Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Kup vrtićanaca Federacije BiH
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Čelik"
Akademija Tešanj
Akademija Zejd
CRNI LABUDOVI
Cro Star - Mostar
Dragon
HTKD HVOJNICA
NUR KAKANJ
Olimpic Sarajevo
RUDAR
START
TIM BOSNA
Tkd Orašje
TKD SARAJEVO
VICTORY VOGOŠĆA
Zeljeznicar
Zrinjski Mostar
TEŽINE / UZRASTI
Vrtićanci A - 27
Vrtićanci A - 30
Vrtićanci A - 39
Vrtićanke A - 24
Vrtićanke A - 27
Vrtićanci B - 24
Vrtićanci A - 27
B004
47
4
MARKO ŠETKA (ZRINJ)
49
0
DAVUD JUKAN (TKDSA)
31
VEDAD DERJAHOVIĆ (NUR)
41
ADIN GRAHIĆ (RUDAR)
29
BAKIR HASIC (C.L.)
B014
47
6
MARKO ŠETKA (ZRINJ)
31
16
VEDAD DERJAHOVIĆ (NUR)
B015
41
8
ADIN GRAHIĆ (RUDAR)
29
3
BAKIR HASIC (C.L.)
B026
31
2
VEDAD DERJAHOVIĆ (NUR)
41
10
ADIN GRAHIĆ (RUDAR)
Osvajači medalja
1. ADIN GRAHIĆ, RUDAR
2. VEDAD DERJAHOVIĆ, NUR KAKANJ
3. BAKIR HASIC, CRNI LABUDOVI
3. MARKO ŠETKA, Zrinjski Mostar
Vrtićanci A - 30
B006
27
1
ELDAR BEŠLAGIĆ (C.L.)
58
6
AZUR AGIČIĆ ("ČELIK")
B007
40
10
DAVUD MUŠIJA (RUDAR)
50
1
SAMI ŠAHBAZ (TKDSA)
B021
58
7
AZUR AGIČIĆ ("ČELIK")
40
4
DAVUD MUŠIJA (RUDAR)
Osvajači medalja
1. AZUR AGIČIĆ, "Čelik"
2. DAVUD MUŠIJA, RUDAR
3. ELDAR BEŠLAGIĆ, CRNI LABUDOVI
3. SAMI ŠAHBAZ, TKD SARAJEVO
Vrtićanci A - 39
B018
45
0
SANIN BJELOPOLJAK (RUDAR)
46
0
BENJAMIN HUSAGIĆ (RUDAR)
Osvajači medalja
1. SANIN BJELOPOLJAK, RUDAR
2. BENJAMIN HUSAGIĆ, RUDAR
3. ----
3. ----
Vrtićanke A - 24
B005
32
4
DŽEJNA PUŠĆUL (NUR)
60
4
NEJLA IMAMOVIĆ ("ČELIK")
20
TEA DŽOIĆ (ORAŠJE )
10
SABINA HODZIC (TEŠANJ)
42
INESA GANIĆ (RUDAR)
B016
60
6
NEJLA IMAMOVIĆ ("ČELIK")
20
1
TEA DŽOIĆ (ORAŠJE )
B017
10
1
SABINA HODZIC (TEŠANJ)
42
4
INESA GANIĆ (RUDAR)
B027
60
8
NEJLA IMAMOVIĆ ("ČELIK")
42
12
INESA GANIĆ (RUDAR)
Osvajači medalja
1. INESA GANIĆ, RUDAR
2. NEJLA IMAMOVIĆ, "Čelik"
3. SABINA HODZIC, Akademija Tešanj
3. TEA DŽOIĆ, Tkd Orašje
Vrtićanke A - 27
B009
44
0
ELVIRA GRAHIĆ (RUDAR)
26
0
NAĐA PIVČIĆ (ZELJO)
B010
13
8
AMANDA HUKIĆ (HVOJNIC)
55
4
ESMA HAJDARPAŠIĆ (TKDKVIC)
B023
44
0
ELVIRA GRAHIĆ (RUDAR)
13
9
AMANDA HUKIĆ (HVOJNIC)
Osvajači medalja
1. AMANDA HUKIĆ, HTKD HVOJNICA
2. ELVIRA GRAHIĆ, RUDAR
3. ESMA HAJDARPAŠIĆ, VICTORY VOGOŠĆA
3. ----
Vrtićanci B - 24
B020
63
3
BILAL ČATIĆ (RUDAR)
54
18
MAK TURULJA (TKDKVIC)
Osvajači medalja
1. MAK TURULJA, VICTORY VOGOŠĆA
2. BILAL ČATIĆ, RUDAR
3. ----
3. ----