Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Novogodišnji turnir Taekwon-do kluba „Oroslavje“
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
TEŽINE / UZRASTI
Sparring - Djevojčice +40
Sparring - Ml.kadeti -50
Sparring - Ml.kadeti +50
Sparring - Ml.kadetkinje-35
Sparring - Ml.kadetkinje-40
Sparring - Ml.kadetkinje-45
Sparring - Kadeti -35
Sparring - Kadeti -45
Sparring - Kadeti -50
Sparring - Kadeti -60
Sparring - Kadetkinje-45
Patterns - Djevojčice -Zeleni
Patterns - Ml.kadeti -Žuti
Patterns - Ml.kadeti -Zeleni
Patterns - Ml.kadeti -Plavi
Patterns - Ml.kadeti -Crni (1.dan)
Sparring - Djevojčice +40
2032
16
0
LANA ŠKVORČEC (ORO)
121
0
LAURA JANKOVIĆ (IN-NAE)
Osvajači medalja
1. LANA ŠKVORČEC, OROSLAVJE
2. LAURA JANKOVIĆ, IN-NAE
3. ----
3. ----
Sparring - Ml.kadeti -50
2020
151
0
ENES ADEMI (BAK)
145
0
IVAN KONDRES (PUNTAR)
155
LUCAS BILIĆ (BAK)
2036
151
0
ENES ADEMI (BAK)
155
0
LUCAS BILIĆ (BAK)
Osvajači medalja
1. ENES ADEMI, BAK
2. LUCAS BILIĆ, BAK
3. IVAN KONDRES, PUNTAR
3. ----
Sparring - Ml.kadeti +50
2021
283
0
DIN MALAGIĆ (BAK)
192
0
JOSIP BOŽAK (BAK)
2022
185
0
FRANE KLARIĆ TOMAC (BAK)
117
0
JOSIP PETRIK (IN-NAE)
2037
192
0
JOSIP BOŽAK (BAK)
117
0
JOSIP PETRIK (IN-NAE)
Osvajači medalja
1. JOSIP BOŽAK, BAK
2. JOSIP PETRIK, IN-NAE
3. DIN MALAGIĆ, BAK
3. FRANE KLARIĆ TOMAC, BAK
Sparring - Ml.kadetkinje-35
2023
266
0
BEATA IVAS (VODICE)
79
0
NIKA SPEHAR (SLATINA)
2024
137
0
LORENA TUPEK (PUNTAR)
72
0
ANA BLJAKAJ (SLATINA)
2038
266
0
BEATA IVAS (VODICE)
137
0
LORENA TUPEK (PUNTAR)
Osvajači medalja
1. BEATA IVAS, HBD Vodice
2. LORENA TUPEK, PUNTAR
3. NIKA SPEHAR, Slatina
3. ANA BLJAKAJ, Slatina
Sparring - Ml.kadetkinje-40
2018
256
0
ANA MIKULIĆ (TKD VK)
94
0
VALERIA DREMPETIĆ (ORO)
60
TARA VUJASINOVIĆ (DUBROVN)
2019
198
0
EVA GAL (SLATINA)
4
0
DORA RUŽAK (ORO)
28
JULIJA GREDIČAK (ORO)
2030
94
0
VALERIA DREMPETIĆ (ORO)
60
0
TARA VUJASINOVIĆ (DUBROVN)
2031
198
0
EVA GAL (SLATINA)
28
0
JULIJA GREDIČAK (ORO)
2042
60
0
TARA VUJASINOVIĆ (DUBROVN)
198
0
EVA GAL (SLATINA)
Osvajači medalja
1. EVA GAL, Slatina
2. TARA VUJASINOVIĆ, Shark Dubrovnik
3. JULIJA GREDIČAK, OROSLAVJE
3. VALERIA DREMPETIĆ, OROSLAVJE
Sparring - Ml.kadetkinje-45
2033
125
0
MIA ANUŠIĆ (IN-NAE)
1
0
ANTARES JAIĆ (ORO)
Osvajači medalja
1. ANTARES JAIĆ, OROSLAVJE
2. MIA ANUŠIĆ, IN-NAE
3. ----
3. ----
Sparring - Kadeti -35
2025
81
0
STJEPAN OSKOMIĆ (SLATINA)
136
0
LEON JELOVEČKI (PUNTAR)
31
LUKA MARKUŠ (ORO)
2039
81
0
STJEPAN OSKOMIĆ (SLATINA)
31
0
LUKA MARKUŠ (ORO)
Osvajači medalja
1. STJEPAN OSKOMIĆ, Slatina
2. LUKA MARKUŠ, OROSLAVJE
3. LEON JELOVEČKI, PUNTAR
3. ----
Sparring - Kadeti -45
2034
284
0
IVAN GAVRIĆ (TKD VK)
68
0
EMANUEL SUROP (888K888)
Osvajači medalja
1. EMANUEL SUROP, INTENSE
2. IVAN GAVRIĆ, Vinkovci
3. ----
