Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Novi Grad Cup 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti B
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Vrtičanci A
Vrtičanke A
Vrtičanci B
Vrtičanke B
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti B -27
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -36
Mlađi kadeti B -39
Mlađi kadeti B -43
Mlađi kadeti B -47
Mlađi kadeti B -51
Mlađi kadeti B +51
Mlađi kadeti B -27
1.070
283
ALEN ŠLJIVO (TKDNGS)
231
ALEN HANIĆ (TKDOLC)
Mlađi kadeti B -30
1.056
186
ABDULAH ALI BULBUL (TKDNGS)
227
AHMED ČAVRK (TKDOLC)
1.057
280
AMMAR VRANEŠIĆ (TKDNGS)
73
ARMEN MENZILOVIC (HADZIC)
1.058
108
ALMEDIN MULABDIĆ (TKDNGS)
228
AMIR LIČINA (TKDOLC)
139
BAKIR HARDAGA (TKDNGS)
1.066
1.067
139
BAKIR HARDAGA (TKDNGS)
1.074
Mlađi kadeti B -33
1.059
248
DŽAN KAPO (TKDSA)
229
EMIN LIČINA (TKDOLC)
259
ALI TALHA OZCOBAN (BORAC)
1.060
291
ALI AHMED MIMIĆ (KEUMGAN)
197
HARUN DILAVER (TKDJALE)
226
ESED AHMETHODŽIĆ (TKDOLC)
1.068
259
ALI TALHA OZCOBAN (BORAC)
1.069
226
ESED AHMETHODŽIĆ (TKDOLC)
1.075
Mlađi kadeti B -36
2.001
96
AMIR CILOVIC (ZLJBIH)
51
RIJAD ŠCUK (HADZIC)
2.002
53
EMIL PRIPO (HADZIC)
61
NIKOLA OREB (FORTECA)
2.003
182
DAVUD HADŽIHASANAGIĆ (TKDNGS)
30
ROKO PROTIĆ (FORTECA)
38
ALEN ČOVIĆ (HADZIC)
2.021
2.022
38
ALEN ČOVIĆ (HADZIC)
2.036
Mlađi kadeti B -39
2.004
67
RIJAD MUJIĆ (KEUMGAN)
142
FARIS HASANOVIC (TKDNGS)
49
ALEM BURZIC (HADZIC)
2.005
78
ELDAR GULAMIĆ (TKDJALE)
105
JAHJA LIŠČANČIĆ (TKDNGS)
102
AMIN HAMZA SELIMOVIĆ (TKDNGS)
2.023
49
ALEM BURZIC (HADZIC)
2.024
102
AMIN HAMZA SELIMOVIĆ (TKDNGS)
2.037
Mlađi kadeti B -43
2.010
94
HALIL CILOVIC (ZLJBIH)
292
MUJIĆ BILAL (KEUMGAN)
2.011
181
TAIB HADŽIHASANAGIĆ (TKDNGS)
214
LUKA LENERT (ZELJO)
2.029
Mlađi kadeti B -47
2.012
242
HARIS KOVAČ (TKDOLC)
52
ARJAN ALAĐUZ (HADZIC)
8
KARLO PETKOVIĆ (FORTECA)
2.030
8
KARLO PETKOVIĆ (FORTECA)
Mlađi kadeti B -51
2.013
5
FEĐA ARNAUTOVIĆ (KOR-SAR)
113
KERIM MUSIĆ (TKDNGS)
2.014
278
FARIS SRNJA (TKDSA)
206
IMAD LISICA (TKDNGS)
2.031
Mlađi kadeti B +51
2.015
188
DENIS BULJUBASIC (ISK)
151
EMIR RADELJAŠ (TKDNGS)
2.016
152
HARUN TANOVIĆ (TKDNGS)
74
MUHAMED FATIĆ (KOR-SAR)
2.032