Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Pantera Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Banjica
Bistra
Casper
Cobra
Čigra
DUGA RESA
Forteca Korčula
GACKA
GAIANA
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
Medvedgrad
Novi Zagreb
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Red Power
RUGVICA
SENJ
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Silla
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadetkinje -36
Mlađi kadetkinje -51
Demo - Mali sportaši 2-30
Demo - Mali sportaši 2-39
Demo - Male sportašice 2 -27
Demo - Male sportašice 2 -30
Demo - Male sportašice 2 -36
Mlađi kadeti -30
2027
90
0
MATE ZORIĆ (CASPER)
19
0
MIHAILO DRAGOVIĆ (GAIAN)
263
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
2054
90
9
MATE ZORIĆ (CASPER)
263
10
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ, Tigar Zagreb
2. MATE ZORIĆ, Casper
3. MIHAILO DRAGOVIĆ, GAIANA
3. ----
Mlađi kadetkinje -36
2002
73
9
TEODORA RADAK (BANJICA)
294
1
PAULA FILA (ORKAAS)
304
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
164
DORA AŠONJA (RUG)
177
LORENA KABIĆ (JASTREB)
2003
80
11
ANA REZAR (CASPER)
160
4
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
360
MIA STIVIČEVIĆ (NOVIZ)
323
LUCIJA JELIC (PANTERA)
234
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
2023
73
17
TEODORA RADAK (BANJICA)
304
5
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
2024
164
6
DORA AŠONJA (RUG)
177
5
LORENA KABIĆ (JASTREB)
2025
80
13
ANA REZAR (CASPER)
360
0
MIA STIVIČEVIĆ (NOVIZ)
2026
323
12
LUCIJA JELIC (PANTERA)
234
0
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
2049
73
13
TEODORA RADAK (BANJICA)
164
2
DORA AŠONJA (RUG)
2050
80
0
ANA REZAR (CASPER)
323
1
LUCIJA JELIC (PANTERA)
2067
73
2
TEODORA RADAK (BANJICA)
323
5
LUCIJA JELIC (PANTERA)
Osvajači medalja
1. LUCIJA JELIC, Pantera
2. TEODORA RADAK, Banjica
3. ANA REZAR, Casper
3. DORA AŠONJA, RUGVICA
Mlađi kadetkinje -51
2053
81
1
BRUNA HOGGE (CASPER)
277
6
NICOLE FUMIĆ (BIST)
Osvajači medalja
1. NICOLE FUMIĆ, Bistra
2. BRUNA HOGGE, Casper
3. ----
3. ----
Demo - Mali sportaši 2-30
1026
321
6
LEON VUJIČIĆ (BIST)
97
11
SAMUEL JURKIĆ (CASPER)
1027
86
3
IVAN MATAS (CASPER)
312
14
OŽBOLT MOLJ (SILLA)
1061
97
7
SAMUEL JURKIĆ (CASPER)
312
19
OŽBOLT MOLJ (SILLA)
Osvajači medalja
1. OŽBOLT MOLJ, Taekwondo klub Silla
2. SAMUEL JURKIĆ, Casper
3. IVAN MATAS, Casper
3. LEON VUJIČIĆ, Bistra
Demo - Mali sportaši 2-39
1012B
372
4
IVANO KOPITOVIĆ (TIGAZ)
25
3
BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC (PANTERA)
354
JAKOV ČEPIN (CASPER)
156
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
189
JAKA BABIĆ (TKD KBK)
1028
372
8
IVANO KOPITOVIĆ (TIGAZ)
354
4
JAKOV ČEPIN (CASPER)
1029
156
20
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
189
18
JAKA BABIĆ (TKD KBK)
1062
372
8
IVANO KOPITOVIĆ (TIGAZ)
156
2
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
Osvajači medalja
1. IVANO KOPITOVIĆ, Tigar Zagreb
2. IVANO BELAVIĆ, DUGA RESA
3. JAKOV ČEPIN, Casper
3. JAKA BABIĆ, TKD-KBK-MARIBOR
Demo - Male sportašice 2 -27
1030
240
3
LANA PASANEC (JAKOVLJ)
82
8
TARA TUČEK (CASPER)
58
DORIS JERMAN (SILLA)
1063
82
12
TARA TUČEK (CASPER)
58
1
DORIS JERMAN (SILLA)
Osvajači medalja
1. TARA TUČEK, Casper
2. DORIS JERMAN, Taekwondo klub Silla
3. LANA PASANEC, JAKOVLJE
3. ----
Demo - Male sportašice 2 -30
1031
269
7
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
55
14
DANAJA ŠKOFIC (SILLA)
1032
274
5
MELANIE MARIĆ (TKV)
91
3
MIA PETROVIĆ (CASPER)
1064
55
10
DANAJA ŠKOFIC (SILLA)
274
2
MELANIE MARIĆ (TKV)
Osvajači medalja
1. DANAJA ŠKOFIC, Taekwondo klub Silla
2. MELANIE MARIĆ, VRBOVEC
3. VITA MRŠIĆ, Tigar Zagreb
3. MIA PETROVIĆ, Casper
Demo - Male sportašice 2 -36
1014
84
7
DARIJA BEŠLAGIĆ (CASPER)
64
8
DORA STRAŽIČIĆ (PANTERA)
220
KAJA ŠPOLJAR MURATOVIĆ (ORIENT1)
325
MARTINA RUKAVINA (MED)
65
AVA BORKO (PANTERA)
1045
64
5
DORA STRAŽIČIĆ (PANTERA)
220
14
KAJA ŠPOLJAR MURATOVIĆ (ORIENT1)
1046
325
3
MARTINA RUKAVINA (MED)
65
15
AVA BORKO (PANTERA)
1071
220
7
KAJA ŠPOLJAR MURATOVIĆ (ORIENT1)
65
3
AVA BORKO (PANTERA)
Osvajači medalja
1. KAJA ŠPOLJAR MURATOVIĆ, ORIENT TKD
2. AVA BORKO, Pantera
3. DORA STRAŽIČIĆ, Pantera
3. MARTINA RUKAVINA, Medvedgrad