3. ----
Sparring - Kadeti -50
2035
278
0
ŠIMUN BARIĆ (VODICE)
213
0
BAJS BRUNO (PUNTAR)
Osvajači medalja
1. ŠIMUN BARIĆ, HBD Vodice
2. BAJS BRUNO, PUNTAR
3. ----
3. ----
Sparring - Kadeti -60
2026
50
0
DOMINIK ČORAK (DUBROVN)
285
0
DAVID KOS (PUNTAR)
2027
62
0
TONI MUŽEVIĆ (DUBROVN)
187
0
BORNA ŽARKOVIĆ (BAK)
2040
50
0
DOMINIK ČORAK (DUBROVN)
187
0
BORNA ŽARKOVIĆ (BAK)
Osvajači medalja
1. BORNA ŽARKOVIĆ, BAK
2. DOMINIK ČORAK, Shark Dubrovnik
3. TONI MUŽEVIĆ, Shark Dubrovnik
3. DAVID KOS, PUNTAR
Sparring - Kadetkinje-45
2028
228
0
ANTONIJA IVANČIČEVIĆ (ZRINSKI)
177
0
MIA KARASELIMOVIĆ (BAK)
2029
113
0
HANA PAVELIĆ (IN-NAE)
93
0
LARA DREMPETIĆ (ORO)
2041
177
0
MIA KARASELIMOVIĆ (BAK)
113
0
HANA PAVELIĆ (IN-NAE)
Osvajači medalja
1. HANA PAVELIĆ, IN-NAE
2. MIA KARASELIMOVIĆ, BAK
3. LARA DREMPETIĆ, OROSLAVJE
3. ANTONIJA IVANČIČEVIĆ, Zrinski Bošnjaci
Patterns - Djevojčice -Zeleni
2005
168
0
JANA BAŠIĆ-PALKOVIĆ (BAK)
124
0
LEONA ANUŠIĆ (IN-NAE)
167
SARA VALKOVIĆ (BAK)
2013
124
0
LEONA ANUŠIĆ (IN-NAE)
167
0
SARA VALKOVIĆ (BAK)
Osvajači medalja
1. LEONA ANUŠIĆ, IN-NAE
2. SARA VALKOVIĆ, BAK
3. JANA BAŠIĆ-PALKOVIĆ, BAK
3. ----
Patterns - Ml.kadeti -Žuti
2001
11
0
LUKA MEZDIĆ (ORO)
281
0
DAVIDE BAN (BAK)
2002
156
0
LUCAS BILIĆ (BAK)
55
0
MIHAEL STANIĆ (DUBROVN)
2003
8
0
JAN CURMAN (ORO)
179
0
DIN MALAGIĆ (BAK)
180
DALEN MALAGIĆ (BAK)
2009
11
0
LUKA MEZDIĆ (ORO)
156
0
LUCAS BILIĆ (BAK)
2010
8
0
JAN CURMAN (ORO)
180
0
DALEN MALAGIĆ (BAK)
2016
156
0
LUCAS BILIĆ (BAK)
8
0
JAN CURMAN (ORO)
Osvajači medalja
1. LUCAS BILIĆ, BAK
2. JAN CURMAN, OROSLAVJE
3. LUKA MEZDIĆ, OROSLAVJE
3. DALEN MALAGIĆ, BAK
Patterns - Ml.kadeti -Zeleni
2006
104
0
ALMIN MUJČIN (IN-NAE)
106
0
ELMIN MUJČIN (IN-NAE)
2007
118
0
JOSIP PETRIK (IN-NAE)
203
0
KRISTIJAN KREZNER (SLATINA)
2014
106
0
ELMIN MUJČIN (IN-NAE)
118
0
JOSIP PETRIK (IN-NAE)
Osvajači medalja
1. ELMIN MUJČIN, IN-NAE
2. JOSIP PETRIK, IN-NAE
3. ALMIN MUJČIN, IN-NAE
3. KRISTIJAN KREZNER, Slatina
Patterns - Ml.kadeti -Plavi
2004
176
0
DEAN BOŽUŠKOVIĆ (BAK)
201
0
FRAN KOZJAK (SLATINA)
112
GABRIEL RUBIL (IN-NAE)
165
LEON BRIGLJEVIĆ (BAK)
130
STJEPAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
2011
176
0
DEAN BOŽUŠKOVIĆ (BAK)
112
0
GABRIEL RUBIL (IN-NAE)
2012
165
0
LEON BRIGLJEVIĆ (BAK)
130
0
STJEPAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
2017
176
0
DEAN BOŽUŠKOVIĆ (BAK)
165
0
LEON BRIGLJEVIĆ (BAK)
Osvajači medalja
1. DEAN BOŽUŠKOVIĆ, BAK
2. LEON BRIGLJEVIĆ, BAK
3. GABRIEL RUBIL, IN-NAE
3. STJEPAN RAJKOVIĆ, IN-NAE
Patterns - Ml.kadeti -Crni (1.dan)
2008
186
0
FRANE KLARIĆ TOMAC (BAK)
152
0
ENES ADEMI (BAK)
193
JOSIP BOŽAK (BAK)
2015
152
0
ENES ADEMI (BAK)
193
0
JOSIP BOŽAK (BAK)
Osvajači medalja
1. JOSIP BOŽAK, BAK
2. ENES ADEMI, BAK
3. FRANE KLARIĆ TOMAC, BAK
3. ----