Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Našice Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniorke
Seniori
Seniorke
Mali olimpijci A
Male olimpijke A
Male olimpijke B
Mlađi kadeti olimpijci
Mlađe kadetkinje olimpijke
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -47
Mlađe kadetkinje -27
A014
106
36
LEA TUKIĆ (MAKSMR)
189
41
LUCIJA ĆOSIĆ (SAJNAM)
Medalists
1. LUCIJA ĆOSIĆ, Sajnami
2. LEA TUKIĆ, MAKSIMIR
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -30
A001
136
12
VIKTORIA VARGA (JASTREB)
59
32
BARBARA REBROVIĆ (OGRC)
190
ANAMARIJA ŠUMANOVAC (SAJNAM)
90
PETRA ŽDRAVAC (OTOK)
107
LUCIJA SATINOVIĆ (OGRC)
A009
59
34
BARBARA REBROVIĆ (OGRC)
190
13
ANAMARIJA ŠUMANOVAC (SAJNAM)
A010
90
20
PETRA ŽDRAVAC (OTOK)
107
3
LUCIJA SATINOVIĆ (OGRC)
A019
59
23
BARBARA REBROVIĆ (OGRC)
90
24
PETRA ŽDRAVAC (OTOK)
Medalists
1. PETRA ŽDRAVAC, Taekwondo klub OTOK
2. BARBARA REBROVIĆ, OGRC Novska
3. LUCIJA SATINOVIĆ, OGRC Novska
3. ANAMARIJA ŠUMANOVAC, Sajnami
Mlađe kadetkinje -33
A002
191
43
PETRA ŽAPER (SAJNAM)
163
22
JANA KOLJĐERAJ (NA)
30
TARA FRANIĆ (VELIKA)
142
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
202
NORA VERNER (OSIJEK)
A011
191
39
PETRA ŽAPER (SAJNAM)
30
18
TARA FRANIĆ (VELIKA)
A012
142
0
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
202
0
NORA VERNER (OSIJEK)
A020
191
41
PETRA ŽAPER (SAJNAM)
202
16
NORA VERNER (OSIJEK)
Medalists
1. PETRA ŽAPER, Sajnami
2. NORA VERNER, TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
3. TARA FRANIĆ, Taekwon-do klub "Velika"
3. TENA-ILONA JUKIĆ, Taekwondo klub Našice
Mlađe kadetkinje -36
B006
32
26
PAOLA KLJAJIĆ (VELIKA)
192
21
MARIJA KOMESAROVIĆ (SAJNAM)
Medalists
1. PAOLA KLJAJIĆ, Taekwon-do klub "Velika"
2. MARIJA KOMESAROVIĆ, Sajnami
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -39
B001
154
2
ANA ŠIMIĆ (NA)
135
23
VITA MERIĆ (JASTREB)
42
IVA VIDOVIĆ (VELIKA)
B015
135
17
VITA MERIĆ (JASTREB)
42
3
IVA VIDOVIĆ (VELIKA)
Medalists
1. VITA MERIĆ, Jastreb
2. IVA VIDOVIĆ, Taekwon-do klub "Velika"
3. ANA ŠIMIĆ, Taekwondo klub Našice
3. ----
Mlađe kadetkinje -47
B002
49
26
PETRA MOHILA (NA)
33
6
ANA MARIJA ZEBA (VELIKA)
B003
34
0
KRISTINA KLARIĆ (VELIKA)
99
0
GITA ILIJIĆ (MAKSMR)
B016
49
30
PETRA MOHILA (NA)
34
9
KRISTINA KLARIĆ (VELIKA)
Medalists
1. PETRA MOHILA, Taekwondo klub Našice
2. KRISTINA KLARIĆ, Taekwon-do klub "Velika"
3. ANA MARIJA ZEBA, Taekwon-do klub "Velika"
3. GITA ILIJIĆ, MAKSIMIR