Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Otvoreno prvenstvo Hrvatske u ITF taekwondo-u
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Sparring-Children-male (-9)
Sparring-Children-female (-9)
Sparring-Children-male (10-11)
Sparring-Children-female (10-11)
Sparring-Children-male (12-13)
Sparring-Children-female (12-13)
Sparring-Juniors-male (14-15)
Sparring-Juniors-female (14-15)
Sparring-Juniors-male (16-17)
Sparring-Adults-female
Patterns-Children-male (8-9-10)
Patterns-Children-female (8-9-10)
Patterns-Children-male (11-13)
Patterns-Children-female (11-13)
Patterns-Juniors-male (14-15)
Patterns-Juniors-female (14-15)
Patterns-Adults-female
TEŽINE / UZRASTI
SP-CHILD(m)(10-11) -30
SP-CHILD(m)(10-11) -35
SP-CHILD(m)(10-11) -40
SP-CHILD(m)(10-11) -45
SP-CHILD(m)(10-11) -50
SP-CHILD(m)(10-11) -30
C
202
0
ISTVAN BOGNAR (BAJSA)
60
0
MARKO ROGAN (ORO)
C
181
0
LUKA MEZDIĆ (ORO)
174
0
LEON JELOVEČKI (PUNTAR)
C
202
0
ISTVAN BOGNAR (BAJSA)
174
0
LEON JELOVEČKI (PUNTAR)
Osvajači medalja
1. LEON JELOVEČKI, PUNTAR
2. ISTVAN BOGNAR, TKD Bajsa
3. LUKA MEZDIĆ, OROSLAVJE
3. MARKO ROGAN, OROSLAVJE
SP-CHILD(m)(10-11) -35
C
173
0
ANTUN VLAHOVIĆ (PUNTAR)
49
0
JAN CURMAN (ORO)
C
58
0
LOVRO MARUŠIĆ (ORO)
106
0
LEON BRIGLJEVIĆ (BAK)
C
49
0
JAN CURMAN (ORO)
106
0
LEON BRIGLJEVIĆ (BAK)
Osvajači medalja
1. LEON BRIGLJEVIĆ, BAK
2. JAN CURMAN, OROSLAVJE
3. LOVRO MARUŠIĆ, OROSLAVJE
3. ANTUN VLAHOVIĆ, PUNTAR
SP-CHILD(m)(10-11) -40
C
84
0
ANTONIO LUŠIĆ (SOLARIS)
45
0
BORNA JOŽINEC (ORO)
115
RICARDO ČEK (BAK)
C
84
0
ANTONIO LUŠIĆ (SOLARIS)
115
0
RICARDO ČEK (BAK)
Osvajači medalja
1. RICARDO ČEK, BAK
2. ANTONIO LUŠIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
3. BORNA JOŽINEC, OROSLAVJE
3. ----
SP-CHILD(m)(10-11) -45
C
177
0
IVAN KONDRES (PUNTAR)
154
0
FRAN KOZJAK (SLATINA)
Osvajači medalja
1. IVAN KONDRES, PUNTAR
2. FRAN KOZJAK, Slatina
3. ----
3. ----
SP-CHILD(m)(10-11) -50
C
170
0
JOSIP UDOVIČIĆ (SOKOL V)
132
0
GABRIEL RUBIL (IN-NAE)
Osvajači medalja
1. JOSIP UDOVIČIĆ, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
2. GABRIEL RUBIL, IN-NAE
3. ----
3. ----