRINJ)
49
0
DAVUD JUKAN (TKDSA)
31
VEDAD DERJAHOVIĆ (NUR)
41
ADIN GRAHIĆ (RUDAR)
29
BAKIR HASIC (C.L.)
B014
47
6
MARKO ŠETKA (ZRINJ)
31
16
VEDAD DERJAHOVIĆ (NUR)
B015
41
8
ADIN GRAHIĆ (RUDAR)
29
3
BAKIR HASIC (C.L.)
B026
31
2
VEDAD DERJAHOVIĆ (NUR)
41
10
ADIN GRAHIĆ (RUDAR)
Osvajači medalja
1. ADIN GRAHIĆ, RUDAR
2. VEDAD DERJAHOVIĆ, NUR KAKANJ
3. BAKIR HASIC, CRNI LABUDOVI
3. MARKO ŠETKA, Zrinjski Mostar
Vrtićanci A - 30
B006
27
1
ELDAR BEŠLAGIĆ (C.L.)
58
6
AZUR AGIČIĆ ("ČELIK")
B007
40
10
DAVUD MUŠIJA (RUDAR)
50
1
SAMI ŠAHBAZ (TKDSA)
B021
58
7
AZUR AGIČIĆ ("ČELIK")
40
4
DAVUD MUŠIJA (RUDAR)
Osvajači medalja
1. AZUR AGIČIĆ, "Čelik"
2. DAVUD MUŠIJA, RUDAR
3. ELDAR BEŠLAGIĆ, CRNI LABUDOVI
3. SAMI ŠAHBAZ, TKD SARAJEVO
Vrtićanci A - 39
B018
45
0
SANIN BJELOPOLJAK (RUDAR)
46
0
BENJAMIN HUSAGIĆ (RUDAR)
Osvajači medalja
1. SANIN BJELOPOLJAK, RUDAR
2. BENJAMIN HUSAGIĆ, RUDAR
3. ----
3. ----
Vrtićanke A - 21
B008
57
0
EMRA DURMIĆ (TKDKVIC)
23
0
AMNA ČENGIĆ (TIM BOS)
11
ESMA HASANOVIC (TEŠANJ)
B022
57
1
EMRA DURMIĆ (TKDKVIC)
11
11
ESMA HASANOVIC (TEŠANJ)
Osvajači medalja
1. ESMA HASANOVIC, Akademija Tešanj
2. EMRA DURMIĆ, VICTORY VOGOŠĆA
3. ----
3. ----
Vrtićanke A - 24
B005
32
4
DŽEJNA PUŠĆUL (NUR)
60
4
NEJLA IMAMOVIĆ ("ČELIK")
20
TEA DŽOIĆ (ORAŠJE )
10
SABINA HODZIC (TEŠANJ)
42
INESA GANIĆ (RUDAR)
B016
60
6
NEJLA IMAMOVIĆ ("ČELIK")
20
1
TEA DŽOIĆ (ORAŠJE )
B017
10
1
SABINA HODZIC (TEŠANJ)
42
4
INESA GANIĆ (RUDAR)
B027
60
8
NEJLA IMAMOVIĆ ("ČELIK")
42
12
INESA GANIĆ (RUDAR)
Osvajači medalja
1. INESA GANIĆ, RUDAR
2. NEJLA IMAMOVIĆ, "Čelik"
3. SABINA HODZIC, Akademija Tešanj
3. TEA DŽOIĆ, Tkd Orašje
Vrtićanke A - 27
B009
44
0
ELVIRA GRAHIĆ (RUDAR)
26
0
NAĐA PIVČIĆ (ZELJO)
B010
13
8
AMANDA HUKIĆ (HVOJNIC)
55
4
ESMA HAJDARPAŠIĆ (TKDKVIC)
B023
44
0
ELVIRA GRAHIĆ (RUDAR)
13
9
AMANDA HUKIĆ (HVOJNIC)
Osvajači medalja
1. AMANDA HUKIĆ, HTKD HVOJNICA
2. ELVIRA GRAHIĆ, RUDAR
3. ESMA HAJDARPAŠIĆ, VICTORY VOGOŠĆA
3. ----
Vrtićanke A - 33
B019
51
24
BARBARA PENAVIĆ (ZRINJ)
12
3
NADIJA HODZIC (TEŠANJ)
Osvajači medalja
1. BARBARA PENAVIĆ, Zrinjski Mostar
2. NADIJA HODZIC, Akademija Tešanj
3. ----
3. ----
Vrtićanci B - 22
B011
62
5
AMMAR BRKIĆ ("ČELIK")
25
8
REJAN SEJDIĆ (ZELJO)
24
ADI ABDULAHAGIĆ (ZELJO)
B024
25
2
REJAN SEJDIĆ (ZELJO)
24
5
ADI ABDULAHAGIĆ (ZELJO)
Osvajači medalja
1. ADI ABDULAHAGIĆ, Zeljeznicar
2. REJAN SEJDIĆ, Zeljeznicar
3. AMMAR BRKIĆ, "Čelik"
3. ----
Vrtićanci B - 24
B020
63
3
BILAL ČATIĆ (RUDAR)
54
18
MAK TURULJA (TKDKVIC)
Osvajači medalja
1. MAK TURULJA, VICTORY VOGOŠĆA
2. BILAL ČATIĆ, RUDAR
3. ----
3. ----
Kick (M) - 2012
B028
38
0
ALADIN DIZDAREVIĆ (START)
66
0
DARIS FEHRATOVIĆ (TKDOLC)
B029
16
31
ISMAIL OMANOVIĆ (HVOJNIC)
65
69
ALAN ZAHIROVIĆ (TKDOLC)
B031
38
49
ALADIN DIZDAREVIĆ (START)
65
57
ALAN ZAHIROVIĆ (TKDOLC)
Osvajači medalja
1. ALAN ZAHIROVIĆ, Olimpic Sarajevo
2. ALADIN DIZDAREVIĆ, START
3. ISMAIL OMANOVIĆ, HTKD HVOJNICA
3. DARIS FEHRATOVIĆ, Olimpic Sarajevo
Kick (Ž) - 2011
B030
64
53
ANA GRBEŠIĆ (CROSTAR)
35
54
ANIDA MIJOĆ (NUR)
33
EMINA MANDŽUKA (NUR)
B032
35
69
ANIDA MIJOĆ (NUR)
33
33
EMINA MANDŽUKA (NUR)
Osvajači medalja
1. ANIDA MIJOĆ, NUR KAKANJ
2. EMINA MANDŽUKA, NUR KAKANJ
3. ANA GRBEŠIĆ, Cro Star - Mostar
3. ----
Kick (Ž) - 2012
B033
48
56
BARBARA PENAVIĆ (ZRINJ)
15
2
MARTA BARBARIĆ (HVOJNIC)
Osvajači medalja
1. BARBARA PENAVIĆ, Zrinjski Mostar
2. MARTA BARBARIĆ, HTKD HVOJNICA
3. ----
3. ----