Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Kup vrtićanaca Federacije BiH
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Čelik"
Akademija Tešanj
Akademija Zejd
CRNI LABUDOVI
Cro Star - Mostar
Dragon
HTKD HVOJNICA
NUR KAKANJ
Olimpic Sarajevo
RUDAR
START
TIM BOSNA
Tkd Orašje
TKD SARAJEVO
VICTORY VOGOŠĆA
Zeljeznicar
Zrinjski Mostar
TEŽINE / UZRASTI
Vrtićanci A - 24
Vrtićanci A - 27
Vrtićanke A - 24
Kick (Ž) - 2011
Vrtićanci A - 24
B001
3
4
VEDAD DEDIĆ (TKDSA)
30
5
EMIN VEISPAHIĆ (NUR)
B002
14
1
ELDAR KLISURA (HVOJNIC)
61
3
TEMIN ŠIŠIĆ ("ČELIK")
B003
52
2
ADHAM HAGGAG (TKDAZ)
59
1
EROL BRKIĆ ("ČELIK")
34
AMAR ODOBAŠIĆ (NUR)
B012
30
3
EMIN VEISPAHIĆ (NUR)
61
9
TEMIN ŠIŠIĆ ("ČELIK")
B013
52
0
ADHAM HAGGAG (TKDAZ)
34
1
AMAR ODOBAŠIĆ (NUR)
B025
61
3
TEMIN ŠIŠIĆ ("ČELIK")
34
23
AMAR ODOBAŠIĆ (NUR)
Osvajači medalja
1. AMAR ODOBAŠIĆ, NUR KAKANJ
2. TEMIN ŠIŠIĆ, "Čelik"
3. ADHAM HAGGAG, Akademija Zejd
3. EMIN VEISPAHIĆ, NUR KAKANJ
Vrtićanci A - 27
B004
47
4
MARKO ŠETKA (ZRINJ)
49
0
DAVUD JUKAN (TKDSA)
31
VEDAD DERJAHOVIĆ (NUR)
41
ADIN GRAHIĆ (RUDAR)
29
BAKIR HASIC (C.L.)
B014
47
6
MARKO ŠETKA (ZRINJ)
31
16
VEDAD DERJAHOVIĆ (NUR)
B015
41
8
ADIN GRAHIĆ (RUDAR)
29
3
BAKIR HASIC (C.L.)
B026
31
2
VEDAD DERJAHOVIĆ (NUR)
41
10
ADIN GRAHIĆ (RUDAR)
Osvajači medalja
1. ADIN GRAHIĆ, RUDAR
2. VEDAD DERJAHOVIĆ, NUR KAKANJ
3. BAKIR HASIC, CRNI LABUDOVI
3. MARKO ŠETKA, Zrinjski Mostar
Vrtićanke A - 24
B005
32
4
DŽEJNA PUŠĆUL (NUR)
60
4
NEJLA IMAMOVIĆ ("ČELIK")
20
TEA DŽOIĆ (ORAŠJE )
10
SABINA HODZIC (TEŠANJ)
42
INESA GANIĆ (RUDAR)
B016
60
6
NEJLA IMAMOVIĆ ("ČELIK")
20
1
TEA DŽOIĆ (ORAŠJE )
B017
10
1
SABINA HODZIC (TEŠANJ)
42
4
INESA GANIĆ (RUDAR)
B027
60
8
NEJLA IMAMOVIĆ ("ČELIK")
42
12
INESA GANIĆ (RUDAR)
Osvajači medalja
1. INESA GANIĆ, RUDAR
2. NEJLA IMAMOVIĆ, "Čelik"
3. SABINA HODZIC, Akademija Tešanj
3. TEA DŽOIĆ, Tkd Orašje
Kick (Ž) - 2011
B030
64
53
ANA GRBEŠIĆ (CROSTAR)
35
54
ANIDA MIJOĆ (NUR)
33
EMINA MANDŽUKA (NUR)
B032
35
69
ANIDA MIJOĆ (NUR)
33
33
EMINA MANDŽUKA (NUR)
Osvajači medalja
1. ANIDA MIJOĆ, NUR KAKANJ
2. EMINA MANDŽUKA, NUR KAKANJ
3. ANA GRBEŠIĆ, Cro Star - Mostar
3. ----