Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Otvoreno prvenstvo Hrvatske u ITF taekwondo-u
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Sparring-Children-male (-9)
Sparring-Children-female (-9)
Sparring-Children-male (10-11)
Sparring-Children-female (10-11)
Sparring-Children-male (12-13)
Sparring-Children-female (12-13)
Sparring-Juniors-male (14-15)
Sparring-Juniors-female (14-15)
Sparring-Juniors-male (16-17)
Sparring-Adults-female
Patterns-Children-male (8-9-10)
Patterns-Children-female (8-9-10)
Patterns-Children-male (11-13)
Patterns-Children-female (11-13)
Patterns-Juniors-male (14-15)
Patterns-Juniors-female (14-15)
Patterns-Adults-female
TEŽINE / UZRASTI
SP-CHILD(f)(-9) -20
SP-CHILD(f)(-9) -25
SP-CHILD(f)(-9) -30
SP-CHILD(f)(-9) -35
SP-CHILD(f)(-9) -40
SP-CHILD(f)(-9) -20
A016
36
0
DORA PERKOVIĆ (SLATINA)
30
0
INNA KOZJAK (SLATINA)
31
JANA HRALA (SLATINA)
A018
30
0
INNA KOZJAK (SLATINA)
31
0
JANA HRALA (SLATINA)
Osvajači medalja
1. INNA KOZJAK, Slatina
2. JANA HRALA, Slatina
3. DORA PERKOVIĆ, Slatina
3. ----
SP-CHILD(f)(-9) -25
A019
128
0
AMRA BEGOVIĆ (GAZIJA)
16
0
STEFANI OSKOMIĆ (SLATINA)
51
KARLA MOŠTAK (ORO)
A021
16
0
STEFANI OSKOMIĆ (SLATINA)
51
0
KARLA MOŠTAK (ORO)
Osvajači medalja
1. STEFANI OSKOMIĆ, Slatina
2. KARLA MOŠTAK, OROSLAVJE
3. AMRA BEGOVIĆ, Gazija, Bužim, BiH
3. ----
SP-CHILD(f)(-9) -30
A020
160
0
IVA UDOVIČIĆ (SOKOL V)
3
0
ANA BLJAKAJ (SLATINA)
A022
48
0
FRANKA HAUS (ORO)
180
0
STEFANI OSKOMIĆ (SLATINA)
A023
112
0
LUCIJA RADOLOVIĆ (BAK)
26
0
NIKA SPEHAR (SLATINA)
A024
61
0
NADJA GUDAN (ORO)
34
0
TENA PRESEČAN (SLATINA)
A025
3
0
ANA BLJAKAJ (SLATINA)
180
0
STEFANI OSKOMIĆ (SLATINA)
A026
26
0
NIKA SPEHAR (SLATINA)
61
0
NADJA GUDAN (ORO)
A028
3
0
ANA BLJAKAJ (SLATINA)
26
0
NIKA SPEHAR (SLATINA)
Osvajači medalja
1. ANA BLJAKAJ, Slatina
2. NIKA SPEHAR, Slatina
3. STEFANI OSKOMIĆ, Slatina
3. NADJA GUDAN, OROSLAVJE
SP-CHILD(f)(-9) -35
A027
145
0
NADIA ALEŠEVIĆ (GAZIJA)
32
0
MARTA ŠEBALJ (SLATINA)
43
BELA BEZIK (ORO)
A029
42
0
ASTRID JAIĆ (ORO)
37
0
ENA BAČANI (SLATINA)
44
VALERIA DREMPETIĆ (ORO)
A030
145
0
NADIA ALEŠEVIĆ (GAZIJA)
43
0
BELA BEZIK (ORO)
A031
42
0
ASTRID JAIĆ (ORO)
44
0
VALERIA DREMPETIĆ (ORO)
A033
145
0
NADIA ALEŠEVIĆ (GAZIJA)
42
0
ASTRID JAIĆ (ORO)
Osvajači medalja
1. ASTRID JAIĆ, OROSLAVJE
2. NADIA ALEŠEVIĆ, Gazija, Bužim, BiH
3. VALERIA DREMPETIĆ, OROSLAVJE
3. BELA BEZIK, OROSLAVJE
SP-CHILD(f)(-9) -40
A
118
0
MONIKA GAJANIĆ (123)
46
0
DORA RUŽAK (ORO)
53
LANA ŠKVORČEC (ORO)
A
118
0
MONIKA GAJANIĆ (123)
53
0
LANA ŠKVORČEC (ORO)
Osvajači medalja
1. MONIKA GAJANIĆ, Prnjavor
2. LANA ŠKVORČEC, OROSLAVJE
3. DORA RUŽAK, OROSLAVJE
3. ----